Peak Design MICRO PLATE - Rýchloupínacia doštička Micro Plate

Kód: AQ-PL-M1
30 € 25 € bez DPH
Do 5 dní

Peak Design MICRO PLATE je miniaturizovaná rýchloupínacia doštička, ktorá je kompatibilná okrem všetkých produktov spoločnosti Peak Design aj so statívovými hlavami vybavenými systémami ARCA SWISS.

Detailné informácie

Podrobný popis

Peak Design MICRO PLATE - Rýchloupínacia doštička Micro Plate

Peak Design MICRO PLATE je miniaturizovaná rýchloupínacia doštička, ktorá je kompatibilná okrem všetkých produktov spoločnosti Peak Design aj so statívovými hlavami vybavenými systémami ARCA SWISS. Miniaturizovaná rýchloupínacia doštička Peak Design MICRO PLATE je vybavená na svojich dvoch koncoch závesnými okami pre upevnenie kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™ a do spôn Peak Design Capture® a hláv vybavených systémom ARCA SWISS je ju možné zasunúť z dvoch smerov umožňujúcich polohovanie nesenej výbavy. Doštička je vyrobená zo zliatin hliníku a gumy s vysoko odolnou povrchovou úpravou proti vplyvom počasia.

Vlastnosti:
- Kompatibilná so sponami Peak Design Capture®: Rýchloupínaciu doštičku je možné do spôn Peak Design Capture® Camera Clip a Peak Design Capture® PRO Camera Clip zasúvať z dvoch smerov a je tiež spätne kompatibilná so všetkými sponami Peak Design Capture® vyrobenými v minulosti.
- Kompatibilita so systémami ARCA SWISS: Rýchloupínacia doštička Peak Design MICRO PLATE je kompatibilná takmer so všetkými statívovými hlavami systému ARCA SWISS (zoznam kompatibilných statívových hláv nájdete tu v odstavci „Arca Tripod List“
).
- Kvalitná hliníková konštrukcia: Rýchloupínacia doštička Peak Design MICRO PALTE je vyrobená zo zliatiny hliníku frézovaním na presných CNC strojoch. Je vybavená tvrdou a hladkou povrchovú úpravou – tzv. anodizovaním. Táto vonkajšia povrchová úprava dodáva doštičke jej hladký čierny oteru vzdorný povrch, ktorý sa dobre kĺže a je odolný voči vplyvom počasia a poškriabaniu. Hladký povrch zabezpečuje veľmi hladký chod pri zasúvaní rýchloupínacej doštičky do spôn Peak Design Capture®.
- Pripevnenie statívovej skrutky imbusovým kľúčom / mincou: Statívovú skrutku pre pripojenie rýchloupínacej doštičky Peak Design MICRO PLATE k fotoaparátu môžete spoľahlivo utiahnuť, alebo povoliť pomocou 4mm imbusového kľúča alebo mince.
- Podložka odolná proti pretočeniu: Rýchloupínacia doštička Peak Design MICRO PLATE je vybavená jasne červenou podložka, ktorá zabraňuje pretočeniu doštičky pri pripevňovaní k fotoaparátu a dodáva doštičke elegantný vzhľad.
- Kompatibilita so všetkými Peak Design produktami: Rýchloupínacia doštička MICRO PLATE má dve závesné oká pre pripevnenie kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™ a je ju tak možné použiť so všetkými Peak Design popruhmi a remeňmi (Peak Design Slide™, Peak Design Slide™ Summit Edition, Peak Design SlideLITE™, Peak Design Leash™, Peak Design Cuff™, Peak Design Clutch™) ako aj so sponami Peak Design Capture® Camera Clip a Peak Design Capture® PRO Camera Clip.
- Doživotná záruka od Peak Design: Záruka platí pre poškodenie spôsobené bežným používaním alebo na únavu materiálu. Neplatí pre poškodenie spôsobené iným ako doporučeným spôsobom používania.

Parametre rýchloupínacej doštičky Peak Design MICRO PLATE:
Hmotnosť rýchloupínacej doštičky: 22g
Hmotnosť celého balenia: 32g
Kompatibilnosť so systémmi: Peak Design, ARCA SWISS
Rozmery rýchloupínacej doštičky: 4,3cm x 2,9cm x 1,5cm
Záruka na rýchloupínaciu doštičku: Doživotná

Dodatočné parametre

Kategória: Popruhy, remene, pútka
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.