Showroom otvorený. Viac info >>

Fujifilm X-T30 II, strieborný

Kód: AQ-9200A003
Novinka
Značka: Fujifilm
899 € 749 € bez DPH
Na objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento nový produkt zdedil kompaktné a ľahké telo z „FUJIFILM X-T30“ (predchádzajúci model) a prináša vysokorýchlostné automatické zaostrovanie a kvalitu obrazu ekvivalentnú k vlajkovému modelu „FUJIFILM X-T4“ (X -T4). X-T30 II je vybavený LCD monitorom s rozlíšením 1,62 milióna bodov, čo je posun vpred oproti predchádzajúcemu modelu.

 V kompaktnom tele, ktoré váži iba 378g, ponúka X-T30 II technológie, ktoré sa môžu pochváliť najvyšším výkonom v histórii radu X. Snímač 26,1MP X-Trans™ CMOS4 a procesor X-Processor 4 zaručí aby bol dosiahnutý výkon AF ekvivalentný vlajkovému modelu X-T4. Rýchly a presný AF s rýchlosťou zaostrovania len 0,02 sekundy je doplnený o možnosť sledovať pohybujúci sa objekt a zachytiť tak rozhodujúci okamih. Nový model môže tiež používať automatické zaostrovanie s fázovou detekciou v podmienkach blízkych tme pri -7,0 EV*1 na presné zaostrenie.

X-T30 II je „vyzbrojený“ 18 režimami simulácie filmu, vrátane režimov „Classic Neg“, ktoré sú ideálne pre street fotografiu, a „ETERNA Bleach Bypass“, ktoré verne simulujú rovnomennú techniku spracovania filmu.

Algoritmus pre obľúbený režim „AUTO“ bol aktualizovaný. Fotoaparát automaticky identifikuje typ snímaných scén podľa toho, či sú v zábere ľudia, a podľa ďalších údajov, ako sú informácie o farbe a vzdialenosť svetelného zdroja, a podľa najnovšej technológie spracovania obrazu upraví nastavenia na optimálne možnosti.

Rýchle automatické zaostrovanie a pokročilé možnosti sériového snímania

X-T30 II je vybavený 26,1MP snímačom „X-Trans™ CMOS 4“ s rozlíšením 26,1MP a procesorom na spracovanie obrazu „X-Processor 4“, ktorý umožňuje pokročilé automatické zaostrovanie s fázovou detekciou v celom zábere.

Fotoaparát ponúka sekvenčné snímanie bez zatemnenia*2 rýchlosťou až 8 snímok za sekundu v režime mechanickej závierky a až 30 snímok za sekundu v režime elektronickej závierky.

Fotoaparát môže tiež použiť automatické zaostrovanie s fázovou detekciou v podmienkach blízkych tme pri -7,0 EV*1 na presné zachytenie objektu v tmavých podmienkach.

Systém AF používa najnovší algoritmus na dosiahnutie zlepšenej schopnosti automatického zaostrovania na presné sledovanie pohybujúceho sa objektu v porovnaní s predchádzajúcim modelom. Dokáže presne sledovať predmet, ktorý sa pohybuje smerom k fotoaparátu, a dokonca sa od neho vzďaľuje. Funkcia automatického zaostrovania na tvár / oko udržiava tvár / oči objektu zaostrené aj pri portrétnej fotografii, ktorá zahŕňa pohyby objektu.

slide3

#showmore#

Rôznorodé simulácie filmu a vylepšená funkcia AUTO

・X-T30 II je vybavený 18 filmovými simuláciami, ktoré simulujú jedinečné farby, úrovne tonality a sýtosti, vrátane „Classic Neg“, založené na farebných negatívnych filmoch a „ETERNA Bleach Bypass“, ktoré simulujú rovnomennú techniku spracovania filmu.

・Algoritmus pre režim „AUTO“, ktorý automaticky upravuje nastavenia tak, aby vyhovovali každej scéne, bol aktualizovaný, aby sa v porovnaní s predchádzajúcim modelom ďalej zlepšila kvalita obrazu, ktorú vytvára. Tento režim automaticky aplikuje nastavenia Color Chrome Effect (modrá), Clarity, D Range Priority a ďalšie nastavenia podľa danej podmienky, vďaka čomu budú krajinky krajšie a živšie, portréty budú mať príjemný odtieň pokožky, pričom bude pri portrétovaní zvýrazňovať modrú oblohu a prirodzené pozadie.

Rozsiahle funkcie záznamu videa

Fotoaparát môže prenášať video 4K/30P pri 8 bitoch 4:2:0 na kartu SD a video 4K/30P pri 10 bitoch 4:2:2 do HDMI. Navyše teraz podporuje vysokorýchlostné video Full HD/240P, schopné až 10-násobne spomaliť akcie.

Vynikajúca ovládateľnosť na splnenie širokého spektra potrieb

X-T30 II ponúka širokú škálu štýlov snímania vrátane manuálneho snímania v plnom rozsahu pomocou voliča rýchlosti závierky na hornom paneli a rýchlych záberov v režime AUTO. Volič rýchlosti závierky umožňuje používateľom vizuálne skontrolovať aktuálne nastavenie, aby sa mohli pripraviť na ďalšie zábery, aj keď je fotoaparát vypnutý. Režim AUTO je možné aktivovať jediným stlačením páčky voliča automatického režimu na hornom paneli tela fotoaparátu.

Nový LCD displej s vysokým rozlíšením 1,62 milióna miliónov bodov zobrazuje krásne jasné

Dodatočné parametre

Kategória: Bezzrkadlovky Fujifilm
Hmotnosť: 0.378 kg
? Balenie: Telo
Delenie: Poloprofesionálne
? Bajonet: Fujifilm X
Rozlíšenie videa: DCI-4K (4096 x 2160)
Formát snímača: APS-C
Dotykový displej: Áno
Max. citlivosť ISO: 12800
Min. citlivosť ISO: 160
Rozlíšenie: 26,1 Mpx
Slow motion: Nie
Stabilizácia čipu: Nie
Typ hľadáčika: Elektronický
Výklopný displej: Áno
Veľkosť snímacieho senzora: 23,5 x 15,6 mm
Obrazový snímač: CMOS
Pomer strán snímača: 3:2
Počet AF bodov: 425
Rýchlosť sériového snímania: 20 sn./s
Najdlhší expoziční čas:: 4
Najkratší expoziční čas: 1/32000
Typ pamäťovej karty: SD / SDHC / SDXC (UHS-I), SD/SDHC
Typ akumulátora: NP-W126S
Wi-fi: Áno
Utesnenie (prach/vlhkosť): Nie
Rozmery (mm): 118,4 x 82,8 x 46,8
Materiál: Hliník
Farba: Strieborná

Fujifilm X-T30 ii - First Look (2021) Review, Specification, Setup, Design, Camera

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie