Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Eco friendly

Podstranka-Eco-Friendly-hero

Myslíme na našu budúcnosť

Hlavne v posledných rokoch sa dostáva do popredia téma životného prostredia. V oceánoch je viac odpadov, lesy postupne miznú. My v AQT.sk si uvedomujeme, že za tento problém nesie vinu konzumný spôsob života, ktorého sa zúčastňujeme rovnako my, ako aj naši zákazníci. Preto sa snažíme čo najviac minimalizovať náš dopad na životné prostredie. V posledných rokoch čoraz viac siahame nielen po recyklovateľných materiáloch, ale aj po tých, ktoré zanechávajú čo najmenšiu uhlíkovú stopu. Snažíme sa viacnásobne využívať všetky typy obalov, používané na prepravu a rovnako aj výplňový materiál. Môže sa stať, že v balíkoch, ktoré vám posielame, nájdete polystyrénovú výplň alebo vzduchový sáčok. Tieto materiály nám často prichádzajú od dodávateľov a my ich ďalej používame, pretože je nám ľúto ich vyhadzovať.

Ak máte doma takýto typ materiálov, neviete čo s nimi a máte cestu okolo nášho showroomu, neváhajte nám ich priniesť, aby sme ich mohli opäť použiť. Dokonca aj faktúry, ktoré od nás dostanete, sú tlačené na recyklovanom papieri. Veď už aj slávny rímsky vládca Marcus Aurelius povedal: “Konať v súlade s prírodou je pre rozumného tvora to isté, ako konať v súlade s rozumom.” A práve preto aj my myslíme na našu budúcnosť.

Veľmi nás teší, že našu snahu správať sa ekologicky zodpovedne vidia aj iní a dňa 16. 11. 2023 sme dostali certifikát Udržateľný e-shop. Viac informácií o certifikáte nájdete na webe udrzatelnyeshop.sk.