AKCIA

Spoločnosť Nikon pre Vás pripravila špeciálnu akciu ZIMNÝ CASHBACK.  

 

Nakúpte v termíne od 14. 10. 2016 do 15. 1. 2017 vybrané produkty v AQT a Nikon Vám pošle peniaze späť. Ako získate CASHBACK OD NIKONU? Po nákupe produktu z akcií CASHBACK zaregistrujete svoj nákup na stránkach spoločnosti NIKON. Nikon po vašom odoslaní formulára skontroluje úplnosť údajov, ktoré ste zadali a počká na uplynutie 14 dennej ochrannej lehoty, počas ktorej možno tovar vrátiť. Ak v tomto termíne tovar nevrátite obchodníkovi, Nikon vám preplatí príslušnú čiastku. 

 

UPLATNit

 

 

Akcia sa vzťahuje na tieto produkty:

 
 

 

Podmienky  využitia CASHBACKU:
1. Cashback je možné využiť pri nákupe produktov uvedených nižšie. Cashback je možné uplatniť na nákup maximálne 3 rôznych produktov z ponuky objektívov (nie je možné nakúpiť viac kusov jedného typu) a/alebo na nákup 1 tela/kitu. V prípade nákupu objektívu a tela/kitu na jednu účtenku z nižšie uvedenej ponuky má zákazník nárok aj na ďalší spätný bonus Cashback (iba na jeden aj v prípade nákupu 3 objektívov).
2. Pre uplatnenie nároku na vrátenie peňazí je nutné vlastniť bankový účet v Slovenskej republike a náležite vyplniť požadované informácie na stránke www.nikoncashback.sk.
3. Nákup produktov musí byť realizovaný v období od 14. 10. 2016 do 15. 1. 2017 u vybraných predajcov a žiadosť musí byť zaslaná najneskôr do 20. 1. 2017. Žiadosti je nutné podať najneskôr do 14 dňov odo dňa nákupu, v prípade nákupu v termíne od 4. januára je treba poslať žiadosť najneskôr 20. 1. 2017. Neskôr zaslané žiadosti sa neberú do úvahy.
4. V prípade, že zákazník použije nakúpené predmety, na ktoré uplatnil Cashback, pre svoju ekonomickú činnosť, je povinný uskutočniť zníženie odpočtu DPH.

5. Žiadateľ o Cashback sa musí zhodovať s odberateľom uvedeným na faktúre. Ak je na faktúre ako odberateľ uvedená firma, žiadosť sa musí zhodovať s firemnými údajmi uvedenými na faktúre.

 

Ochrana osobných údajov:

Uplatnením nároku na Cashback vyslovuje zákazník súhlas so spracovaním a využitím osobných údajov podľa zákona č. 101/2000 Zb. v platnom znení, v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia a e-mail, a to po dobu 5 (piatich) rokov od uplatnenia nároku na Cashback.

Správca (firma NIKON spol. s r.o.) je oprávnený osobné údaje po stanovený čas využívať k marketingovým účelom, zasielaniu obchodných ponúk a prieskumu trhu.

 161007-NikonCashback-700x200-CZ-1

 

Potrebujete poradiť ako si akciu CASHBACK uplatniť? 

V prípade záujmu, Vám radi poradíme. Neváhajte a kontaktujte nás.

Mail: obchod@aqt.sk alebo tel.: 0904 588 993

FB: www.facebook.com/AQT.sk/ alebo vyskúšajte náš ONLINE CHAT    

cashback

 

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.