Servis fototechniky

Aby sme zabezpečili maximálnu spokojnosť s výrobkami a garantovali kvalitu našich služieb, ponúkame špičkový zahraničný servis. Zabezpečujeme autorizovaný záručný a pozáručný servis značiek CANON - Mobiletouch Austria vo Viedni, NIKON a SIGMA v Prahe, FOMEI v Hradci Králové a FUJIFILM až v Londýne.

Ako využiť náš servis?

Servis-1

1. Prineste nefunkčný výrobok

Prineste nefunkčný výrobok do našej prevádzky Refinery Gallery - AQT.sk, Vlčie hrdlo 1, 824 12 Bratislava. Nemôžete prísť osobne? Nevadí, môžete to bez problémov vybaviť aj z pohodlia vášho domova. Využívame totiž spoľahlivú kuriérsku spoločnosť, ktorá zabezpečí zvoz a rozvoz výrobku v rámci celého Slovenska. V prípade pozáručného servisu, si túto službu u nás môžete objednať za poplatok 4 € s DPH. (Zvoz tovaru 4 € a odvoz 4 €)

Servis-2

2. Zbavte výrobok príslušenstva

Ak je to možné, výrobok zbavte popruhov, káblov, bateriek, filtrov, puzdier a ostatného príslušenstva, ktoré pri servisnej oprave nie je potrebné. (V prípade záručného servisu je potrebné s výrobkom doručiť vyplnený originálny záručný list, resp. kópiu dokladu o kúpe z AQT, ktorá slúži ako záručný list, v prípade, že tento nebol vydaný a opis problému.)

Servis-3

3. Výrobok pošleme na servis

Výrobok zasielame do certifikovaného servisného strediska. V prípade pozáručného servisu nás technik po diagnostike výrobku oboznámi s cenovou ponukou za opravu. Ak s ňou nebudete súhlasiť, je táto služba spoplatnená sumou 50 € s DPH za diagnostiku, vypracovanie cenovej ponuky, manipulačné a prepravné náklady. Ak opravu odsúhlasíte, tento poplatok sa vám nebude účtovať.

Servis-4

4. Po oprave vás budeme kontaktovať

Po servise vás budeme okamžite kontaktovať, aby ste si mohli prísť vyzdvihnúť svoj výrobok. V prípade záujmu vám ho starostlivo zabalíme a zašleme kuriérom na vami zvolenú adresu.

Doplňujúce informácie:

  • Záručný servis zabezpečujeme len na výrobky zakúpené v AQT.sk, v zákonom stanovenej dobe. 
  • Ak nám výrobok posielate kuriérom, nezabudnite na dôkladné balenie, aby sa cestou nepoškodil.
  • Ak máte záujem o čistenie snímača fotoaparátu alebo softvérovú kalibráciu objektívu, vieme vám služby zabezpečiť kvalifikovaným pracovníkom priamo v AQT. Po dohode ponúkame aj expresné služby na počkanie.  

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať:

Mail: servis@aqt.sk, Telefón: 0904 588 993

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.