Súťaže

Pravidelná mesačná fotosúťaž na Facebooku:

Na začiatku mesiaca zadáme tému. Dodržanie témy, ktoré posúdi tím AQT, je zároveň hlavnou podmienkou zaradenia fotografie do súťaže. Samozrejme nezabudnite uviesť aj Vaše celé meno, poprípade aj názov fotografie. Každý súťažiaci môže poslať iba jednu fotografiu. Fotky zbierame postupne a zverejňujeme ich raz do týždňa (najmä v piatok) na Facebooku. Čím skôr fotografiu pošlete, tým lepšie, ale pozor najneskôr do konca 20. dňa v mesiaci. Potom uzatvárame zverejňovanie a prebieha iba hlasovanie/hodnotenie až do konca súťaže, to je do konca prísušného mesiaca. Tá fotografia, ktorá bude mať na FB nakoniec najviac hlasov/LIKE, vyhráva. Vždy udelíme aj čestnú cenu za fotografiu, ktorá sa bude najviac páčiť zase nám! Súťaž vždy vyhodnotíme a zverejníme na konci daného mesiaca. Výhercov čakajú hodnotné ceny od AQT.sk. 

Súťažnú fotografiu nám môžete zaslať mailom na sutaze@aqt.sk

 

- Ak ste do týždňa nedostali e-mailovú odpoveď o zverejnení, zrejme nám fotografia neprišla. V tom prípade nás neváhajte kontaktovať (do správ na Facebooku)

- Zaslaním fotografie súhlasíte s jej zverejnením na sociálnej sieti: www.facebook.com/AQT.sk/ a zároveň dávate spoločnosti Aquamat,s.r.o. (prevádzkovateľ internetového obchodu www.aqt.sk) súhlas s použitím fotografie.

- Výhercovia príslučných tém sú povinní zaslať na adresu sutaze@aqt.sk svoje meno (názov spoločnosti) a adresu (sídlo spoločnosti), aby sme mohli ceny zaslať. Ak tieto údaje nebudú zaslané najneskôr do 10 pracovných dní od ukončenia príslušnej súťaže, nemá výherca na cenu nárok.

 

Ceny: Software Adobe Photoshop Elements, knihy a časopisy pre fotografov, online fotokurzy na photovia.sk, USB kľúče,  rôzne reklamné predmety, atď... 

Čakáme na Vaše fotografie a prajeme dobré svetlo.

Tím AQT

 

 

  

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.