Doprava zadarmo

Canon LEGRIA HF-R706

1238C011AA
Neohodnotené
  • 1 z 4

Táto ľahká a kompaktná videokamera, ktorá sa vďaka intuitívnemu ovládaniu pomocou dotykovej obrazovky príjemne a jednoducho používa, je ideálna na tvorbu rodinných videozáznamov aj vďaka výkonným technológiám, ktoré im vždy dodajú ten najlepší možný vzhľad. (Farba biela a čierna)

  • 258 € 10 € –4 %
    207 € bez DPH
  • Skončil predaj
248 €
Kategória: Videokamery Canon ,Full HD digitálne kamery
Rozlíšenie videa: Full HD
 

Canon LEGRIA HF-R706 čierna

 

Videokamera Canon LEGRIA HF R706 je ako stvorená pre zhotovovanie rodinných filmov zachovanie vzácnych okamihov nebude VÁS zaťažovať nadmerným množstvom funkcií Alebo nutnosťou dlho študovať návod na pouzitie. Canon LEGRIA HF R706 JE zábavná, ľahká Kompaktná kamera, vybavená Intuitívne dotykovou obrazovkou.

 

Vlastnosti videokamery Canon Legria HF R706:
• Inteligentná optická stabilizácia IS
• 57x rozšírený zoom, Full HD CMOS snímač
• Režim Dieťa
• Špičková kvalita záznamov vo formátoch AVCHD a MP4
• Obrazový procesor DIGIC DV4
• Výber zvukovej scény
• 7,5 cm (3“) kapacitná dotyková obrazovka LCD s vysokým rozlíšením
• Filtre Cinema-Look a dotyková dekorácia Touch Decoration
• Slot na kartu SDXC

 

Prvotriedne celé telo pre vysoké Rozlíšenie
Známosť Značky Canon SE tu nezaprie. Všetko zacina dôrazom na prehľadnú Neuveriteľné ľahko ovládateľnú 7,5 cm LCD obrazovku s rozlíšením 230 000 pixelov. Reaguje na sebemenší Dotyky končeky prstov, čím odpadá nutnosť samostatných tlačidiel pre tú či onú funkciu. Pozadu nezostáva Ani kvalita záznamov. Vynikajúci Full HD snímač (1920 x 1080 pixelov) CMOS typu 1 / 4,85 VÁS svojimi Výsledky ohromí na Uz budete nahrávať Alebo fotografovať čokoľvek.

Rozvíjajte svoju kreativitu
S kamerou LEGRIA HF R706 Máte k dispozícii Radu kreatívnych režimov, s ktorými si vyhráte. Nejde Len o Dramatické efekty zaznamenaním spomaleného Alebo zrýchleného POHYBU, pivo i priamym doplnením zábavných efektov robiť filmov použitím dekorácie Alebo automatickými expozíciami. Využiť možno aj Rôzne filtre filmového vzhľadu. Ak máte doma malé deti, oceníte režim Nemluvňa, which dokáže Automatický triediť filmovej Záznamy robiť biele Až pre Tri deti.


Nahrá aj vzdialené Objekty
Chcete nahrávať scenériu, odohrávajúci sa vo Väčší vzdialenosti? Možno tušíte, ZE o kvalite takéhoto záznamov vypovedá schopnosť objektívu ponúknuť dostatočne výkonný zoom. Práve ten je veľkou devízou prístroja. Jeho Parametre dosahujú hodnoty (57x), s ktorými sa mnoho prístrojov chváliť nemôže. Pozadu nezostáva Ani jeho optická variant (32x). Súčasťou objektívu JE Inteligentné Funkcia IS s pokročilým dynamickým režimom, ktorej úlohou JE stabilizovať obraz v pripade nežiaduceho POHYBU zamedziť jeho rozmazanie.

Na Tele Videokamery nájdete radu možností pre Ďalší Rozšírenie. Samozrejmosťou JE konektor pre slúchadlá, VÝSTUP pre mini Hi-Speed USB Alebo AV. Nechýba minikonektor HDMI vstavaná nabíjačka. Prístroj Je vybavený lítium-iónovou batériou s približnou Dobou výdrže necelé 3 hodiny. Maximálna dlzka záznamov v MP4 režime môže byť až 35 HODÍN. V balení nájdete okrem Videokamery, napájacieho adaptéra batérie tiež USB kábel čo by kábel s Mini-HDMI konektory.


Zvuk Ako vystrihnutý z reality
Videokamera LEGRIA HF R706 sprevádza obraz zvukom, which znie rovnako Dobre, Ako nahrané filmy. Vyberať si môžete Až z piatich režimov scen, Jež Automatický optimalizujú nastaveni zvuku Tak, ABY zodpovedal snímanej réalité. Pozor! Nielen Že JE Zvuk dvojkanálový, pivo disponuje rovnako TECHNOLÓGIE Dolby Digital. Všetky Záznamy možno ukladať vo formáte MP4 / AVCHD na pamäťové karty SDXC / SDHC. Kompatibilný JE aj s kartami Flash-Air, Ktoré umožňujú zdieľanie s chytrým telefónom Alebo tabletom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.