Akcia Tip Doprava zadarmo

Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM až 60€ SPÄŤ

1727
         
  • 1 z 2

AKCIA! Kúpte si teraz tento objektív spolu s fotoaparátom EOS 80D alebo EOS 7D Mk.II a získajte CASHBACK 60€! Pre registráciu a viac informácii navštívte canon.sk/lens-promo


  • 374 € bez DPH
  • Skladom
449 €
Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Canon
 
 

Základné charakteristiky objektívu EF-S 60mm :


• Pribl. 96 mm ohnisková vzdialenosť (35 mm formát)
• Kompaktná a ľahká
• Vysoké rozlíšenie od rohu k rohu, kontrast a kvalita zobrazenia
• Rýchle automatické zaostrovanie s takmer bezhlučným USM
• Nahradenie kompletným manuálnym zaostrovaním
• Vrstvy Super Spectra

Detailné vlastnosti


Zblízka
Model EF-S 60mm f/2.8 Macro USM, ktorý vďaka schopnosti zaostrovať snímky pri plnej veľkosti na zobrazovací snímač, poskytuje skutočný makro výkon v rámci série objektívov EF-S. Vďaka jeho efektívnej ohniskovej vzdialenosti približne 96 mm v 35 mm formáte dosahuje pozoruhodné výsledky pri fotení detailov. Minimálna vzdialenosť zaostrenia len 20 cm vás výrazne priblíži k vášmu objektu a umožní vám vyplniť ním celý záber pri najvyšších požadovaných detailoch.

Miniatúrny svet
Model EF-S 60mm f/2.8 Macro USM pracuje v súčinnosti s fotoaparátmi EOS s namontovaným EF-S, aby vám umožnil preskúmať vzrušujúci nový rozmer fotografie. Fotografi prírodných krás budú potešení schopnosťou zachytávať neskonalú krásu drobných objektov. S kapacitou pre reprodukciu snímky na snímači pri veľkosti samotného objektu môžete obecenstvo uviesť do úžasného sveta miniatúr.

Rozmazanie pozadia
Fotografi portrétov si môžu vychutnávať prácu s veľkou clonou, ktorá zužuje hĺbku poľa a vytvára nádherné rozmazanie pozadia, čím sa dosahuje vystúpenie objektu do popredia fotografie s dramatickým účinkom.


Cestovanie naľahko
Model EF-S 60mm f/2.8 Macro USM dodáva vášmu vybaveniu úžasnú všestrannosť za súčasného pridania minima záťaže. Jeho takmer bezhlučný ultrazvukový motorček poskytuje super-rýchle, precízne, automatické zaostrovanie s možnosťou kompletného nahradenia manuálnou obsluhou.

Rozlíšenie a kvalita
Pri výrobe objektívu, ktorý spĺňa prísne normy kvality zobrazenia, sme využili viac ako 60 rokov skúseností z optického inžinierstva. Technológie objektívov Canon sa spájajú na dosiahnutie vysokého rozlíšenia, jasu, kontrastu a vyváženého podania farieb v celom rozsahu vzdialeností zaostrenia na celom zábere.

Navrhnutý pre digitál
Tento objektív navrhnutý špeciálne pre digitálne fotografovanie má špeciálne tvarované prvky objektívu s povlakmi Super Spectra na potlačenie efektu duchov a oslnenia, ktoré môžu byť spôsobené odrazmi zo snímačov fotoaparátu. Exkluzívna voliteľná clona objektívu môže ďalej znižovať pravdepodobnosť výskytu efektu oslnenia.


*Volitelné príslušenstvo:Púzdr: LP1016, Clona: ET-67B, Priemer filtra: 52mm 

35 mm film ekvivalentnej ohniskovej vzdialenosti Pribl. 96
Zorný uhol (horzntl., vertl., diagnl.) 20°40', 14°10', 24°30'
Konštrukcia objektívu (prvky/skupiny) 12/8
Počet čepieľok membrány 7
Minimálna clona 32
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť (m) 0.20
Maximálne priblíženie (x) 1.00
Informácie o vzdialenosti Áno
Stabilizátor obrazu Nie¹
Aktivátor AF USM¹
Priemer filtra (mm) 52
Max. priemer x dĺžka (mm) 73 x 69,8
Hmotnosť (g) 335
Priblíženie - medzikrúžok EF12 II 1,28 - 0,20¹
Priblíženie - medzikrúžok EF25 II 1.61 - 0.44
Kryt objektívu E-52U/E-52II
Clona objektívu ET-67B
Mäkké puzdro LP1016
Stabilizátor obrazu ¹ Na základe rýchlosti uzávierky v hodnote „1/ohnisková vzdialenosť“, ktorá býva označovaná za prahovú hranicu fotografovania bez stabilizácie obrazu
Aktivátor AF ¹ Zabudované kompletné manuálne mechanické zaostrenie.
Priblíženie - medzikrúžok EF12 II ¹ Medzikrúžok EF12 II sa môže použiť s objektívmi EF s výnimkou modelu EF 14 mm f/2,8L USM a objektívov, ktoré sa nedajú ručne zaostriť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.