Získaj zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Canon Mount Adapter EF-EOS M

Kód: 6098B005
129 € –20 %
Canon Mount Adapter EF EOS M
129 € –20 % 102 € 85 € bez DPH
Centrálny sklad

Kompaktné pripojenie k objektívom systému EOS

Detailné informácie

Podrobný popis

Canon Mount Adapter EF-EOS M
Kompaktné pripojenie k objektívom systému EOS

Pripojte ľubovoľný objektív z bohatého sortimentu objektívov z radu EF a EF-S k fotoaparátu EOS M - vrátane špecializovaných objektívov ako je Makro a Rybie oko - pomocou malého a ľahkého upevňovacieho adaptéra EF-M.

Výhody

Malý a ľahký upevňovací adaptér EF-M pre fotoaparáty EOS M
Kompatibilný s celým sortimentom
Odnímateľný držiak na statív

Detailné vlastnosti

Malý a ľahký upevňovací adaptér EF-M

Upevňovací adaptér EF-EOS M je malý a ľahký, aby dokonale ladil s fotoaparátom EOS M, pričom sa mimoriadne ľahko prenáša, aby ste ho mohli mať neustále so sebou. Umožňuje vám použiť držiak EF-M na fotoaparáte EOS M na pripojenie ľubovoľného z bohatého sortimentu objektívov systému EOS - čím sa pred vami otvára svet neslýchaných tvorivých možností.

Kompatibilný s kompletným sortimentom objektívov Canon EF a EF-S

Rozšírte svoj systém EOS M a objavujte hranice vlastnej kreativity. Upevňovací adaptér EF-EOS M vám zabezpečuje prístup ku kompletnej ponuke objektívov Canon EF a EF-S, aby ste mohli využívať nielen svoje súčasné objektívy, ale zároveň skúšať nové, a tak sa pokúšať o získanie záberov podľa vlastných predstáv. Spomínaný široký sortiment zahŕňa objektívy s fixným zaostrením, ako aj zoomom pokrývajúcim ohniskové vzdialenosti od 8 mm do 800 mm - aby ste mohli zachytávať čokoľvek od fascinujúcich širokouhlých krajiniek až po extrémne telefotografické zábery vzdialených živočíchov v divočine. Experimentovať môžete aj so špecializovanými objektívmi typu Makro, ktoré vám umožňujú snímať dokonalé makrosnímky skrytých detailov bežného života, prípadne typu Rybie oko, ktoré vám dávajú príležitosť vytvárať jedinečné fotografické efekty.

Odnímateľný držiak na statív

V záujme zaistenia dokonalého vyváženia fotoaparátu počas snímania záberu a získavania nádherných snímok s menej výrazným rozostrením obsahuje upevňovací adaptér EF-EOS M odnímateľný držiak na statív, ktorý vám dáva možnosť podoprieť ťažké objektívy na statíve.

Dodatočné parametre

Kategória: Adaptéry pre objektívy
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: