Showroom otvorený. Viac info >>

Peak Design PRO PLATE - Rýchloupínacia doštička Pro Plate

Kód: AQ-PL-PP-1
30 € 25 € bez DPH
Do 5 dní

Peak Design PRO PLATE je najuniverzálnejšia rýchloupínacia doštička z ponuky spoločnosti Peak Design. Táto profesionálna rýchloupínacia doštička je kompatibilná okrem Peak Design produktov aj so statívmi vybavenými systémami ARCA SWISS a Manfrotto RC2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Peak Design PRO PLATE - Rýchloupínacia doštička Pro Plate, Čierna

Peak Design PRO PLATE je najuniverzálnejšia rýchloupínacia doštička z ponuky spoločnosti Peak Design. Táto profesionálna rýchloupínacia doštička je kompatibilná okrem Peak Design produktov aj so statívmi vybavenými systémami ARCA SWISS. Vďaka dvom lištám (adaptérom), ktoré môžete namontovať na boky rýchloupínacej doštičky Peak Design PRO PLATE, ju môžete urobiť kompatibilnú aj so statívmi vybavenými hlavami pre systém Manfrotto® RC2. Lišty (adaptéry) nájdete v balení spolu so štvoricou skrutiek a imbusovým kľúčom. Rýchloupínacia doštička Peak Design PRO PLATE je vybavená vo svojich rohoch štyrmi závesnými okami pre upevnenie kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™ a do spôn Peak Design Capture® a hláv vybavených systémom ARCA SWISS je ju možné zasunúť až zo štyroch smerov umožňujúcich polohovanie nesenej výbavy. Pri použití konverzných líšt (adaptérov) pre použitie s hlavami systému Manfrotto® RC2 je možné zasúvať rýchloupínaciu doštičku iba z dvoch smeroch. Doštička je vyrobená zo zliatin hliníku a gumy s vysoko odolnou povrchovou úpravou proti vplyvom počasia.

Hlavné vlastnosti:
- Kompatibilita so statívmi
- Kompatibilita so systémami ARCA SWISS a Manfrotto® RC2: Rýchloupínacia doštička Peak Design PRO PLATE je kompatibilná takmer zo všetkými statívovými hlavami systému ARCA SWISS (zoznam kompatibilných statívových hláv nájdete tu v odstavci „Arca Tripod List“
). Po pripevnení líšt (adaptérov Peak Design RC2 Adapters sú súčasťou balenia) k rýchloupínacej doštičke Peak Design PRO PLATE získate kompatibilitu nielen so systémom ARCA SWISS ale aj s väčšinou statívových hláv systému Manfrotto® RC2 (zoznam kompatibilných statívových hláv nájdete tu
).
- Kompatibilná so sponami Peak Design Capture®: Rýchloupínaciu doštičku je možné do spôn Peak Design Capture® Camera Clip a Peak Design Capture® PRO Camera Clip zasúvať zo všetkých štyroch smerov a je tiež spätne kompatibilná so všetkými sponami Peak Design Capture® vyrobenými v minulosti. S inštalovanými adaptérmi Peak Design RC2 Adapters je možné ju do spony zasunúť iba z dvoch smerov.
- Profesionálna kvalita a konštrukcia: Rýchloupínacia doštička Peak Design PRO PALTE je vyrobená zo zliatiny hliníku frézovaním na presných CNC strojoch. A pre tvrdšiu povrchovú úpravu ako majú štandardné rýchloupínacie doštičky spoločnosti Peak Design je jej povrch hĺbkovo anodizovaný. Táto vonkajšia povrchová úprava dodáva doštičke jej hladký čierny oteru vzdorný povrch, ktorý sa dobre kĺže a je odolný voči vplyvom počasia a poškriabaniu. Hladký povrch tiež zabezpečuje veľmi hladký chod pri zasúvaní rýchloupínacej doštičky do spôn Peak Design Capture®.
- Pripevnenie statívovej skrutky imbusovým kľúčom / mincou: Statívovú skrutku pre pripojenie rýchloupínacej doštičky Peak Design PRO PLATE k fotoaparátu môžete spoľahlivo utiahnuť, alebo povoliť pomocou 4mm imbusového kľúča alebo mince.
- Podložka odolná proti pretočeniu: Rýchloupínacia doštička Peak Design PRO PLATE je vybavená jasne červenou podložka, ktorá zabraňuje pretočeniu doštičky pri pripevňovaní k fotoaparátu a dodáva doštičke elegantný vzhľad.
- Kompatibilita so všetkými Peak Design produktami: Rýchloupínacia doštička PRO PLATE má štyri závesné oká pre pripevnenie kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™ a je ju tak možné použiť so všetkými Peak Design popruhmi a remeňmi (Peak Design Slide™, Peak Design Slide™ Summit Edition, Peak Design SlideLITE™, Peak Design Leash™, Peak Design Cuff™, Peak Design Clutch™) ako aj so sponami Peak Design Capture® Camera Clip a Peak Design Capture® PRO Camera Clip.
- Doživotná záruka od Peak Design: Záruka platí pre poškodenie spôsobené bežným používaním alebo na únavu materiálu. Neplatí pre poškodenie spôsobené iným ako doporučeným spôsobom používania.

Parametre rýchloupínacej doštičky Peak Design PRO PLATE:
Hmotnosť rýchloupínacej doštičky: 25g
Hmotnosť celého balenia: 56g
Kompatibilnosť so systémmi: Peak Design, ARCA SWISS, Manfrotto® RC2
Rozmery rýchloupínacej doštičky: 5,2cm x 3,8cm x 1,0cm
Záruka na rýchloupínaciu doštičku: Doživotná

Dodatočné parametre

Kategória: Popruhy, remene, pútka
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.