Poradenstvo

Magazin-banner1Magazin-banner2

Váš sprievodca svetom fotografie

Magazin-Stage-2

AQT ponúka zákazníkom viac, než len foto a videotechniku. Pod našou značkou máme pre vás aj špeciálny Magazín AQT, ktorý si našiel množstvo fanúšikov. Práve tu vám totiž ponúkame novinky, recenzie, rady a tipy, ktoré ocenia nielen začínajúci fotografi, ale aj profesionáli.

Vznikli sme na Youtube kanáli ako odpoveď na prosby našich zákazníkov. Chceli sme totiž, aby ste sa o technike, ktorú si kupujete, dozvedeli čo najviac. A keďže veľa ľudí nakupuje na internete, toto bola cesta, ako sa vám všetkým čo najviac priblížiť. V súčasnosti už máme vlastný web. Videá na ňom si pozrie mesačne viac ako 25 000 záujemcov! Spolupracujú s nami renomovaní lektori, ktorí sa práci s fotografiou, či videom, venujú dlhé roky. Svoje skúsenosti radi odovzdajú aj našim zákazníkom. Dôležité je pripomenúť, že magazín je nezávislý a nesponzorovaný fotografickou značkou, takže si vypočujete naše skutočné názory a skúsenosti, za ktorými si stojíme!

Máme za sebou prvý rok práce, ktorá má u vás veľkú odozvu a to nás motivuje zlepšovať sa aj naďalej. Oslovujeme preto aj nových ľudí, aby sa stali členmi nášho tímu. Všetci majú za sebou skúsenosti na poli fotografie, či filmu. Chceme vám totiž pomôcť, aby ste sa vo svojej záľube, či práci dokázali posúvať čo najviac dopredu.

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať:

Mail: magazin@aqt.sk, 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.