Feiyu Tech a1000

Kód: AQ-FE70738
359 € 299 € bez DPH
Skončil predaj

Detailné informácie

Podrobný popis

video recenzie   |   detaily produktu   |   technické parametre   |   na stiahnutie

Feiyu Tech a1000 je kamerový stabilizátor určený pre profesionálov, ale aj hobby užívateľov, ktorí vyžadujú maximum kvality a výkonu. 3-osy stabilizátor a1000 je kompatibilný s väčšinou fotoaparátov, ktorých hmotnosť dosahuje maximálne 1kg.
Feiyu_Tech_a1000_5

Detaily produktu

  • 3-osý stabilizačný gimbal
  • ovládanie stabilizátora pomocou jednej ruky a joysticku na rukoväti
  • time-lapse funkcia 
  • sledovanie tváre
  • elektromotory s technológiu Hollow Magnet Senzor a prepracovaným vyvažovacím algoritmom
  • otáčanie okolo fotoaparátu o 360°

3-osy stabilizátor

Problémom väčšiny stabilizátorov je umiestnenie elektromotora, ktorý fotoaparát stabilizuje v horizontálnej rovine. Feiyu tech a1000 má tento motor umiestnený pod 45° uhlom čím sa dostal pod úroveň fotoaparátu. Takéto umiestnenie vám nebude zavádzať vo výhľade na LCD displej. 

3-osy stabilizačný mechanizmus nie je v jednom kuse s rukoväťou, ale je demontovateľný. Samozrejme to uľahčuje prenášanie stabilizátora, a zároveň takéto riešenie umožňuje použite dvojitej rukoväte pre držanie stabilizátora v oboch rukách. Takýmto riešením získate ešte viac stability a zároveň množstvo miesta pre potrebné príslušenstvo.

 

Ovládanie stabilizátora

Zvládnete jednou rukou pomocou tlačidiel a joysticku na rukoväti. Priamo z rukoväte dokážete meniť jednotlivé režimy stabilizovania. Po pripojení mobilného telefónu k stabilizátoru cez Bluetooth sieť, získate ďalšie pokročilejšie možnosti nastavenia.

Time-Lapse funkcia

Vám pomôže zachytiť pôsobivé časozberné záznamy. Stačí, ak statívu manuálne ukážete smer ktorým sa ma otáčať, nastavíte rýchlosť otáčania a fotoaparát môže začať zhotovovať snímky. 

 

Sledovanie tváre

Inteligentný režim Face-Tracking je užitočný v prípadoch, v ktorých potrebujete neustále sledovať jednu osobu. Stabilizátor ju v tomto režime bude udržiavať v zábere namiesto Vás a vám ostane dostatok priestoru na ostatné ovládanie.

Hollow Magnet Senzor

Elektromotory spolu s technológiou Hollow Magnet Senzor a prepracovaným vyvažovacím algoritmom poskytujú maximum výkonu, okamžitú a presnú odozvu a predovšetkým absolútne tichý chod. V prípade natáčania videozáznamov nebudete vo výslednom videu počuť elektromotory, ale to čo ste natáčali. 

Otáčanie okolo fotoaparátu o 360°

Konštrukcia ramien stabilizačného systému je navrhnutá pre čo najmenšie obmedzovanie v pohybe so stabilizátorom. Znamená to, že stabilizátor môžete otáčať okolo fotoaparátu o 360° a fotoaparát bude neustále bez pohybu na jednom mieste. Na hlavnom ramene nájdete aj poistné koliesko, ktorým uvoľníte posun plochy na uchytenie fotoaparátu. Týmto šikovným systémom dokážete v priebehu minúty celý stabilizátor veľmi presne vyvážiť čím znížite zaťaženie motorov a spotrebu energie. 

Vymeniteľné batérie

Nachádzajú sa v rukoväti stabilizátora poskytujú energiu na 12 hodín výdrže. Nabíjanie trvá okolo 5h, ale veľkou výhodou je možnosť napájania z powerbanku aj počas natáčania a práce so stabilizátorom.   

V balení stabilizátora nájdete aj kábel pomocou ktorého dokážete prepojiť váš fotoaparát priamo so stabilizátorom. Vďaka tomu sa fotoaparátu nebudete musieť vôbec dotýkať a všetko zvládnete iba pomocou stabilizátora.

Technické parametre

Rovnovážna poloha: Rovnovážnu polohu pre konkrétny fotoaparát nastavíte pomocou posuvných ramien v smeroch hore/ dole, doprava/ doľava.
Nastavenie elektromotorov: Nový systém dokáže rozoznať hmotnosť použitého fotoaparátu. Gimbal automatický nastaví elektromotory bez potreby manuálneho zásahu.
Ovládanie cez mobilný telefón: Áno (bluetooth)
Titling Angle: 360°
Rolling Angle: 360°
Panning Angle: 360°
Rýchlosť náklonu: 2°/s – 75°s
Rýchlosť otáčania: 3°/s – 150°/s
Hmotnosť: 857g
Kompatibilita:

SONY A7s(16~35mm objektív),SONY 5100,SONY RX100 Series (DSC-RX100M5 , DSC-RX100M4 , DSC-RX100M3),α6000

Gopro HERO5/4

Xiaomi Yi 4K

Panasonic LUMIX GH4

Ostatné fotoaparáty a kamery do maximálnej hmotnosti 1kg

iPhone 6, iPhone 6s , iPhone 7 , iPhone 6 Plus , iPhone 6s Plus , iPhone 7 Plus

Android mobilné telefóny od  4.7“ do 5.7“

Batéria: Model: 18650
Kapacita batérie: 2200 mAh
Napätie batérie: 3.7V
Nabíjanie batérie: cca 5 hodín, možnosť dobíjania pomocou externého powerbanku
Výdrž batérie: 12h
Obsah balenia:

3-osý gimbal,rukoväť,4x Batéria,nabíjačka batérií,trojnožka,napájací kábel,poistná matica,kábel na prepojenie fotoaparátu so stabilizátorom,kufrík na prenášanie

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.