Objektív Tamron SP 35mm F/1.8 Di VC USD pre Canon

Kód: 581212
676 € –3 %
Objektív Tamron SP 35mm F/1.8 Di VC USD pre Canon
676 € –3 % 659 € 549 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
26.8.2019
Objektív Tamron SP 35mm F / 1.8 Di VC USD pre Canon je štandardný širokouhlý objektív s minimálnou zaostrovací vzdialenosťou 20 cm pre full frame digitálne zrkadlovky. Prirodzená perspektíva a zorné pole pre inštinktívné zachytenie obrazu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tamron SP 35mm F / 1.8 Di VC USD pre Canon je štandardný širokouhlý objektív s minimálnou zaostrovací vzdialenosťou 20 cm pre full frame digitálne zrkadlovky. Prirodzená perspektíva a zorné pole pre inštinktívne zachytenie obrazu. Poskytuje ideálnu rovnováhu medzi výkonom a funkčnosťou na zabezpečenie neočakávaných príležitostí pre kreatívne fotografovanie. Je to rýchly štandardný objektív pre tých, ktorí preferujú širokouhlé fotografovanie.Objektív má vďaka využitiu sofistikovaných sklenených materiálov a modernej optickej konštrukcii, pri použití široko otvorené clony F / 1.8 vynikajúcu obrazovú kvalitu s až maximálnou korekciou farebnej vady.

Konštrukcia objektívu SP 35mm F / 1.8 Di USD (Model F012) sa skladá z 10 členov v 9 skupinách zahŕňajúce 2 lisované sklenené asférické členy, 1 LD sklo (Low Dispersion) a 1 XLD sklo (eXtra Low Dispersion). Zakrivenie poľa účinne napravujú asférické členy, aby zabezpečili rovinnosť obrazovej roviny, zatiaľ čo efektívne kompenzujú sférické a komatické aberácie na dosiahnutie vynikajúcej rovnomernosti v celom rozsahu. LD a XLD skla kompenzujú chromatické aberácie, ktoré majú tendenciu vznikať u objektívov s vysokou svetelnosťou a tým zaisťujú krištáľovo čistý obraz. Stabilizátor obrazu pomáha zamedziť rozostrenie snímkov vplyvom chvenia fotoaparátu.

Tamron 35 mm s maximálnou svetelnosťou F / 1.8 pre full frame digitálne zrkadlovky


Veľmi vysoká svetelnosť F / 1.8 bola vybraná ako súčasť náročných cieľov návrhu, ktorý zahŕňal dosiahnutie vynikajúceho optického výkonu a zníženie najbližšej vzdialenosti na fotografovanie. Konštrukcia objektívu je vyladená do najmenších detailov a zachováva si aj tak kompaktné rozmery pre lepšiu a pohodlnejšiu manipuláciu.

Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 0,2 m - najlepšie vo svojej triede

Zaostrovacia vzdialenosť iba 0,2 m, ktorou sa získa pomer zväčšenia 1 : 2,5, je najlepšou možnosťou zaostrenia veľmi z blízka medzi pevnými objektívmi s vysokou svetelnosťou vo formáte full frame vo svojej triede. Konštrukcia plávajúcich optických členov (s posunom optických členov) zaisťuje najlepší zobrazovacie výkon. Kvalita obrazu je výborná v celom rozsahu vzdialeností, od najbližších až po normálne.

Optimálne relatívne osvetlenie = žiadne temné kúty


Na snímkach urobených niektorými objektívy s vysokou svetelnosťou môžu vznikať z dôvodu nerovnomerného rozloženia svetla tmavé rohy alebo vinetácie. Pri plnej clone je celková úroveň osvetlenia dobre vyvážená a optimalizovaná. Vzhľadom k tomu, že aj v rohoch vzniká však dostatočné množstvo osvetlenie, si fotografi môžu vychutnať užití plne otvorené clony.

Povrchová úprava eBAND k dôkladnému potlačenie nežiadúcich zábleskov a tieňov


Obe použité povrchové úpravy, eBAND (Extended Bandwidth Angular-Dependency) a BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) poskytujú výborný antireflexný efekt a sú aplikované na povrch primárnych členov pre zabezpečenie maximálnej priepustnosti svetla. Na absolútne minimum sú redukované vnútorné odlesky z povrchu členov, ktoré spôsobujú nežiaduce záblesky a tiene. Povrchová úprava eBAND, hybridná nano-štruktúrovaná vrstva s extrémne nízkym indexom lomu, v kombinácii s viacvrstvovou antireflexnou technológiou povrchovej úpravy účinne znižuje odlesky dopadajúceho svetla - niečo, čoho sa nedá dosiahnuť použitím bežných antireflexných povrchových úprav.

Vysokorýchlostné AF s ultrazvukovým ostriacim motorom USD (Ultrasonic Silent Drive)

AF je rýchly a tichý vďaka integrácii USD motoru, ktorý umožňuje mimoriadne presný pohon zaostrenie s vysokým krútiacim momentom a spätnou reakciou. Vzhľadom na to, že krútiaci moment USD motora je generovaný vlnami ultrazvukových vibrácií, je prevádzkový hluk samotného motora extrémne nízky a prakticky nepostrehnuteľný.

Fluórovaná povrchová úprava na prednom členovi odpudzuje vodu a nezanecháva odtlačky prstov


Fotografickým objektívom bola prispôsobená technológia fluóru povrchovej úpravy, vyvinuté pre použitie v priemyselnej optike. Je to povrchová úprava, odpudzujúca vodu, olej a je nanesená na povrch predného dielca, čo umožňuje okamžité odstránenie nečistôt a škvŕn. Povrchová úprava poskytuje vysokú úroveň odolnosti, ktorá bude po celé roky udržiavať jej účinnosť.

Konštrukcia odolná proti vlhkosti


Tesnenie sú umiestnené v oblasti bajonetu a na ďalších dôležitých miestach objektívu, aby sa zabránilo prenikaniu vlhkosti alebo dažďových kvapiek. Táto vlastnosť poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany pri vonkajšom fotografovaní za nepriaznivého počasia.

Kruhová clona pre lepší bokeh

9 lamelová kruhová clona si udržiava takmer kruhový tvar aj pri zaclonenie o dva expozičné stupne z plne otvorenej clony. Úžasne vyladeného rozostrenie v pozadí predmetu možno docieliť bez tvorby nežiaducich obrysov tvaru clony.

Kompatibilný s Adobe a SILKYPIX softvérom

Objektív je dodávaný s pokročilým editačným softvérom SILKYPIX Developer Studio 4.0, ktorý ponúka možnosť korekcie rôznych aberácií (priečna farba, skreslenie, relatívne osvetlenie) na základe optických konštrukčných dát tohto špecifického objektívu.

Hodnotený ako TOP produkt medzi súčasnými výmennými AF 35mm objektívy s pevnou ohniskovou vzdialenosťou pre full frame digitálne zrkadlovky s výnimkou makro objektívov (Platné od júla 2015. Zdroj: Tamron).

Špecifikácia:

Ohnisková vzdialenosť: 35 mm
Svetelnosť: F / 1.8
Konštrukcia objektívu: 10 členov v 9 skupinách
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 20 cm
Veľkosť filtra: 67 mm
Dĺžka: 78 mm
Váha: 450 g
Počet lamiel clony: 9
Typ bajonetu: Canon EF
Vhodný pre žáner: portréty, glamour, reportáže, street foto, produkty, macro, fashion
Ohnisko: pevné

Dodatočné parametre

Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Tamron
Hmotnosť: 0.45 kg
Bajonet: Canon
Makro režim: Nie
Ostrenie: USD
Stabilizátor optický: ÁNO
Svetelnosť: Od 1.2/f od 2.8/f
Zorný uhol: Základné
CouCode: CN
CutCode: 90021100
WarDur: 744

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.