Showroom otvorený. Viac info >>

Objektív Tamron SP 35mm F/1.8 Di VC USD pre Canon + 5 rokov záruka

Kód: PE-581212
728 € –33 %
16815 1 objektiv tamron sp 35mm f 1 8 di vc usd pre canon
728 € –33 % 489 € 408 € bez DPH
Do 3 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Tamron SP 35mm F / 1.8 Di VC USD pre Canon je štandardný širokouhlý objektív s minimálnou zaostrovací vzdialenosťou 20 cm pre full frame digitálne zrkadlovky. Prirodzená perspektíva a zorné pole pre inštinktívne zachytenie obrazu. Poskytuje ideálnu rovnováhu medzi výkonom a funkčnosťou na zabezpečenie neočakávaných príležitostí pre kreatívne fotografovanie. Je to rýchly štandardný objektív pre tých, ktorí preferujú širokouhlé fotografovanie.Objektív má vďaka využitiu sofistikovaných sklenených materiálov a modernej optickej konštrukcii, pri použití široko otvorené clony F / 1.8 vynikajúcu obrazovú kvalitu s až maximálnou korekciou farebnej vady.

Konštrukcia objektívu SP 35mm F / 1.8 Di USD (Model F012) sa skladá z 10 členov v 9 skupinách zahŕňajúce 2 lisované sklenené asférické členy, 1 LD sklo (Low Dispersion) a 1 XLD sklo (eXtra Low Dispersion). Zakrivenie poľa účinne napravujú asférické členy, aby zabezpečili rovinnosť obrazovej roviny, zatiaľ čo efektívne kompenzujú sférické a komatické aberácie na dosiahnutie vynikajúcej rovnomernosti v celom rozsahu. LD a XLD skla kompenzujú chromatické aberácie, ktoré majú tendenciu vznikať u objektívov s vysokou svetelnosťou a tým zaisťujú krištáľovo čistý obraz. Stabilizátor obrazu pomáha zamedziť rozostrenie snímkov vplyvom chvenia fotoaparátu.

Tamron 35 mm s maximálnou svetelnosťou F / 1.8 pre full frame digitálne zrkadlovky


Veľmi vysoká svetelnosť F / 1.8 bola vybraná ako súčasť náročných cieľov návrhu, ktorý zahŕňal dosiahnutie vynikajúceho optického výkonu a zníženie najbližšej vzdialenosti na fotografovanie. Konštrukcia objektívu je vyladená do najmenších detailov a zachováva si aj tak kompaktné rozmery pre lepšiu a pohodlnejšiu manipuláciu.

Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 0,2 m - najlepšie vo svojej triede

Zaostrovacia vzdialenosť iba 0,2 m, ktorou sa získa pomer zväčšenia 1 : 2,5, je najlepšou možnosťou zaostrenia veľmi z blízka medzi pevnými objektívmi s vysokou svetelnosťou vo formáte full frame vo svojej triede. Konštrukcia plávajúcich optických členov (s posunom optických členov) zaisťuje najlepší zobrazovacie výkon. Kvalita obrazu je výborná v celom rozsahu vzdialeností, od najbližších až po normálne.

Optimálne relatívne osvetlenie = žiadne temné kúty


Na snímkach urobených niektorými objektívy s vysokou svetelnosťou môžu vznikať z dôvodu nerovnomerného rozloženia svetla tmavé rohy alebo vinetácie. Pri plnej clone je celková úroveň osvetlenia dobre vyvážená a optimalizovaná. Vzhľadom k tomu, že aj v rohoch vzniká však dostatočné množstvo osvetlenie, si fotografi môžu vychutnať užití plne otvorené clony.

Povrchová úprava eBAND k dôkladnému potlačenie nežiadúcich zábleskov a tieňov


Obe použité povrchové úpravy, eBAND (Extended Bandwidth Angular-Dependency) a BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) poskytujú výborný antireflexný efekt a sú aplikované na povrch primárnych členov pre zabezpečenie maximálnej priepustnosti svetla. Na absolútne minimum sú redukované vnútorné odlesky z povrchu členov, ktoré spôsobujú nežiaduce záblesky a tiene. Povrchová úprava eBAND, hybridná nano-štruktúrovaná vrstva s extrémne nízkym indexom lomu, v kombinácii s viacvrstvovou antireflexnou technológiou povrchovej úpravy účinne znižuje odlesky dopadajúceho svetla - niečo, čoho sa nedá dosiahnuť použitím bežných antireflexných povrchových úprav.

Vysokorýchlostné AF s ultrazvukovým ostriacim motorom USD (Ultrasonic Silent Drive)

AF je rýchly a tichý vďaka integrácii USD motoru, ktorý umožňuje mimoriadne presný pohon zaostrenie s vysokým krútiacim momentom a spätnou reakciou. Vzhľadom na to, že krútiaci moment USD motora je generovaný vlnami ultrazvukových vibrácií, je prevádzkový hluk samotného motora extrémne nízky a prakticky nepostrehnuteľný.

Fluórovaná povrchová úprava na prednom členovi odpudzuje vodu a nezanecháva odtlačky prstov


Fotografickým objektívom bola prispôsobená technológia fluóru povrchovej úpravy, vyvinuté pre použitie v priemyselnej optike. Je to povrchová úprava, odpudzujúca vodu, olej a je nanesená na povrch predného dielca, čo umožňuje okamžité odstránenie nečistôt a škvŕn. Povrchová úprava poskytuje vysokú úroveň odolnosti, ktorá bude po celé roky udržiavať jej účinnosť.

Konštrukcia odolná proti vlhkosti


Tesnenie sú umiestnené v oblasti bajonetu a na ďalších dôležitých miestach objektívu, aby sa zabránilo prenikaniu vlhkosti alebo dažďových kvapiek. Táto vlastnosť poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany pri vonkajšom fotografovaní za nepriaznivého počasia.

Kruhová clona pre lepší bokeh

9 lamelová kruhová clona si udržiava takmer kruhový tvar aj pri zaclonenie o dva expozičné stupne z plne otvorenej clony. Úžasne vyladeného rozostrenie v pozadí predmetu možno docieliť bez tvorby nežiaducich obrysov tvaru clony.

Kompatibilný s Adobe a SILKYPIX softvérom

Objektív je dodávaný s pokročilým editačným softvérom SILKYPIX Developer Studio 4.0, ktorý ponúka možnosť korekcie rôznych aberácií (priečna farba, skreslenie, relatívne osvetlenie) na základe optických konštrukčných dát tohto špecifického objektívu.


Špecifikácia:

Ohnisková vzdialenosť: 35 mm
Svetelnosť: F / 1.8
Konštrukcia objektívu: 10 členov v 9 skupinách
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 20 cm
Veľkosť filtra: 67 mm
Dĺžka: 78 mm
Váha: 450 g
Počet lamiel clony: 9
Typ bajonetu: Canon EF
Vhodný pre žáner: portréty, glamour, reportáže, street foto, produkty, macro, fashion
Ohnisko: pevné

Dodatočné parametre

Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Tamron
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.45 kg
Zorný uhol: Základné
? Bajonet: Canon EF
Vhodný pre formát snímača: APS-C, Full Frame
Svetelnosť: f/1.8
? Optický stabilizátor: Áno
Makro režim: Nie
Ostrenie: USD
Priemer filtra: 67 mm
CouCode: CN
CutCode: 90021100
WarDur: 744

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.