Canon PowerShot G3 X + darček 8GB SDHC karta + 50€ CASHBACK Kód: C3465170

Akcia Tip
Výrobca: Canon
ZadarmoZadarmo
Canon PowerShot G3 X + darček 8GB SDHC karta + 50€ CASHBACK
850 € 708 € bez DPH
Do 3 dní

AKCIA CASHBACK: Kúpou tohto produktu získate od Canonu z konečnej ceny produktu späť až 50€ na svoj vlastný účet a voucher na 100GB priestoru do cloudového úložiska Canon irista zadarmo. Nákup je potrebné uskutočniť do 31.01.2018 a zaregistrovať na stránkach canon.sk najneskôr do 28. 2. 2018. Viac informácií TU

Kúpte PowerShot G3X +darček 8GB SDHC kartou.

kalkulačka quatro

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti:

• Veľký a výkonný snímač v kombinácii s 25x superzoom
• Jednoduchá tvorba snímok, pripájanie aj zdieľanie
• Pokročilé video funkcie pre nádejných filmárov
• Rozšírené možnosti ovládania podnietia vašu tvorivosť
• Snímajte ako profesionál v akomkoľvek prostredí

 

Detailné vlastnosti

Výkon veľkého snímača spojený s objektívom s 25-násobným zoomom
Ostrý 24 mm ultra širokouhlý objektív v spojení so snímačom typu 1.0 vám umožňujú nasnímať každý objekt, blízky či vzdialený, každý detail. Či už snímate fotografie alebo videá, PowerShot G3 X vám umožňuje zachytávať scény s nádherne rozostreným pozadím, ako aj jasné zábery dokonca aj pri slabom svetle.

Výborné výsledky pri slabom svetle
Vychutnajte si ostré a jasné snímky v každej situácii – dokonca aj pri slabom svetle – vďaka spojeniu 20,2 megapixelovému snímaču CMOS typu 1.0 a procesoru DIGIC 6.

Prémiová optika Canon
Vďaka 25-násobnému optickému zoomu a clone s 9 lamelami je PowerShot G3 X ideálny na zachytávanie rozľahlých krajiniek, portrétov s nádherne rozostreným pozadím a úžasnými detailmi z každej vzdialenosti.

Vždy ostré zábery
Vďaka inteligentnému stabilizátoru obrazu sa nemusíte obávať, že vám záber pokazia otrasy fotoaparátu. Tento fotoaparát sa automaticky prispôsobí, aby zaručil vždy ostré, podrobné zábery a videá, aj keď snímate pri plnom priblížení alebo v slabom svetle bez statívu. Navyše všetky videozáznamy budú úžasne stabilné vďaka 5-osovej stabilizácii videozáznamu.

Pokročilé funkcie záznamu videa pre začínajúcich filmárov.
Vytvárajte úžasné videá vo Full HD s celou škálou frekvencií snímania a využívajte profesionálne funkcie vrátane plne manuálneho ovládania, funkcie MF Peaking a živého vstupu HDMI. Pokročilý 5-osový dynamický stabilizátor obrazu poskytuje vašim záznamom stabilitu statívov steadycam, zatiaľ čo všestranné nahrávanie zvuku prostredníctvom vstupov pre mikrofón a slúchadlá vám umožňuje vytvárať videá s vysokou kvalitou zvuku.

Profesionálne ovládacie prvky vám pomôžu vyjadriť vašu tvorivosť
Veľký nastaviteľný dotykový displej s vysokým rozlíšením (1 620 000 bodov) a celý rad voličov a možností prispôsobenia vám dávajú možnosť vyjadriť svoju tvorivosť. Vďaka funkcii Touch AF získate presný a plynulý posun zaostrenia. Zároveň budete mať okamžitý prístup k dôležitým nastaveniam s plynule pohyblivým ovládacím prstencom objektívu. Podpora súborov RAW, vstavaný šedý filter a expozičný režim BULB rozšíria vaše tvorivé možnosti.

Snímajte ako profesionál za každých podmienok
Rýchle automatické zaostrovanie a sériové snímanie 5,9 snímky/s vám umožnia zachytiť viac akcie. Ak chcete fotoaparát používať ako digitálnu zrkadlovku, môžete pripojiť elektronický hľadáčik s vysokým rozlíšením. Posuňte hranice svojej tvorivosti a manipulujte so svetlom prostredníctvom bleskov Speedlite od spoločnosti Canon a filtrov na objektív.

Zachyťte každú akciu
Vďaka rýchlemu sériovému snímaniu 5,9 snímky/s bez problémov zachytíte dokonalé akčné zábery. Fotoaparát bude navyše v snímaní pri rýchlosti 5,9 snímky/s pokračovať až do zaplnenia pamäťovej karty – takže už nič nepremeškáte.

Fotografujte za každého počasia
Jednoducho zachytávajte akciu v pohybe pomocou rýchleho automatického zaostrovania a sériového snímania s frekvenciou 5,9 snímky/s. Vďaka telu odolnému voči prachu a ostriekaniu môžete snímať na slnku i v daždi.

Rozšírte možnosti svojej tvorivosti
Posuňte hranice svojej tvorivosti vďaka širokej škále voliteľného príslušenstva vrátane elektronického hľadáčika s vysokým rozlíšením a bleskom EOS Speedlite.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: