Showroom otvorený. Viac info >>

Servis fototechniky

Aby sme zabezpečili maximálnu spokojnosť s výrobkami a garantovali kvalitu našich služieb, ponúkame špičkový zahraničný servis. Zabezpečujeme autorizovaný záručný a pozáručný servis značiek Canon - Mobiletouch Austria vo Viedni, Sony v Bratislave, Nikon a Sigma v Prahe, Fomei v Hradci Králové a Fujifilm až v Londýne.

 

Ako využiť náš servis?

1. Prineste nefunkčný výrobok

Prineste nefunkčný výrobok do našej prevádzky Refinery Gallery - AQT.sk, Vlčie hrdlo 1, 824 12 Bratislava. Nemôžete prísť osobne? Nevadí, môžete to bez problémov vybaviť aj z pohodlia vášho domova. Využívame totiž spoľahlivú kuriérsku spoločnosť, ktorá zabezpečí zvoz a rozvoz výrobku v rámci celého Slovenska. V prípade pozáručného servisu, si túto službu u nás môžete objednať za poplatok 10 € s DPH. (Zvoz tovaru 5 € a odvoz 5 €)

2. Zbavte výrobok príslušenstva

Ak je to možné, výrobok zbavte popruhov, káblov, bateriek, filtrov, puzdier a ostatného príslušenstva, ktoré pri servisnej oprave nie je potrebné. (V prípade záručného servisu je potrebné s výrobkom doručiť vyplnený originálny záručný list, resp. kópiu dokladu o kúpe z AQT, ktorá slúži ako záručný list, v prípade, že tento nebol vydaný a opis problému.)

3. Výrobok pošleme na servis

Výrobok zasielame do certifikovaného servisného strediska. V prípade pozáručného servisu nás technik po diagnostike výrobku oboznámi s cenovou ponukou za opravu. Ak s ňou nebudete súhlasiť, je táto služba spoplatnená sumou 50 € s DPH za diagnostiku, vypracovanie cenovej ponuky, manipulačné a prepravné náklady. Ak opravu odsúhlasíte, tento poplatok sa vám nebude účtovať.

4. Po oprave vás budeme kontaktovať

Po servise vás budeme okamžite kontaktovať, aby ste si mohli prísť vyzdvihnúť svoj výrobok. V prípade záujmu vám ho starostlivo zabalíme a zašleme kuriérom na vami zvolenú adresu.

Doplňujúce informácie

Záručný servis zabezpečujeme len na výrobky zakúpené v AQT.sk, v zákonom stanovenej dobe. Ak nám výrobok posielate kuriérom, nezabudnite na dôkladné balenie, aby sa cestou nepoškodil. Ak máte záujem o čistenie snímača fotoaparátu alebo softvérovú kalibráciu objektívu, vieme vám služby zabezpečiť kvalifikovaným pracovníkom priamo v AQT. Po dohode ponúkame aj expresné služby na počkanie.

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať

Mail: servis@aqt.sk, Telefón: 0904 588 993

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie