Doprava

DHL

Kuriérska služba DHL

Dodanie v rámci SR do 24 hodín od objednania*

Prepravné podmienky platné pre dopravu kuriérom DHL na území SR:

  • Balík do 10kg s poistením od 0 € do 7 000 € bez dobierky - 3 € s DPH. Pri objednávke nad sumu 120 € s DPH máte dopravu ZADARMO a pri nákupe produktov značky CANON máte dopravu vždy ZADARMO!
  • Balíky nad 10kg a nadrozmerné balíky, kde rozmer jednej strany je viac ako 70 cm, sú naceňované a spoplatňované individuálne.
  • Dobierkový príplatok je + 2 € s DPH.

Prepravné podmienky pre Českú republiku:

  • Balík do 10kg s poistením - 0 € s DPH.
  • Dobierkový príplatok je 8 € s DPH. Pri objednávke nad 1000 € s DPH máte dobierku ZADARMO!
  • Do Českej republiky posielame tovar len na dobierku!

*(Platí, ak si objednáte tovar SKLADOM v pracovnej dobe do 15.00 hod.)

Zvoz tovaru

Ak nemôžete doniesť osobne svoj výrobok na kalibráciu, čistenie snímača alebo pozáručný servis, nevadí. Môžete to bez problémov vybaviť aj z pohodlia vášho domova. Stačí nám poslať e-mail so žiadosťou o zvoz tovaru. Túto službu si u nás môžete objednať za poplatok 3 € s DPH.

Ako to celé funguje? Ak od Vás dostaneme e-mail s objednávkou do 15:00h, tak je u Vás kuriér na druhý pracovný deň v poobedných hodinách. Tovar nezabudnite starostlivo zabaliť, aby sa počas transportu nepoškodil. Službu zvoz tovaru zabezpečujeme výhradne v rámci Slovenskej republiky a to cez kuriérsku službu DHL Parcel Slovensko spol. s.r.o. Ak máte záujem aj o spätné doručenie, priplatíte si ešte 3 € s DPH + dobierka 2 € s DPH.

Osobný odber

Radi nakupujete osobne? Stále neveríte nákupu online a prepravcom? Nezúfajte, v AQT.sk môžete nakúpiť aj osobne na našej pobočke v Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, Bratislava. Kde nás určite nájdete v pracovných dňoch od pondelka do piatka počas našich otváracích hodín. Tovar ktorý máme na stránke skladom, si môžete zobrať hneď do rúk a ochotný personál Vám rád zodpovie všetky vaše doplňujúce otázky. Na mieste je možná aj platba kartou (VISA a Master Card). Viac informácií o predajni sa dočítate TU. Mapu ako sa k nám dostanete si môžete pozrieť zase TU. Telefonický kontakt: 0904 588 993

Poistenie zásielky

Stále máte strach objednať si tovar za niekoľko tisíc cez internet? V AQT sa nemusíte ničoho báť. Môžete sa spoľahnúť, váš tovar je vždy adekvátne poistený proti poškodeniu alebo odcudzeniu počas celej prepravy. Aby sa zamedzilo akémukoľvek poškodeniu, tovar je starostlivo zabalný a už len čaká kým sa dostane ku vám.

Doručenie v sobotu

Objednali ste si tovar v piatok a neviete sa dočkať? Chcete fotiť už cez víkend? My doručujeme aj v sobotu! Stačí, ak si tovar o ktorý máte záujem objednáte v piatok do 15:00 hod, na našej stránke sa ubezpčíte, že ho máme na sklade a v sobotu ho máte doma. V prípade, že nechcete aby, bol tovar doručený v priebehu víkendu, uveďte do poznámky v objednávacom procese "Nechcem sobotné doručenie" a náš kuriér vám prinesie zásielku až v pondelok.

Doprava-Zadarmo-Nad-30-Eur

Doprava zadarmo

Pripravili sme pre vás mimoriadnu akciu „Doprava zadarmo“, ktorá platí pri kúpe produktov Canon v hodnote 30 € a viac. Vyberte si z našej pestrej ponuky, vrátane kompletného príslušenstva. Okrem toho získavate dopravu zadarmo automaticky pri nákupe akejkoľvek inej značky ale až nad sumu 120,00 €. Tovar doručujeme výhradne v rámci Slovenskej republiky a to cez kuriérsku službu DHL Parcel Slovensko spol. s.r.o.

Príklad: potrebujete slnečnú clonu na fotoaparát značky Canon, ktorá stojí 30,00 € alebo viac? Žiadny problém. Vytvoríte objednávku, zaplatíte prevodným príkazom 3,00 € a my vám tovar bezplatne doručíme. Alebo si chcete objednať fotoaparát Nikon za 300,00 €? Žiadny problém. Vytvoríte si objednávku, zvolíte spôsob úhrady 300,00 € a my vám tovar bezplatne doručíme na požadovanú adresu.

*Akcia Doprava zdarma neplatí pre balíky nad 10kg, nadrozmerné balíky a Expesnú dopravu "Bratislava express". V prípade zneužitia tejto akcie si vyhradzujeme právo akciu zrušiť, alebo doručenie zadarmo odmietnuť...