Showroom otvorený. Viac info >>

Tlač fotografií

Prezeranie fotografií v digitálnej forme nemá také čaro, ako “klasika” v tlačenej podobe, ktorú si môžeme založiť do albumov, či vystaviť doma. Aj preto sme pre vás v AQT pripravili profesionálnu tlač fotografií v rozdielnych formátoch a kvalite.

Tlač fotografií uskutočňujeme prostredníctvom profesionálnych fotografických tlačiarní PIXMA, s ktorými dosiahneme výsledky, aké si vaše zábery zaslúžia. Samozrejmosťou je zachovanie vysokej kvality a jedinečnosti jednotlivých farebných tónov. Tieto tlačiarne formátu A3 so systémom 8, 10 alebo 12 atramentov sú navrhnuté tak, aby splnili požiadavky každého fotografa - od amatérov až po top profesionálov. Na tlač fotografií používame prvotriedne papiere, ktoré ešte viac umocňujú výstavnú kvalitu tlače.

Tlačiareň Papier Formát A3+ Formát A3 Formát A4
Pixma Pro 10S PT-101 A3+ (Lesk) 12 € 10 € 5 €
Pixma Pro 10S FA ME1 A3+ (Mat) 20 € 17 € 9 €
Pixma Pro 10S SG-201 (Pololesk) 13 € 11 € 6 €
Ceny sú udávané za kus a vrátane DPH.

Fotopapier - Canon Museum Etching FA-ME1

Ťažký umelecký papier pre umelecké výtlačky

Prirodzene biely tkaninový papier zo 100% bavlny od spoločnosti Hahnemühle s textúrou tradičného papiera na výtvarné umenie. Je vhodný pre náročných digitálnych umelcov, galérie a múzeá.

  • 350 gramov na meter štvorcový
  • hrúbka - 0,57 mm
PIXMA-PRO-Main_tcm127-1050711

Jedinečná kvalita

Je navrhnutý pre profesionálnych fotografov a digitálnych umelcov, ktorí na prezentáciu svojich diel v prostredí galérií a múzeí potrebujú matný papier špičkovej kvality. Ide o ideálny výber pre tlačové leptanie, litografiu, kresby, tvorbu muzeálnych diel a proto výtlačkov.

Tento ťažký umelecký papier od spoločnosti Hahnemühle má teplú, prirodzene bielu farbu a ponúka jedinečnú kombináciu povrchovej štruktúry bežného papiera na leptanie a jemnej povrchovej úpravy, ktorou sa vyznačujú papiere zo 100 % bavlny. Umožňuje produkovať úžasné a sýte farby a dosahovať hlboké odtiene čiernej.

Klasická tlač na fotokiosku

Ak si chcete uchovať vaše fotografie z dovoleniek alebo osláv, je tu možnosť tlače digitálnej fotografie priamo na predajni. Termosublimačná tlač (YMC + laminační UV vrstva) Tlačové rozlíšenie až 600x600 dpi.

Tlač fotografií je v obľúbených rozmeroch: 10x15 cm a 15x20 cm. Digitálne fotografie vám na fotokiosku vytlačí naša obsluha na počkanie. Treba si vybrať druh papiera LESK, MAT alebo POLOLESK. Fotografie pre fotokiosk prosíme doniesť/poslať vo formáte JPG.

Fotokiosk
Rozmer Cena
10x15 cm 0,19 €
15x20 cm 0,38 €
Ceny sú udávané za kus a vrátane DPH.