Canon LEGRIA HF G25

1795
Neohodnotené

kalkulačka quatro


  • 668 € bez DPH
  • Skončil predaj
802 €
Kategória: Videokamery Canon
 

Canon LEGRIA HF G25

Detailné vlastnosti
30,4 mm širokouhlý objektív

Výkonná technológia videoobjektívov HD značky Canon prináša výnimočný 30,4 mm objektív s F1,8, jemným 10x optickým zoomom a 8-čepeľovou clonou pre efekty rozostrenia s prirodzeným vzhľadom.

 

Zdokonalený senzor HD CMOS Pro
Zdokonalený senzor HD CMOS PRO prináša vynikajúci výkon pri slabom osvetlení a široký dynamický rozsah. Senzor, ktorý bol pôvodne navrhnutý a vyrobený spoločnosťou Canon pre profesionálne videokamery, prináša zlepšenie v prepúšťaní svetla zabezpečené 20 % zvýšením citlivosti pri slabom osvetlení.


Plne manuálne ovládanie
Prstenec manuálneho objektívu umožňuje intuitívne ovládanie zaostrenia. Plne manuálne ovládanie expozície, clony, rýchlosti uzávierky a prírastku je možné prostredníctvom dotykovej obrazovky LCD. Vlastné tlačidlo a manuálny ovládač vám dávajú úplnú kontrolu nad vašou kreativitou.
Optická inteligentná IS

Inteligentná IS je vynikajúcim riešením pre boj s chvením kamery. Automaticky rozoznáva scénu a vyberá zo 4 režimov tie najvhodnejšie nastavenia optickej IS, čím neutralizuje pohyb a predchádza rozmazanému obrazu. Zaisťuje ostré, detailné videá za každých okolností a umožňuje vám plne sa sústrediť na snímanie.
Výber zvukovej scény

Pomocou Výberu zvukovej scény a vstavaného transfokačného mikrofónu s vysokou citlivosťou je jednoduché dosiahnuť, aby vaše videá zneli tak dobre, ako vyzerajú. Stačí, ak si vyberiete jeden z 5 režimov scén a nastavenia zvuku sa optimalizujú automaticky tak, aby sa hodili k scéne, ktorú snímate. K dispozícii je tiež voliteľný 5,1 kanálový systém priestorového zvuku spoločnosti Canon a bezdrôtové mikrofóny.
8,8 cm dotyková obrazovka s vysokým rozlíšením

8,8 cm dotyková obrazovka LCD s vysokým rozlíšením 920 000 bodov je optimalizovaná na snímanie v kvalite HD a ponúka 100 % pokrytie scény. Teleskopický farebný hľadáčik rozširuje vaše možnosti rámčekovania snímok.
Okamžité automatické zaostrenie, Detekcia tváre

Okamžité automatické zaostrenie poskytuje rýchle a presné zaostrenie pre tú najostrejšiu kvalitu HD. Detekcia tváre automaticky optimalizuje nastavenia videokamery pre dokonale zaostrené a exponované snímky osôb.
Ochranná clona objektívu s krytom

Veľká clona objektívu, ktorá neprepúšťa neželané osvetlenie z externých zdrojov svetla, je súčasťou štandardného vybavenia. Jej súčasťou je rýchlo sa otvárajúci kryt objektívu, ktorý ho automaticky chráni, takže samostatný kryt objektívu nie je potrebný. Teraz budete vždy pripravení kedykoľvek začať snímať.


Pamäť s kapacitou 32 GB plus 2 x slot na kartu SDXC
Video vo formáte Full HD AVCHD sa zaznamenáva rýchlosťou až 24 MB/s na zabudovanú pamäť typu flash s kapacitou 32 GB, na ktorú sa zmestí viac ako 12 hodín záznamu. Duálne sloty na kartu SDXC a funkcia Striedavé nahrávanie zaisťujú dostatočnú kapacitu pre tie najnáročnejšie filmové projekty.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.