Canon EOS 1300D 18-55mm IS II + darček 8GB SD karta + 30€ CASHBACK Kód: C24274

Akcia Tip
Výrobca: Canon
Doprava zadarmoZadarmo
Canon EOS 1300D 18-55mm IS II + darček 8GB SD karta + 30€ CASHBACK
439 € 366 € bez DPH
Do 48 hodín

AKCIA CASHBACK: Kúpou tohto produktu získate od Canonu z konečnej ceny produktu späť až 30€ na svoj vlastný účet. Nákup je potrebné uskutočniť do 31.01.2018 a zaregistrovať na stránkach canon.sk najneskôr do 28. 2. 2018. Viac informácií TU

Model EOS 1300D plus objektív 18-55mm IS II je ideálny vstup do sveta digitálnych zrkadloviek. Ponúka funkcie Wi-Fi a Dynamic NFC umožňujúce mimoriadne jednoduché zdieľanie snímok, ako aj množstvo vylepšených funkcií, ktoré pomôžu zachytiť pôsobivé, kreatívne fotografie a videá.

Podrobný popis

Canon EOS 1300D s objektívom 18-55mm IS II (So stabilizátorom obrazu)

 

KVALITA V KAŽDOM ZÁBERE

Fotografom túžiacim po originálnych záberoch ponúka model EOS 1300D procesor Canon DIGIC 4+ a veľký 18-megapixelový snímač formátu APS-C, ktorý umožňuje zaznamenať jemné detaily a rozmanitosť farieb každej scenérie. S malou hĺbkou ostrosti dokáže EOS 1300D zachytiť scény, v ktorých fotografované objekty vystupujú z rozostreného pozadia. Fotoaparát dokáže zaznamenať makrosnímky prírody, portréty aj veľké mestské panorámy, aby ste sa mohli podeliť o originálne pohľady z každého miesta, kam zavítate. Vďaka ponuke viac než 80 objektívov EF a množstvu doplnkov je model EOS 1300D univerzálnou digitálnou jednookou zrkadlovkou, ktorá zodpovedá požiadavkám súčasnej fotografie, no je pripravená aj na výzvy budúcnosti.

 

UČTE SA, ZÍSKAVAJTE SKÚSENOSTI A PREBERTE ÚPLNÚ KONTROLU 

Funkcie jednookých digitálnych zrkadloviek môžu začiatočníkom pripadať veľmi zložité, avšak s modelom EOS 1300D môžete zachytiť úžasné fotografie, aj keď je toto vaša prvá digitálna zrkadlovka. Inteligentný režim scény Scene Intelligent Mode prenechá úplnú kontrolu na fotoaparát a zvolí správne nastavenia za vás – alebo otočením ovládača režimu môžete zvoliť iný režim snímania zodpovedajúci špecifickému objektu, ako napríklad nový kulinársky režim Food. Rýchle automatické zaostrovanie prostredníctvom hľadáčika udrží zaostrené aj tie najrýchlejšie objekty a pomôže vám zachytiť akčné scény rýchlosťou troch snímok za sekundu. Na zábavné, originálne zábery je možné použiť aj sériu kreatívnych filtrov, napríklad Hračkársky fotoaparát či Rybie oko.

A keď nadobudnete väčšie fotografické skúsenosti, môžete prejsť na režimy poloautomatického alebo úplného manuálneho ovládania. Vďaka možnosti voľby vlastných tvorivých nastavení – clony, expozičného času a ISO od 100 do 6400 s možnosťou rozšírenia až na ISO 12800 – fotoaparát prináša slobodu učiť sa a zachytávať jedinečné chvíle, aj keď slnko zájde za obzor. 

S veľkým snímačom je možné zaznamenať profesionálne snímky s množstvom detailov s rozlíšením Full HD a s malou hĺbkou ostrosti aj domáce a dovolenkové videá kinematografického vzhľadu. Fotoaparát poskytuje rovnakú úroveň manuálneho ovládania v režime videa aj v režime fotografovania. Režim videomomentky umožňuje zaznamenať série krátkych sekvencií, ktoré sa dajú automaticky spojiť do rafinovaného videa zachytávajúceho všetko, čo sa udialo za celý deň. 

 

ZDIEĽAŤ, ULOŽIŤ A PRIPOMENÚŤ ZNOVA  

Model EOS 1300D ponúka funkciu NFC a množstvo nových možností pripojenia prostredníctvom Wi-Fi, ktoré vám pomôžu uložiť a zdieľať fotografie na cestách. Prostredníctvom funkcie NFC sa jedným klepnutím môžete pripojiť ku kompatibilným inteligentným zariadeniam Android a presúvať fotografie alebo na diaľku ovládať snímanie prostredníctvom aplikácie Canon Camera Connect App. A keďže bezpečné uloženie všetkých mimoriadnych spomienok je nevyhnutnosťou, vstavané rozhranie Wi-Fi umožňuje priame odovzdávanie snímok z fotoaparátu do rozličných cloudových služieb vrátane služby irista spoločnosti Canon a vytváranie online galérií pripravených na zdieľanie s blízkymi. Fotoaparát EOS 1300D je možné pripojiť aj k zariadeniu Canon Connect Station CS100 a využiť možnosti jednoduchého ukladania a zdieľania fotografií.

 

ZÁKLADNÉ CHARAKTERISTIKY FOTOAPARÁTU EOS 1300D:

Jedinečné fotografie, ktoré vystupujú z priemeru

Jednoduché pripojenie a zdieľanie vašich snímok s priateľmi kdekoľvek na svete 

Kreatívne možnosti fotografie a videa

Spoľahlivé zaznamenanie úžasných detailov 

Štart fotografickej cesty so značkou Canon 

 

 

ZÁKLADNÉ TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:

snímač: APS-C, CMOS, 18 Mpx

obrazový procesor: DIGIC 4+

citlivosť: ISO 100-6400

videozáznam: full HD s možnosťou obstaranie statických snímok

sériové snímanie: 3 sn

veľkosť: 129 × 101,3 × 77,6 mm

váha: 485 gramov

 

Dodatočné parametre

? Balenie: Kit
Delenie: Základné
Veľkosť snímača: APS
Canon EOS 1300D Telo + darček 8GB SD karta + 30€ CASHBACK
Tip
Doprava zadarmoZadarmo
277 € bez DPH
332 €

AKCIA CASHBACK:  Kúpou tohto produktu získate od Canonu z konečnej ceny produktu späť až  30€  na svoj vlastný účet. Nákup je potrebné uskutočniť...

Kód: C524137

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: