Everyday Backpack 30L - Charcoal (tmavo šedá)

Kód: BB-30-BL-1
290 € –1 % 288 € 240 € bez DPH
Do 5 dní
Môžeme doručiť do:
25.9.2019
 

Prémiový batoh Everyday Backpack - inteligentne navrhnutý batoh pre kreatívne dobrodruhov, ktorý sa prispôsobí vašej rôznorodé výbave, životnému štýlu i prostredie. Bezkonkurenčný prístup k obsahu, rozšíriteľnosť a usporiadanie. Rýchly prístup z vrchu pomocou patentovaného systému MagLatch a tiež z oboch strán pomocou zipsov odolných vplyvom počasia. Široké možnosti pripevnenia výbavy mimo batohu pomocou skrytých popruhov a 2 bočných rozšíriteľných vreciek. Vďaka možnosti pripevnenie k držadlu batožiny na kolieskach je rovnako vhodný pre každodenné nosenie aj na dlhšie cesty. Vaše foto alebo iná výbava je vďaka nekonečne konfigurovateľným priehradkám FlexFold vždy usporiadaná a chránená a nie v jednom chumlu na dne batohu. Vnútorne polstrované vrecká na príslušenstvo pre perfektnú poriadok medzi drobnosťami. Vyhradená prepážka pre max. 15 "notebook, tablet a dokumenty. Ultra-čistý dizajn bez hojdajúcu sa koncov popruhov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Peak Design THE EVERYDAY BACKPACK 30L, Tmavo šedá

Peak Design The Everyday Backpack 30L je veľmi praktický a elegantný prémiový batoh pre fotografov, cestovateľov, do práce a všetko medzi tým. Konštrukcia batohu je v porovnaní s konkurenčnými batohmi riešená veľmi originálne a pokrokovo s maximálnym ohľadom na prácu fotografa a jeho potreby. Batoh má bezpečné patentované zatváranie veka pomocou zámku MagLatch™, ktorý sa dá nastaviť v 4 polohách a reguluje sa ním objem batohu. Peak Design The Everyday Backpack 30L môže zväčšiť, alebo zmenšiť svoj vnútorný objem v rozsahu od 18l po 30l tak, aby sa do neho zmestilo všetko potrebné vybavenie. K praktickosti batohu prispievajú tri flexibilne tvarovateľné priehradky FlexFold™ inšpirované Origami. Do batohu sa pohodlne zmestí jedna Profi Full Frame DSLR, ďalšia Full Frame DSLR, 3-6 objektívov, 16“ notebook, 10“ tablet a osobné veci. Z vonkajšej strany batoha sú dve praktické vrecká napr. na fľašu a z boku na batoh môžete upnúť statív. Vonkajší oteruvzdorný materiál je odolný voči vplyvom počasia a na exponovaných miestach je batoh zosilnený krycou gumotextíliou. Všetky zipsy batohu sú robustné a vodeodolné čo zvyšuje jeho mechanickú odolnosť a odolnosť voči vplyvom počasia. Batoh má vyhradené miesto pre pripnutie spony Peak Design Capture® Camera Clip a panel s prístupom spredu. Peak Design The Everyday Backpack 30L je vybavený dvomi pohodlnými širokými a dĺžkovo nastaviteľnými popruhmi s integrovaným polstrovaním a výškovo nastaviteľným kompresným hrudným popruhom medzi nimi.

Vlastnosti:
Pre fotoaparáty a iné použitie:
- Pre fotoaparáty aj pre iné: Peak Design The Everyday Backpack 30L nie je iba fotobatoh., ale vďaka vyberateľným a tvarovateľným priehradkám a vnútornému priestoru navrhnutému pre cestovateľov a denné použitie je rovnako dobrou brašnou úplne pre všetkých.
- Miesto pre všetky vecičky: Vždy ste si priali, aby váš batoh mal kapsičku práve pre tú jednu vec z výbavy, ktorú so sebou stále nosíte? Peak Design The Everyday Backpack 30L má premyslene umiestnené vrecká, do ktorých schováte čokoľvek.
Prispôsobí sa každej výbave:
- Konštrukcia z pevných panelov: Tento batoh unikátnej konštrukcie spolu s variabilným uzatváraním umožňuje zväčšenie, alebo zmenšenie svojho vnutorného objemu bez straty svojho tvaru.
- Priehradky Flex-Fold™: Vnútorný priestor brašny je rozdelený trojicou vysoko variabilných vyberateľných priehradiek, ktoré sú inšpirované Origami a eliminujú nevyužitý vnútorný priestor.
- Priehradky pre notebook a tablet: Pre notebooky má batoh vlastnú priehradu vyhradenú pre až 16” notebook a ďalší menší pre 10“ tablet, alebo dokumenty. Max. rozmery netobooku sú (šírka x výška x hĺbka): 40cm x 27cm x 4cm. Max rozmery tabletu sú (šírka x výška x hĺbka): 33cm x 23cm x 1cm.
- Priestor pre kompletnú foto výbavu: Do batohu Peak Design The Everyday Backpack 30L sa zmestí každá bežná foto výbava, od úplne malých kompaktných systémov až po profesionálne Full-Frame digitálne zrkadlovky s tromi až šiestimi objektívmi a príslušenstvom.
- Jednoduché pripevnenie statívu: Batoh umožňuje na boku pripevnenie takmer ľubovoľného statívu – od malých cestovných po veľké profesionálne statívy. Revolučný zatvárací systém:
- Patentovaný zámok MagLatch™: MagLatch™ je pravdepodobne jediný zatvárací systém, ktorý je ovládateľný jednou rukou, tichý a bezpečný. Pozostáva z magnetickej pracky a štyroch závesných ok, ktoré sú prinitované k vstavanej doštičke z nerezovej oceli. Magnet pritiahne pracku k doštičke a vytvorí tak spojenie bez zámku. Potom jednoducho pritiahnete závlačku, ktorá sa bezpečne zaklapne do najbližšieho oka. Otváranie je rovnako jednoduché ako zatváranie. Jednoducho zatiahnete za držiak závlačky.
Inteligentné a ľahko prístupné riešenie:
- Miesto pre pripnutie spony Peak Design Capture: Batoh Peak Design The Everyday Backpack 30L je vybavený dvomi miestami na popruhoch batohu pre uchytenie spony Peak Design Capture® Camera Clip čo zaručuje rýchly prístup k fotoaparátu uchyteného na batohu.
- 2 bočné veká na zips pre rýchly prístup k foto technike: Obe bočné steny batohu tvoria praktické veká zatvárateľné robustným a počasiu odolným zipsom. Skrz tieto dve bočné veká sa rýchlo a jednoducho dostanete k vašej foto technike uloženej vo vnútri batohu.
- Horný zips pre rýchly prístup: Na hornej strane veka brašny je praktický zips pre rýchly prístup do priehradky pre notebook.
- Dve vrecká s rýchlym a dobrým prístupom: Na bokoch batohu sú dve praktické a rýchlo prístupné vrecká poskytujúce priestor pre menšie predmety (fľaše a pod.).
- Farebné švy pre lepšiu organizáciu príslušenstva: Rôzne farby švov vnútorných vreciek slúžia pre lepšiu organizáciu uloženej fotovýbavy a postup pri fotografovaní. Môžete ich tak využiť pre rozlíšenie plných/prázdnych pamäťových kariet alebo batérií apod.
- Schválená príručná batožina: Batoh Peak Design The Everyday Backpack 30L spĺňa všetky kritériá príručnej batožiny aj u tých najprísnejších leteckých prepravných spoločností. Pohodlne sa vojde aj pod sedadlo v lietadle.
- Pripevnenie k batožine: Pre jednoduchší pohyb po letisku je možné batoh Peak Design The Everyday Backpack 30L veľmi jednoducho pomocou hornej rukoväti pripevniť k väčšej batožine a kolieskovým kufrom s teleskopickými rukoväťami.
Pohodlná pre nosenie:
- Komfort klasických batohov: Dĺžkovo nastaviteľné popruhy batohu Peak Design The Everyday Backpack 30L Vám umožnia nastaviť si chrbtový systém batohu presne podľa vašich potrieb. V prednej časti je jeden kompresný, výškovo nastaviteľný popruh.
- 5cm široké popruhy s integrovaným polstrovaním: Batoh má dva rýchlo nastaviteľné 5cm široké polstrované popruhy, ktoré sú vyrobené z rovnakého materiálu ako batoh samotný. Popruhy sú tak veľmi pohodlné aj pre nosenie väčšej záťaže.
- Hrudný stabilizačný popruh: Hrudný stabilizačný popruh je možné zapnúť cez hruď pre lepšie rozdelenie váhy a stabilitu batohu. Popruh je kompresný a pohyblivo uchytený na popruhoch batoha.
V prvom rade ochrana:
- Vode odolný povrch batohu: Peak Design The Everyday Backpack 20L je ušitý z odolnej voskovanej tkaniny Korda 500D s DWR úpravou vďaka ktorej je odolný voči vplyvom počasia. Pre čo najvyššiu vode odolnosť je batoh vybavený špeciálnymi prémiovými vplyvom počasia odolnými a robustnými zipsami.
- Prémiové materiály a konštrukcia: Na veľmi namáhaných miestach je batoh vystužený materiálom Hypalon, ktorý je vysoko odolný voči opotrebeniu a oterom. Úhľadné popruhy z materiálu podobného bezpečnostnému pásu prispievajú k vyššiemu komfortu a vnútrajšok z mäkkého odolného kepru zaručuje ochranu, odolnosť a luxusný pocit.
Čistý štýl:
- Žiadne hojdajúce sa konce popruhov: Cieľom dizajnérov batohu bol ultra-čistý design bez hojdajúcich sa koncov popruhov.
- Klasický tvar batohu: Tvar batohu bol inšpirovaný klasickými batohmi a foto batohmi z 60-tých rokov minulého storočia. Peak Design The Everyday Backpack 30L tak kombinuje klasický štýl s modernými materiálmi.
- Vyberte si farbu: Peak Design The Everyday Backpack 30L je k dispozícii vo farbách Charcoal (tmavo šedá) a Ash (svetlo šedá).
- Doživotná záruka od Peak Design: Záruka platí pre poškodenie spôsobené bežným používaním alebo na únavu materiálu. Neplatí pre poškodenie spôsobené iným ako doporučeným spôsobom používania.

Parametre batohu Peak Design The Everyday Backpack 30L:
Vonkajší materiál batohu: Ultraľahká voskovaná syntetická tkanina Korda 500D s DWR úpravou proti poveternostným vplyvom, spodok brašny z vodotesnej peny Galaxy
Vnútorný materiál batohu: Keprový vnútrajšok, tlakom tvarované priehradky a ochranné panely z EVA peny s vysokou hustotou
Materiál praciek: Kované a frézované zo zliatiny hliníka s pieskovaným povrchom a ochranným lakom
Minimálny objem batohu: 18L
Maximálny objem batohu: 30L
Vonkajšie rozmery (šírka x výška x hĺbka): 33cm x 51cm (59cm v prípade že je veko na poslednom patente) x 20cm – schválené ako kabínová batožina všetkými leteckými spoločnosťami. Pohodlne sa vojde aj pod sedadlo
Čo je možné v batohu odniesť: 1x Profi telo Full Frame DSLR, 1x telo Full Frame DSLR, 6 objektívov (14-24, 24-70, 70-200 a 3x pevné sklo), statív, 16“ notebook, 10“ tablet a osobné veci
Maximálne rozmery notebooku (šírka x výška x hĺbka / uhlopriečka): 40cm x 27cm x 4cm / 16“
Maximálne rozmery tabletu (šírka x výška x hĺbka / uhlopriečka): 33cm x 23cm x 1cm / 10“
Hmotnosť batohu: 1542g
Farba batohu: Tmavo šedá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.