Servis

Aby sme zabezpečili vašu spokojnosť s našimi výrobkami a garantovali kvalitu našich služieb, ponúkame vám špičkový servis - autorizovaný záručný a pozáručný servis CANON - Mobiletouch Austria vo Viedni a autorizovaný záručný a pozáručný servis NIKON - v Prahe. O všetkých podmienkach Európskeho záručného servisu (EZS) sa dočítate v záručnom liste, ktorý ste dostali pri kúpe výrobku. (CANON EUROPEAN WARRANTY SYSTEM).

 
Servis 

 

Zabezpečujeme:

- záručný servis (v zákonom stanovenej dobe)

- pozáručný servis (CANON vo Viedni a NIKON v Prahe)

Celý proces sa dá vybaviť aj na diaľku mailom a zásielkou v prípade, že sa nemôžete dostaviť osobne na predajňu.

 

Ako využiť servis:

1. Doručte výrobok do našej prevádzky Refinery Gallery, Vlčie hrdlo 1, 824 12 Bratislava.
2. Výrobok je potrebné doručiť vhodne zabalený aby sa nepoškodil. Odstrojte od popruhu, baterky, káblov, nabíjačky, CD a ostatného príslušenstva nepotrebného pri servisnej oprave.
3. V prípade záručného servisu je potrebné s výrobkom doručiť vyplnený originálny záručný list, kópiu dokladu o kúpe a popis závady.
4. Po vykonaní opravy Vás budeme kontaktovať , aby ste si mohli prísť vyzdvihnúť svoj prístroj alebo Vám bude doručený kurierom. 

 

UPOZORNENIE: Pozáručný servis je spoplatnený sumou 50 € za diagnostiku a vypracovanie cenovej ponuky za opravu. (Pozor, platí iba pre Canon a v prípade, že nesúhlasíte s opravou.)

  servis

KONTAKT NA TECHNIKA: 

Mail: servis@aqt.sk

Telefon: 0904 588 993

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.