Doprava zadarmo

Canon LEGRIA HF-R76 čierna

1237C008AA
  • 1 z 4

Kompaktná videokamera s technológiami Wi-Fi a NFC umožňuje jednoduché snímanie videí vo vynikajúcej kvalite za pomoci výkonných technológií, ktoré automaticky zaručujú čo najkrajší vzhľad videí. To zvlášť oceníte, ak sa chcete podeliť o rodinné okamihy.


  • 248 € bez DPH
  • Do 3 dní
298 €
Kategória: Videokamery Canon ,Full HD digitálne kamery
Rozlíšenie videa: Full HD
Farba: Strieborná
 
 

Canon LEGRIA HF-R76 čierna

Natáčajte, prehrávajte a zdieľajte prekrásne videá pomocou kompaktnej videokamery Canon Legria HF R76 s podporou rozhrania Wi-Fi a technológie NFC. Videokamera ponúka video v rozlíšení Full HD s 57x rozšíreným zoomom, ktorý vás vtiahne aj do deja scény veľmi vzdialenej a inteligentná optická stabilizácia IS Vám pomôže udržať obraz bez zachvenia.

Detailné vlastnosti videokamery Canon Legria HF R7

Rozhranie Wi-Fi pre každého:
Užite si prehrávanie videí naživo zo zariadení so systémom Android, alebo iOS, ktoré je ideálne na monitorovanie a diaľkové ovládanie. Podeľte sa bez námahy o svoje výtvory na sociálnych sieťach a prezerajte si videá na televízoroch s podporou siete DLNA. Podpora formátu MP4 zaisťuje rýchle prenosy videí v rozlíšení HD. Za pomoci voľne dostupnej aplikácie „CameraAccess Plus“ a voliteľného príslušenstva – stojanu CT-V1, ktorý umožňuje horizontály posun až o 200°môžete vytvoriť na diaľku pomocou Wi-Fi pripojenia ovládanú videokameru.

Inteligentná optická stabilizácia IS:
Inteligentná IS je dokonalým riešením na potlačenie chvenia videokamery. Vďaka schopnosti detekcie scény a automatického výberu zo štyroch režimov stabilizácie neutralizuje pohyb a predchádza rozostreniu. Zdokonalený dynamický režim upravuje kolísanie a nakláňanie, ku ktorému môže dôjsť počas chôdze, a zabezpečuje tak ostré a stabilné videá za každých okolností.

57x rozšírený zoom, Full HD CMOS senzor:
Originálny objektív HD značky Canon s 57x rozšíreným zoomom vám umožní zachytiť všetky detaily vzdialených objektov. 3,28MPix snímač Full HD CMOS ponúka skutočnú kvalitu HD a vynikajúcu reprodukciu farieb dokonca aj pri slabom osvetlení, takže videá budú na vašom HDTV vyzerať úžasne.

Režim Dieťa:
Natočte si prvé zážitky v živote vášho dieťaťa, prvé kroky a slová s režimom Dieťa. Zaznamenajte dátum narodenia vášho dieťaťa a pridajte farebné značky na označenie výšky a váhy. Všetky videá budú automaticky zatriedené do albumu dieťaťa.

Simultánny záznam:
Videá je možné nahrávať súčasne vo formátoch AVCHD (až 28MB/s) a MP4 (až 35MB/s). Video stačí raz zachytiť a môžete prezentovať výnimočnú kvalitu videí a zdieľať ich na prenosných zariadeniach či sociálnych sieťach. Videá sa ukladajú do vnútornej pamäte a na kartu SD.

Pokročilé spracovanie obrazu:
Výkonný obrazový procesor DIGIC DV4 spolu s optickým stabilizátorom obrazu zabezpečujú vyššiu kvalitu obrazu aj pri slabom osvetlení a výraznú redukciu skreslenia obrazu. Procesor zvláda vysoké frekvencie natáčania formátov MP4 (až 35 MB/s) a AVCHD (až 28 MB/s).

Výber zvukovej scény:
Jednoducho natáčajte videá, ktoré budú vďaka funkcii Výber zvukovej scény rovnako dobre znieť aj vyzerať. Stačí, ak si vyberiete jeden z 5 režimov scén a nastavenia zvuku sa optimalizujú automaticky tak, aby sa hodili k scéne, ktorú natáčate. Užite si pohlcujúci a realistický zvuk, či už natáčate príhovor na svadbe, alebo hudobný koncert.

Jednoduché ovládanie:
Jednoduché a plynulé ovládanie je teraz hračka so 7,5 cm kapacitnou dotykovou obrazovkou LCD s vysokým rozlíšením, ktorá umožňuje intuitívne ovládanie nastavení a zjednodušuje prehrávanie. Otvorenie panelu LCD rýchlo naštartuje videokameru, aby ste nikdy nepremeškali žiadny záber.

16GB duálna flash pamäť, slot na kartu SD/SDHC/SDXC:
Videokamera Canon Legria HF R76 natáča videá v rozlíšení Full HD priamo na vstavanú duálnu pamäť typu flash s kapacitou 16GB, ktorá Vám umožňuje uložiť viac ako 3 hodiny videí. Ak vám táto vstavaná flash pamäť kapacitne nebude stačiť je možné využiť pamäťové karty SD/SDHC/SDXC, ktoré sú dostupné v rôznych kapacitách a umožňujú zachytávať video celé hodiny.

Ešte väčšia voľnosť vďaka objektívu so širokouhlým nástavcom:
Vďaka širokouhlej predsádke Canon WAH43 môžete natáčať s ešte širším uhlom záberu čo sa hodí v stiesnených priestoroch. Videokamera HF R76 je vybavená inovatívnym objektívom a s širokouhlým nástavcom, ktorý je možné vpredu rýchlo pripevniť. Ohnisková vzdialenosť sa skráti na 26,9 mm pri zapnutom rozšírenom zoome, čo umožňuje nasnímať ešte viac rôznych záznamov.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.