Showroom je otvorený. Viac info >>

Nikon Blesk SB-500

Kód: AQ-FSA04201
229 € 191 € bez DPH
Do 5 dní
Prenosný blesk s jednoduchým použitím, kompatibilný s digitálnymi jednookými zrkadlovkami Nikon, špecifickými fotoaparátmi COOLPIX a systémom kreatívneho osvetlenia Nikon. Blesk sa pýši vstavaným LED svetlom vysokej intenzity ideálnym na zaznamenávanie videosekvencií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné charakteristiky SB-500:


• Kompaktný blesk s meraním i-TTL
• Vstavané LED svetlo
• Všestranný/nasmerovanie svetla


Detailné vlastnosti


Kompaktný blesk s meraním i-TTL: Je kompatibilný s digitálnymi jednookými zrkadlovkami formátu FX a DX, fotoaparátmi COOLPIX so sánkami na príslušenstvo a so systémom kreatívneho osvetlenia Nikon.

Vstavané LED svetlo: LED svetlo s vysokou intenzitou (100 lx) na prednej strane zábleskovej jednotky, ktoré je ideálne na snímanie videosekvencií. LED svetlo pokrýva obrazový uhol 24-milimetrového objektívu (formátu FX) a ponúka vynikajúcu reprodukciu farieb.

Jednoduché ovládanie: Vynikajúca ergonómia je doplnená ľahko zrozumiteľnými ovládacími prvkami na zadnej strane jednotky. Ďalšie funkcie a režim blesku možno nastaviť prostredníctvom ponuky fotoaparátu, ktorá sa aktivuje automaticky, keď blesk SB-500 nasadíte na fotoaparát.

Smerné číslo: 24/78,7 (m/stopy pri citlivosti ISO 100) pokrýva obrazový uhol 24-milimetrového objektívu (formátu FX).

Prenosný: Má kompaktný ľahký dizajn a je napájaný dvoma batériami veľkosti AA.

Všestranný/nasmerovanie svetla: Hlava blesku sa vyklápa nahor o 90° a otáča vodorovne až o 180°. Nastavte požadovaný uhol osvetlenia, aby ste mohli snímať kreatívne alebo aby ste dosiahli vyváženejšie snímky v náročných svetelných podmienkach.

Kompatibilný so systémom kreatívneho osvetlenia Nikon: Blesk SB-500 môže fungovať ako hlavná záblesková jednotka pre viaceré blesky umiestnené mimo fotoaparátu, keď sa používa s fotoaparátmi, ktoré majú vstavaný režim riadiaceho blesku.

Dodatočné parametre

Kategória: Blesky Nikon
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.