Parrot Bebop Drone Area 1 red

Kód: D3398745
Výpredaj
Značka: Parrot
252 € –43 %
Parrot Bebop Drone Area 1 red
252 € –43 % 144 € 120 € bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.1.2019

ROZBALENÝ KUS !!!

Detailné informácie

Podrobný popis

Parrot Bebop Drone Area 1

Dôraz na bezpečnosť
Vďaka svojej spevnenej štruktúre ABS (400 g), ktorá je spevnená v perfektnom stave, je robustná a bezpečná Parrot Bebop Drone. V prípade kolízie sa vrtule automaticky zastavia. Núdzový režim umožňuje okamžite pristátie drone. Vďaka systému GPS prináša funkcia Return Home Bebop ľahko späť do svojho vzletového bodu. Napokon, trupy EPP obsiahnuté v balení robia vnútorné lety bezpečnejšie.

Pokročilá technológia
Parrot Bebop Drone prináša dokonalý výkon:

8x výkonnejší ako palubný počítač Parrot AR.Drone 2.0
Bebop Drone navigačný počítač ponúka dual-core CPU Parrot P7
Štvorjadrový GPU a 8 GB pamäte Flash
Všetky sú upevnené na horčíkovom poli, ktorý slúži ako radiátor a elektromagnetické tienenie. Beží na systéme Linux s SDK čoskoro dostupným pre vývojárov.

Parrot Bebop Drone vytvára vlastný hotspot Wi-Fi
Pripojenie MIMO Wi-Fi: Parrot Bebop Drone uvádza 2 dvojpásmové Wi-Fi antény, ktoré mu umožňujú pracovať s frekvenciami MIMO 2,4 GHz aj 5 GHz. Vytvára vlastnú sieť Wi-Fi 802.11. V závislosti od rušenia siete môžete vybrať frekvenciu podľa vlastného výberu.

Ohromujúco stabilné
Pre zaistenie optimálnej stability bez toho, aby bola ohrozená manévrovateľnosť, Bebop Drone automaticky analyzuje údaje z viacerých snímačov: 3-osový akcelerometer, gyroskop, magnetometer, jeden ultrazvukový snímač s dosahom 8 metrov, jeden snímač tlaku a vertikálnu kameru na sledovanie rýchlosti.

Fotky používateľa
Zoberte si antény a obrázky ako profesionálov. Ultralehký drone s plne HD kamerou digitálne stabilizovaným na 3-osi!

14 megapixelová kamera "Fisheye"
Zariadenie Parrot Bebop Drone vybavené 14 megapixelovým fotoaparátom "fisheye" zaznamenáva videá a obrázky v 180 ° poli s pozoruhodnou kvalitou obrazu. Technológia úplnej digitálnej stabilizácie obrazu umožňuje Bebop Drone zaujať pozoruhodne stabilné a čisté vzdušné zábery bez ohľadu na pohyby drone. Objektív odolný voči striekajúcej vode a prachu. Akčné kamery často vykazujú skreslenie vodorovných čiar. Naproti tomu fotoaparát Parrot Bebop Drone poskytuje nerušené čiary a výsledkom je, že horizont už nie je zakrivený.

Freeflight 3: Intuitívna aplikácia
Parrot Bebop Drone je dodávaný s bezplatnou pilotnou aplikáciou Freeflight 3 pre iOS a Android smartphony a tablety. Užívateľsky prívetivá aplikácia bola vyvinutá tak, aby bola veľmi jednoduchá a umožnila pilotovi zamerať sa na pôžitok z lietania.

Vrátiť sa domov
Keď je vybratá možnosť "Návrat domov", Bebop Drone sa vráti priamo do východiskovej pozície, ak je nadmorská výška väčšia ako 10 metrov. Ak je nadmorská výška menšia alebo rovná 10 metrom, stúpne a stabilizuje sa na 10 metroch a potom sa vráti do svojej vzletovej polohy v priamke. Keď dosiahne svoju vzletovú pozíciu, zastaví sa a umiestni sa 2 metre nad zem.

Parrot Cloud
Sledujte všetky svoje lety a zdieľajte svoje fotografie, videá a navigačné údaje s ostatnými členmi Akadémie Parrot. Pripojené k zdieľaniu s YouTube a Facebookom. Zapojte sa do akadémie Parrot s viac ako 200 000 zaregistrovanými pilotmi. Bezplatné zálohovanie letových údajov a prehrávanie 3D.

 

Technická špecifikácia:

Typ
Typ Dron s kamerou
Vlastnosti diaľkového ovládania
Frekvencia 2,4 / 5 GHz
Dosah (m) 300
Energetické napájanie dronov
Prevádkzková doba (Min.) 12
Všeobecne
Farba červená / čierna
Šírka (cm) 330
Výška (cm) 380
Hĺbka (cm) 36
Váha (g) 400

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drony
Rozlíšenie videa: Full HD

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: