ZHIYUN CRANE 2, 3-osový gimbal pre kamery do 3,2kg vrátane Folow Focusu

Kód: AQ-C020012
790 € –32 %
171107 zhiyun crane 2
790 € –32 % 539 € 449 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.11.2019

NA KAMERY DO 3200G

Detailné informácie

Podrobný popis

Funkcia Follow Focus v reálnom čase

Rukoväť Crane 2 po prvýkrát prináša zabudované koliesko Follow Focus, umožňujúce ostriť s presnosťou ±0.02° v reálnom čase. Kamera a rukoväť sú navzájom prepojené káblom a ty sa môžeš voľne pohybovať a prispôsobovať si kameru, zatiaľ čo máš svoj cieľ stále zameraný.Vďaka 6. generácii Instune Algorithm System je točivá sila motorčekov zvýšená o 50% a ich hlučnosť znížená o 20%. Max. nosnosť stabilizátora – 3,2 kg


Obrázok č. 1-min


Crane 2 je kompatibilný so všetkými dostupnými modelmi digitálnych zrkadloviek a bezzrkadlových kamier.


Obrázok č. 2


Okamžitý a presný balansRukoväť poháňa zabudovaná, vysokorýchlostná jednotka riadenia 32-bit x 3 MCU, ktorá zaisťuje okamžitú odozvu. Crane 2 sa nachádza vysoko nad bežným štandardom vďaka špičkovému systému vyvažovania a vďaka jedinečnému  systému proti otrasom

Obrázok č. 3

Intuitívny OLED displej

Jednoduchý displej umožňuje ľahko zistiť údaje ako stav pripojenia, stav batérie, režim ovládania a iné parametre kamery, vďaka čomu si môžeš prispôsobiť každý drobný detail.

 

18-hodinová výdrž batérie zaisťuje dlhodobú prevádzku

Tri vysokoefektívne a nabíjateľné batérie 18650 s kapacitou 6000mAh umožňujú Crane 2 maximálny čas prevádzky až 18 hodín. Počas prevádzky dokáže Crane 2 kameru pohodlne dobíjať alebo zaistiť jej prevádzku aj bez batérie.

Rýchle intuinívne ovládanie 


Panel rýchleho ovládania na rukoväti je akoby súčasť tvojej kamery.  Ovládacie koliesko reaguje na stlačenie aj otáčanie a slúži na nastavenie širokejškály kamerových parametrov, napr. clony, ISO, expozičného času. Dokážeš tak pohodlne a plne ovládať svoju kameru bez pomoci doplnkových aplikácií.    

Plná výbava a prepracované detaily

Crane 2 prichádza v plnej výbave. Jeho výbava pozostáva z káblov na pripojenie k rôznymi typom kamier, statívu z hliníkovej zliatiny, prenosnej tašky a štandardizovaného systému upevňovania MANFROTTO, ktorý umožňuje rýchle upevnenie kamery k stabilizátoru alebo statívu. Vďaka tomu bude uľahčená práca každého používateľa.   

Unikátna drážka


S unikátnou drážkou, Crane 2 zaistuje vysokoprecízne vyváženie, čo celkovo zrýchľuje proces upevňovania kamery.


Štandardizovaný systém upevňovania MANFROTTO


Crane 2 prichádza s odolným a pohodlným systémom upevňovania MANFROTTO. Vďaka nemu dokážeš jednoduchým nasunutím upevniť kameru k stabilizátoru alebo statívu, čo šetrí čas a zjednodušuje manipuláciu.


Obrázok č. 8-min

60-sekundové vyváženie pomocou špeciálnej skrutky

Špeciálna skrutka slúži k jednoduchému vyváženiu upevňpvacieho držiaka. Skrutka ti umožní rýchlo upevniť, odstrániť a vyvážiť kameru a pripraviť ju na snímanie už do 60 sekúnd a to bez použitia akéhokoľvek náradia. Začni nahrávať kdekoľvek a kedykoľvek.

 


Potrebné Aplikácie http://www.zhiyun-tech.com/download_en/


Obrázok č. 11

Obrázok č. 12

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
II Avatar autora Canon 13.8.2019 17:09
Mam však. Canon d77 môžete mi. K tomu dat nabíjací kábel nie na Sony
Odpovedať
A Avatar autora RE: Canon 14.8.2019 13:42
V balení sa nachádza aj univerzálny kábel na pripojenie fotoaparátov Canon. Pre fotoaparáty Sony a Panasonic sú v balení špeciálne káble pre pripojenie práve týchto dvoch značiek.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.