Photovia

Moderné vzdelávanie - Fotokurzy online!

PHOTOVIA je čerstvou novinkou, ktorá sa venuje interaktívnemu vzdelávaniu v oblasti fotografovania. Kvalitne spracované online foto kurzy v slovenskom jazyku, vytvárajú dokonalú kombináciu výhod štúdia z kníh a živých fotografických kurzov. Na jednom mieste nájdete okamžite dostupné všetky dôležité informácie o fotografovaní. Neveríte? Využite bezplatnú registráciu a pozerajte viac ako 70 videí o fotografovaní úplne zadarmo. 

foto1

 

Cesta za lepšou fotografiou môže začať na internete.

Fotografovanie nieje len profesia, alebo krásny koníček. Pre stále viac ľudí je to spôsob, ako nazerať na svet a ako ho prezentovať ich vlastnými očami. Zachytávanie jedinečných momentov, lovenie svetla a nastavovanie hĺbky ostrosti je jednoducho v kurze. Stále dostupnejšie digitálne fotoaparáty umožňujú širokej vrstve ľudí vyskúšať si profi fotografovanie na vlastnej koži. Fotografovanie na digitál prináša množstvo výhod, medzi ktorými je aj možnosť urobiť tisícky fotografií a potom vyberať tie najkrajšie.

Čo však robiť, ak dostanete chuť robiť lepšie fotky?

 

Plnohodnotná škola. Online.

Na Slovensku vznikol unikátny projekt modernej online školy fotografovania PHOTOVIA. Profesionálne kurzy fotenia a úpravy fotografií sú vedené odbornými inštruktormi – fotografmi. Súčasťou projektu sú nie len odborné lekcie, inštruktážne videá, ale dokonca aj pracovný zošit a domáce úlohy kontrolované lektormi. Kurzy sú tvorené tak, aby zaujali každého majiteľa fotoaparátu bez ohľadu na obľúbenú fotografickú tému, alebo už nadobudnuté vedomosti. Spomedzi kurzov si prídu na svoje ako aj začiatočníci, tak i pokročilý užívatelia.

Čakanie na kurzy, prispôsobovanie sa termínom, cestovanie a čas strávený na kurzoch je už minulosťou. Jediné, čo uživatel na absolvovanie kurzu potrebuje, je prístup k internetu. Vďaka časovo flexibilnému štúdiu, môžete viac ušetreného času venovať putovaniam za krásnymi fotografiami.

 

foto2

 

Slováci sú zvyknutí využívať online prostredie vo vysokej miere. Dostupnosť vysokorýchlostného internetu, vysoká penetrácia a pomerne slušná počítačová gramotnosť spôsobujú, že ľudia v každom veku oceňujú všetky základné výhody: kvalitnú ponuku, flexibilitu a dobrú cenu. Toto všetko mali na zreteli autori projektu PHOTOVIA.

foto3

 Zaostrené na jednoduchosť a modernosť

Základnou črtou online kurzu fotografovania je jeho jednoduchosť. Zákazník si môže vybrať a sám si rozvrhnúť štúdium na mesiac, kvartál, či celý rok podľa toho, ako mu to vyhovuje. Pre zaregistrovaných je okrem prémiového štúdia k dispozícií aj bezplatný obsah s mnohými lekciami a radami.

Všetko, čo následne potrebujete, je mať k dispozícii internetový prehliadač. Kurzy nie sú obmedzené na jeden počítač. Sú s vami všade, kde ich potrebujete, teda aj na tablete, či smartfóne. Overiť vedomosti si tak dokážete aj priamo počas fotografovnia v teréne. Celá komunikácia je pochopiteľne v slovenčine. Ako teda tvorcovia odporúčajú: „ak chcete zmeniť svoje fotografie, stačí len skúsiť.“

Stránka: www.photovia.sk

 

foto4

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.