Showroom je otvorený. Viac info >>

Capture Lens - Nikon Bajonet F

Kód: AQ-CLC-N-1
90 € 75 € bez DPH
Do 5 dní
Peak Design CAPTURE LENS® Nikon je sada spony Peak Design Capture® Camera Clip a držiaka pre dva objektívy s bajonetom Nikon F. Umožňuje uchytenie a pohodlné nosenie vašich objektívov na popruhu akéhokoľvek batohu či opasku.
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Peak Design CAPTURE LENS - Spona s držiakom objektívov s bajonetom Nikon F, Čierna

Peak Design CAPTURE LENS® Nikon je veľmi praktická sada spony Peak Design Capture® Camera Clip a držiaka pre dva objektívy s bajonetom Nikon F. Umožňuje uchytenie a pohodlné nosenie dvojice vašich objektívov na popruhu akéhokoľvek batohu či opasku. Tento praktický držiak uľahčuje a zrýchľuje jeden z najbežnejších úkonov fotografa – výmenu objektívu, ktorú teraz zvládnete aj jednou rukou. Jeden držiak umožňuje bezpečné uchytenie až dvoch objektívov, ktoré drží pevne na svojej otočnej hlavici vybavenej na oboch stranách bajonetom Nikon F. Držiak objektívov sa dá otáčať do 4 zaaretovateľných polôh. Ergonomická konštrukcia spony vyrobenej zo zliatin hliníku a plastu vytvrdeného sklenenými vláknami je veľmi ľahká, praktická a pohodlná. Samotný držiak je vyrobený z plastu vytvrdeného sklenenými vláknami. Ak už máte sponu Peak Design Capture® Camera Clip, alebo Peak Design Capture® PRO Camera Clip postačí ak si dokúpite držiak objektívov Peak Design NIKON LENS KIT s bajonetom Nikon F.

Hlavné vlastnosti:
Umožňuje najjednoduchšiu výmenu a bezpečné prenášanie objektívov
- Ideálna kombinácia bezpečia a dosahu: S držiakom Peak Design CAPTURE LENS® vybaveným dvojicou bajonetov Nikon F máte vaše objektívy okamžite po ruke a bezpečne uchytené. Vďaka spone Peak Design Capture® Camera Clip môžete držiak upevniť na opasok, alebo popruh akéhokoľvek batohu či brašne.
- Jednoduchý na používanie: Používanie sady Peak Design CAPTURE LENS® Nikon zrýchľuje a výrazne zjednodušuje výmenu objektívov. Umožňuje výmenu objektívu iba jednou rukou. Šetrí priestor v brašne pre inú dôležitú výbavu.

Používajte ho tak ako chcete:
- Možnosť uchytenia spony na akýkoľvek opasok alebo popruh batoha/brašne vďaka čomu budete mať fotoaparát vždy po ruke: Popruhy batohu, ramenné pásy, bederné pásy, popruhy lezeckého sedáku, detské nosiče – vy sami si určíte kam si upnete fotoaparát, spona Peak Design Capture® Camera Clip sa prispôsobí. Je možné ju použiť na popruhy do celkovej šírky 7,6cm a pri použití štandardných skrutiek do hrúbky 1,3cm.
- Kompatibilita so všetkými Peak Design popruhmi a remienkami: Profesionálna rýchloupínacia doštička Peak Design PRO PLATE má v rohoch štyri oká pre upevnenie kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™ a je ju tak možné použiť so všetkými Peak Design popruhmi a remienkami (Peak Design SLIDE, Peak Design SLIDE SUMMIT EDITION, Peak Design SLIDE LITE, Peak Design LEASH, Peak Design CUFF, Peak Design CLUTCH)
- Ideálne pre Peak Design EVERYDAY MESSENGER: Chcete si ušetriť miesto v brašne nosením objektívov mimo brašnu? Potom je pre vás brašna Peak Design EVERYDAY MESSENGER (predávaná samostatne) s vstavaným úchytom pre Peak Design CAPTURE LENS® ideálnou voľbou.

Absolútne najrýchlejšia výmena objektívov:
- 4-polohový otočný čap: Otočný čap držiaku Peak Design CAPTURE LENS® je pre jednoduchú výmenu objektívov možné otáčať ľubovoľným smerom a aretovať do 4 polôh v ktorých sa čap zamyká a objektívy na ňom sú tak bezpečne fixované. Pre uvoľnenie aretácie je potrebné aretačný čap podvihnúť.
- Veľmi rýchle uvoľnenie: Peak Design CAPTURE LENS® používa rovnaký spôsob uchytenia objektívu ako nájdete na fotoaparáte. Je vybavený dvomi kovovými bajonetmi s červene zvýraznenými poistkami uvoľnenia objektívu.

Navrhnuté pre ťažké profesionálne objektívy:
- Ultra pevný a bezpečný: Bezpečný udrží objektívy v ľubovoľnej veľkosti a váhy – od základných objektívov po ťažké profesionálne objektívy.
- Možnosť nasadiť až 2 objektívy naraz: Držiak Peak Design CAPTURE LENS® je vybavený dvomi bajonetmi do ktorých si môžete odložiť až dva objektívy naraz, alebo nechať jeden bajonet voľný pre rýchlu výmenu objektívu.
- Vodeodolná konštrukcia: Držiak Peak Design CAPTURE LENS® je pevnej konštrukcie vyrobenej z nylonu vystuženého sklenými vláknami s frézovanými duralovými bajonety. V sade sú aj 2 bajonetové krytky, ktoré bránia preniknutiu prachu a vody do zariadenia.

- Poistka tlačidla pre uvoľnenie rýchloupínacej doštičky/držiak objektívov: Pootočením tlačidla pre rýchle uvoľnenie rýchloupínacej doštičky/držiaka objektívov zabránite krádeži, alebo jej nechcenému uvoľneniu.
- Doživotná záruka od Peak Design: Záruka platí pre poškodenie spôsobené bežným používaním, alebo na únavu materiálu. Neplatí pre poškodenie spôsobené iným ako doporučeným spôsobom používania.

Parametre sady Peak Design Capture LENS® Nikon:
Hmotnosť spony: 110g
Hmotnosť držiaka objektívov: 198g
Bajonet držiaka: 2x Nikon F
Kompatibilné rýchloupínacie doštičky: Peak Design ARCA PLATE, Peak Design PRO PLATE, Peak Design MICRO PLATE, Peak Design DUAL PLATE, Peak Design STANDARD PLATE
Rozmery spony: 10cm x 9cm x 5cm
Záruka na sponu: Doživotná

Dodatočné parametre

Kategória: Popruhy, remene, pútka
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.