Doprava

DHL

Kuriérska služba DHL

Dodanie v rámci SR do 24 hodín od objednania*

Prepravné podmienky platné pre dopravu kuriérom DHL na území SR:

 • Balík do 10kg s poistením od 0 € do 7 000 € bez dobierky - 3 € s DPH. Pri objednávke nad sumu 120 € s DPH máte dopravu ZADARMO a pri nákupe produktov značky CANON máte dopravu vždy ZADARMO!
 • Balíky nad 10kg a nadrozmerné balíky, kde rozmer jednej strany je viac ako 70 cm, sú naceňované a spoplatňované individuálne.
 • Dobierkový príplatok je + 2 € s DPH.

Prepravné podmienky pre Českú republiku:

 • Balík do 10kg s poistením - 0,-Kč s DPH.
 • Dobierkový príplatok je 189,-Kč s DPH.Pri objednávke nad 27000,- Kč máte dobierku ZADARMO!
 • Do Českej republiky posielame tovar len na dobierku!

*(Platí, ak si objednáte tovar SKLADOM v pracovnej dobe do 15.00 hod.)

Zvoz tovaru

Ak nemôžete doniesť osobne svoj výrobok na kalibráciu, čistenie snímača alebo pozáručný servis, nevadí. Môžete to bez problémov vybaviť aj z pohodlia vášho domova. Stačí nám poslať e-mail so žiadosťou o zvoz tovaru. Túto službu si u nás môžete objednať za poplatok 3 € s DPH.

Ako to celé funguje? Ak od Vás dostaneme e-mail s objednávkou do 15:00h, tak je u Vás kuriér na druhý pracovný deň v poobedných hodinách. Tovar nezabudnite starostlivo zabaliť, aby sa počas transportu nepoškodil. Službu zvoz tovaru zabezpečujeme výhradne v rámci Slovenskej republiky a to cez kuriérsku službu DHL Parcel Slovensko spol. s.r.o. Ak máte záujem aj o spätné doručenie, priplatíte si ešte 3 € s DPH + dobierka 2 € s DPH.

 

Unknown_1ZÁSIELKOVŇA

Viac ako 1500 pobočiek v SK a CZ.

Svoju objednávku z e-shopu si bežne môžete vyzdvihnúť už druhý deň na výdajnom mieste, ktoré si vyberiete. S komfortom a starostlivosťou, ktorú si zaslúžite.

 1. Pri objednávke v eshope si vyberte pobočku, ktorú máte najbližšie.
 2. Keď odovzdáme tovar k preprave, tak vám pošleme email s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online.
 3. Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto vám príde SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.

Prepravné podmienky platné pre dopravu na území SR a CZ: 

 • Maximálna hmotnosť zásielky: 10 kg
 • Maximálny rozmer jednej strany zásielky: 70 cm
 • Maximálny súčet rozmerov všetkých troch strán zásielky: 120 cm (napr. zásielka o rozmeroch 50×40×30 cm)
 • Minimálne rozmery: 10 × 7 × 1 cm
 • Zo štandardných zásielok sú automaticky vyradené z prepravy všetky zásielky odporujúce obchodným podmienkam zásielkovne. 

 Ceny za prepravu na území SR: 

 • Balík do 10kg s poistením  bez dobierky - 2 € s DPH.
 • Pri objednávke nad sumu 120 € máte dopravu ZADARMO!
 • Pri nákupe produktov značky CANON máte dopravu vždy ZADARMO!
 • Dobierkový príplatok je + 2 € s DPH.
 • Službu zásielkovňa je možné objednať do max. hodnoty 700€ s DPH.

 Ceny za prepravu na území CZ: 

 • Balík do 10kg s poistením  bez dobierky - 0,-Kč s DPH.
 • Dobierkový príplatok je 189,-Kč s DPH.
 • Službu zásielkovňa je možné objednať do max. hodnoty 18200,-Kč s DPH.

 

PL Kuriér

Expresná doprava v Bratislave

Dodanie pre Bratislavu, Pezinok a Modru do 8 hodín od objednania.

Ponúkame exkluzívnu možnosť doručenia tovaru ešte v deň objednania. Túto nadštandardnú službu, zabezpečuje náš zmluvný kuriér v pracovných dňoch. Prepravné podmienky pre túto službu:

 • Platí pre tovar, ktorý máme skladom 
 • Balík do 5kg s poistením od 0 € do 10 000 € bez dobierky - 4 € s DPH.
 • Dobierkový príplatok - 2 € s DPH.
 • Platí pre tovar objednaný do 15:00 hod

Osobný odber

Radi nakupujete osobne? Stále neveríte nákupu online a prepravcom? Nezúfajte, v AQT.sk môžete nakúpiť aj osobne na našej pobočke v Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, Bratislava. Kde nás určite nájdete v pracovných dňoch od pondelka do piatka počas našich otváracích hodín. Tovar ktorý máme na stránke skladom, si môžete zobrať hneď do rúk a ochotný personál Vám rád zodpovie všetky vaše doplňujúce otázky. Na mieste je možná aj platba kartou (VISA a Master Card). Viac informácií o predajni sa dočítate TU. Mapu ako sa k nám dostanete si môžete pozrieť zase TU. Telefonický kontakt: 0904 588 993

Poistenie zásielky

Stále máte strach objednať si tovar za niekoľko tisíc cez internet? V AQT sa nemusíte ničoho báť. Môžete sa spoľahnúť, váš tovar je vždy adekvátne poistený proti poškodeniu alebo odcudzeniu počas celej prepravy. Aby sa zamedzilo akémukoľvek poškodeniu, tovar je starostlivo zabalný a už len čaká kým sa dostane ku vám.

Doručenie v sobotu

Objednali ste si tovar v piatok a neviete sa dočkať? Chcete fotiť už cez víkend? My doručujeme aj v sobotu! Stačí, ak si tovar o ktorý máte záujem objednáte v piatok do 15:00 hod, na našej stránke sa ubezpčíte, že ho máme na sklade a v sobotu ho máte doma. V prípade, že nechcete aby, bol tovar doručený v priebehu víkendu, uveďte do poznámky v objednávacom procese "Nechcem sobotné doručenie" a náš kuriér vám prinesie zásielku až v pondelok.

banner-FREE

Doprava zadarmo

Pripravili sme pre vás mimoriadnu akciu „Doprava zadarmo“, ktorá platí pri kúpe akéhokoľvek produktu Canon z našej pestrej ponuky, vrátane kompletného príslušenstva. Doručenie všetkých produktov značky Canon je teda úplne zadarmo od najlacnejšej krytky až po zrkadlovku. Dopravu zadarmo získavate aj automaticky pri nákupe akejkoľvek inej značky ale až nad sumu 120,00 €. Tovar doručujeme výhradne v rámci Slovenskej republiky a to cez kuriérsku službu DHL Parcel Slovensko spol. s.r.o.

Príklad: potrebujete krytku na fotoaparát značky Canon, ktorá stojí len 3,00 €? Žiadny problém. Vytvoríte objednávku, zaplatíte prevodným príkazom 3,00 € a my vám tovar bezplatne doručíme. Alebo si chcete objednať fotoaparát Nikon za 300,00 €? Žiadny problém. Vytvoríte si objednávku, zvolíte spôsob úhrady 300,00 € a my vám tovar bezplatne doručíme na požadovanú adresu.

*Akcia Doprava zdarma neplatí pre balíky nad 10kg, nadrozmerné balíky a Expesnú dopravu "Bratislava express". V prípade zneužitia tejto akcie si vyhradzujeme právo akciu zrušiť, alebo doručenie zadarmo odmietnuť...