Odporúčame
Canon EOS 1DX kit
Novinka
ZadarmoZadarmo
6 166 € bez DPH
7 399 €

Canon EOS-1DX Mark III je medzi fotoaparátmi vlajkovou loďou. Táto zrkadlovka má v sebe zabudované všetky najnovšie technológie, ktoré...

Nikon Z6 adapter
2 299 € –16 %
1 608 € bez DPH
1 929 €

Model Z6 je všestranný fotoaparát formátu FX s efektívnym rozlíšením 24,5 megapixela Nikon adaptér FTZ Kľúčová súčasť každého užívateľa nových...

Sony Alpha A7 MKII
1 349 € –26 %
833 € bez DPH
999 €

Jedná sa o rozbalený kus s plnou zárukou.

Showrrom

Pofesionálny
showroom

Pre všetkých zákazníkov máme pripravený krásny
showroom foto a video techniky v Bratislavskej
Refinery Gallery, kde si pri šálke dobrej kávy
môžete techniku prezrieť a vyskúšať.

Pozrieť showroom

Sluzby

Špičkové služby
pre fotografov

V AQT.sk ponúkame aj nadštandardné
doplnkové služby pre fotografov ako špičkový
servis, čistenie a kalibráciu zrkadloviek alebo
požičovňu foto a video techniky.

Služby pre fotografov

Posledné komentáre

A Avatar autora

Profi Strap 1 line popruh, popruh pre DSLR alebo ďalekohľad

AQT.sk | 15.11.2019 |
RE: Popruh fomei
Dobrý deň, maximálna dĺžka popruhu 142 cm, minimálna dĺžka popruhu 62 cm, šírka 35mm.
A Avatar autora

AQT šiltovka tmavomodrá

AQT.sk | 30.9.2019 |
RE: Dalsi merch veci
Dobrý deň, ďakujeme, vážime si Vašu spätnú väzbu. Do budúcna určite plánujeme ďalšie produkty, o podrobnostiach budeme informovať skrz naše sociálne siete.
A Avatar autora

Canon EF 100mm F/2.8L Macro IS USM

AQT.sk | 27.8.2019 |
RE: Polarizační filtr
Dobrý deň, pokiaľ uvažujete o kúpe objektívu Canon 100mm makro ta Vám môžem povedať, že vaše rozhodnutie je správne a určite budete spokojný. Tento objektív je vďaka svojej excelentnej ostrosti nie len vynikajúci makro objektív ale aj skvelí portrétny objektív. 100mm makro má štandardný filtroví závit ako sme každý iný objektív, tým pádom nie je problém s nasadením akéhokoľvek filtru. Polarizačný filter je podľa môjho názoru spolu s UV filtrom nevyhnutnosťou pri fotení a ja osobne nemám vo svojej výbave ani jeden objektív bez UV filtru a polarizačného filtru. Pokiaľ máte viacej objektívov s rovnakou veľkosťou závitu, stačí Vám prakticky iba pár kusov C-PL filtrov. UV filtre by som použil na každý objektív. Slúžia hlavne ako ochrana šošovky. UV filter 40 eur, prasknutá alebo škrabnutá šošovka 400 eur. Polarizačný filter a makro: C-PL je skoro nevyhnutnosťou pri makro . Makro fotografie hladkých a lesklých predmetov (šperky, diamanty a podobne), odstránite odlesk od umelého svetla v ateliéry, alebo makro blesku. Makro fotografie exteriéru (kvety, listy a podobne), odstránite odlesk slnka a zbavíte listy a zeleň našedlého nádychu. Pozor. Pokiaľ by ste však chceli spraviť makro fotku, formou odrazu ( odraz krajiny alebo iného predmetu v kvapke vody na liste, tu práve makro stráca zmysel). Do určitej miery je možné ponechať odlesk, pre to je polarizačný filter cirkulačný. No sú momenty, kde sa už nehodí jeho použitie. Samozrejmosťou je lepšia sýtosť farieb, zvýraznenie mrakov na oblohe a podobne. Osobne za seba Vám môžem jedine C-PL filter jedine odporučiť a určite by som ho doplniť o UV.
A Avatar autora

B+W XS-Pro Digital HTC cirkul. Pol Filter Käsemann MRC nano 77

AQT.sk | 14.8.2019 |
RE: vlastnosti popis
Dobrý deň, jedná sa o chybu v automatickom preklade. Chyba je opravená na Multi Coated, čo znemená že na filtri je viac antireflexných vrstiev.

Posledné hodnotenie

Canon EOS 77D Telo

Canon EOS 77D Telo

Tomáš Náther | 28.1.2020
Fotoaparát - profesionálna kvalita vložená do plastového tela - vôbec to však nevadí, ergonómia je OK, sedí aj vo väčších rukách dosah na všetky tlačítka je pohodový, ovládanie prispôsobiteľné a intuitívne. Dotykový displej je ako fajn bonus. Videá nerobím, ale fotografie sú bez výhrad. Šum je znesiteľný až do ISO 6400, v pohode použiteľný (po patričnej úprav efotografie) na ISO12800 a v krajnom prípade sa dá zniesť aj maximálna natívna hodnota 25600. Hodnotu ISO 51200 (po rozšírení) by som použil len ak by "šlo o život" no aj tak celkom prekvapila. Na astrofotografiu veľmi prekvapil - snímač vidí viac ako som čakal. Zaostrovanie je rýchle a presné aj pri veľmi slabom svetle, výber zaostrovacieho bodu už nehrá úlohu - ostria všetky na TOP úrovni. Funkcia sledovania objektu je super pre šport - pri testovaní (lyžovanie) vyšlo 9/10 fotografií úplne presne - jedna sa len málinko netrafila na tvár ale postava ako celok ostal v rovine ostrenia. Meranie expozície - fotoaparát má tendenciu mierne preexponovať záber hlavne ak je tmavý priestor - korekciou expo. sa to bez problémov spraví. Výsledok - TOP fotoaparát v tejto cenovej kategórii - (polo)profesionál v plaste - no neurazí to :)
Hoya Digital filter set II 58 mm Pol-Cirk. / NDX8 / HMC UV (C)

Hoya Digital filter set II 58 mm Pol-Cirk. / NDX8 / HMC UV (C)

Matej Stavný | 2.1.2020
Maximálna spokojnosť.
Easy Cover obal na objektiv Canon EF 70-200mm f/2.8 IS II USM černá

Easy Cover obal na objektiv Canon EF 70-200mm f/2.8 IS II USM černá

Eduard Stloukal | 4.12.2019
Vyzerá to byť užitočná ochrana objektívu, po nasadení dobra držia a objektív je celkom príjemný na dotyk. Chybičkou v kráse je to, že v sade čiernych prúžkov bol jeden maskáčový ;)
Canon PowerShot G7X Mark II

Canon PowerShot G7X Mark II

Ladislav Kováč | 4.12.2019
Objednaný fotoaparát Canon PowerShot G7X Mark II splnil všetky očakávania na 100%. So svojim intuitívnym ovládaním a až prekvapivo kvalitným výstupom mu patrí právom miesto medzi absolútnou špičkou vo svojej triede. Kto hľadá šikovný,skladný a kvalitný fotoaparát na tzv. rodinné fotografovanie,výlety,turistiku,dovolenku a pod. - možno iba odporučiť. Pre toho - kto plánuje fotografovať veľmi veľa je náhradná baterka samozrejmosťou.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.