AKCIA

Spoločnosť Nikon pre Vás pripravila špeciálnu akciu Narodeninový cashback.  

 

Jeden koncový zákazník môže uplatniť Cashback na nákup ľubovoľných produktov z ponuky Narodeninový cashback , ale nie je možné nakúpiť viac kusov jedného typu. Na uplatnenie nároku na vrátenie peňazí je nevyhnutné vlastniť bankový účet Slovenskej republike a náležite vyplniť požadované informácie na internetovej stránke www.nikoncashback.sk.

Nákup tovaru musí byť realizovaný v období od 15. 5. do 22. 8. 2017 v AQT.sk a žiadosť musí byť poslaná najneskôr do 5. 9. 2017. Žiadosti je nutné podať najneskôr do 14 dní odo dňa nákupu. Neskôr doručené žiadosti nebudú brané do úvahy. V prípade, že zákazník použije nakúpené predmety, na ktoré uplatnil Cashback, na svoju ekonomickú činnosť, je povinný uskutočniť zníženie odpočtu DPH.

Po spracovaní údajov a kontrole správnosti všetkých dodaných podkladov vám bude vyplatená priznaná čiastka. Vyplácanie akcie Cashback sa uskutoční raz týždne po overení v systéme Cashback, že zákazník tovar nevrátil. V nasledujúcej e-mailovej správe Vám zašleme Vaše prístupové heslá do systému na overenie, že môže byť Cashback na daný produkt vyplatený.

 

UPLATNit

 

 

Akcia sa vzťahuje na tieto produkty:

 
 

Ochrana osobných údajov:

Uplatnením nároku na Cashback vyslovuje zákazník súhlas so spracovaním a využitím osobných údajov podľa zákona č. 101/2000 Zb. v platnom znení, v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia a e-mail, a to po dobu 5 (piatich) rokov od uplatnenia nároku na Cashback. Správca (firma NIKON spol. s r.o.) je oprávnený osobné údaje po stanovený čas využívať k marketingovým účelom, zasielaniu obchodných ponúk a prieskumu trhu. Kompletné obchodné podmienky nájdete TU

 170427-NikonCashback-700x200-SK-D5600

 

Potrebujete poradiť ako si akciu CASHBACK uplatniť? 

V prípade záujmu, Vám radi poradíme. Neváhajte a kontaktujte nás.

Mail: obchod@aqt.sk alebo tel.: 0904 588 993

FB: www.facebook.com/AQT.sk/ alebo vyskúšajte náš ONLINE CHAT    

cashback

 

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.