Tlač fotografií

Prezeranie fotografií v digitálnej forme nemá také čaro, ako klasika v tlačenej podobe. Tú si môžeme založiť do albumov či tlačené fotografie vystaviť kdekoľvek v interiéri. Aj preto sme pre vás v AQT pripravili profesionálnu tlač fotografií, a to v rozdielnych kvalitách a formátoch.

Tlač fotografií uskutočňujeme prostredníctvom profesionálnych fotografických tlačiarní PIXMA, s ktorými zakaždým dosiahneme výsledky, aké si vaše obrázky zaslúžia. Samozrejmosťou je zachovanie vysokej kvality a jedinečnosti jednotlivých farebných tónov ako v digitálnej podobe záberov. Tieto tlačiarne formátu A3 so systémom 8, 10 alebo 12 atramentov sú navrhnuté tak, aby splnili požiadavky každého fotografa, a to od pokročilých amatérov až po top profesionálov. Na tlač fotografií navyše používame prvotriedne papiere vyvinuté so zreteľom na profesionálov a nadšencov pre umenie. Tie ešte umocňujú samotnú kvalitu tlače, ktorá je výstavná.

 

Tlačiareň Papier Formát A3+ Formát A3 Formát A4
Pixma Pro 10S PT-101 A3+ (Lesk) 12€ 10€ 5€
Pixma Pro 10S FA ME1 A3+ (Mat) 20€ 17€ 9€
Pixma Pro 10S SG-201 (Pololesk) 13€ 11€ 6€

 

Ceny sú udávané za kus a vrátane DPH.

 

PIXMA-PRO-Main_tcm127-1050711

Fotopapier - Canon Museum Etching FA-ME1

Ťažký umelecký papier pre umelecké výtlačky

Prirodzene biely tkaninový papier zo 100% bavlny od spoločnosti Hahnemühle s textúrou tradičného papiera na výtvarné umenie. Je vhodný pre náročných digitálnych umelcov, galérie a múzeá.

 
 
  • Hmotnosť v gramoch na meter štvorcový Hmotnosť v gramoch na meter štvorcový
  •  
  • Hrúbka v milimetroch Hrúbka v milimetroch 

 

Jedinečná kvalita:

Navrhnutý pre profesionálnych fotografov a digitálnych umelcov, ktorí na prezentáciu svojich diel v prostredí galérií a múzeí potrebujú matný papier špičkovej kvality. Ide o ideálny výber pre tlačové leptanie, litografiu, kresby, tvorbu muzeálnych diel a proto výtlačkov.

Tento ťažký umelecký papier od spoločnosti Hahnemühle má teplú, prirodzene bielu farbu a ponúka jedinečnú kombináciu povrchovej štruktúry bežného papiera na leptanie a jemnej povrchovej úpravy, ktorou sa vyznačujú papiere zo 100 % bavlny. Umožňuje produkovať úžasné a sýte farby a dosahovať hlboké odtiene čiernej.

 

 

Novinka - Ponúkame aj klasickú TLAČ NA FOTOKIOSKU

Ak si chcete uchovať vaše fotografie z dovoleniek alebo osláv, je tu možnosť tlače digitálnej fotografie priamo na predajni. Termosublimačná tlač (YMC + laminační UV vrstva) Tlačové rozlíšenie až 600x600 dpi.

Tlač fotografií je v obľúbených rozmeroch: 10x15 cm a 15x20 cm. Digitálne fotografie vám na fotokiosku vytlačí naša obsluha na počkanie. Treba si vybrať druh papiera LESK alebo MAT. Fotografie pre fotokiosk prosíme doniesť/poslať vo formáte JPG.

 

Tlačiareň

Rozmer 10x15 cm Rozmer 15x20 cm
Cena: 0,19€ Cena: 0,38€

Ceny sú udávané za kus a vrátane DPH. 

 

 

 

 

 

*Službu tlač fotografií si viete u nás objednať momentálne iba osobne na predajni AQT.

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.