Sme na novej adrese. Viac info >>

Doprava a platby

Kuriérska služba GLS

Dodanie v rámci SR do 24 hodín od objednania*

Prepravné podmienky platné pre dopravu kuriérom GLS na území SR:

  • Cena dopravy je 4 € s DPH (za balík do 10kg, poistenie od 0 € do 1 000 €, bez dobierky). Pri objednávke nad sumu 100 € s DPH máte dopravu ZADARMO!
  • Balíky nad 10kg a nadrozmerné balíky, kde rozmer jednej strany je viac ako 70 cm, sú naceňované a spoplatňované individuálne.
  • Dobierkový príplatok je +2 € s DPH.
  • Maximálna hodnota tovaru pri platbe dobierkou je 2 655 € s DPH.

Prepravné podmienky pre Českú republiku:

  • Balík do 10kg - 8 € s DPH.
  • Dobierkový príplatok sú 2 € s DPH.
  • Maximálna hodnota tovaru pri platbe dobierkou je 2 655 € s DPH.

*(Platí, ak si objednáte tovar SKLADOM v pracovnej dobe do 15.00 hod.)

GLS

Extra balenie

Pre tých z vás, ktorí si myslia že ich technika si zaslúži "hýčkanie a opateru", sme pripravili službu Extra balenie. Vašu techniku zabalíme do nadštandardne pevných krabíc, pridáme väčšie množstvo výplňového materiálu, balíky pre kuriérov špeciálne označíme a pridáme vám aj malý darček. ;-) Táto služba je spoplatnená sumou 5 € s DPH. Príklad: Ak si objednáte na Slovensko tovar v hodnote do 100 € a k nemu Extra balenie, celková cena Dopravy s extra balením bude 9 €. V prípade, ak si objednáte tovar nad 100 € dopravu máte zadarmo, takže zaplatíte len 5 € za Extra balenie.

Zvoz tovaru

Ak nemôžete doniesť osobne svoj výrobok na kalibráciu, čistenie snímača alebo pozáručný servis, nevadí. Môžete to bez problémov vybaviť aj z pohodlia vášho domova. Stačí nám poslať e-mail so žiadosťou o zvoz tovaru. Túto službu si u nás môžete objednať za poplatok 10 € s DPH.

Ako to celé funguje? Ak od Vás dostaneme e-mail s objednávkou do 15:00h, tak je u Vás kuriér na druhý pracovný deň v poobedných hodinách. Tovar nezabudnite starostlivo zabaliť, aby sa počas transportu nepoškodil. Službu zvoz tovaru zabezpečujeme výhradne v rámci Slovenskej republiky a to cez kuriérsku službu GLS.

Osobný odber

Radi nakupujete osobne? Stále neveríte nákupu online a prepravcom? Nezúfajte, v AQT.sk môžete nakúpiť aj osobne na našej pobočke Kazanská 1/B, 821 06 Bratislava. Kde nás určite nájdete v pracovných dňoch od pondelka do piatka počas našich otváracích hodín. Tovar ktorý máme na stránke skladom, si môžete zobrať hneď do rúk a ochotný personál vám rád zodpovie všetky vaše doplňujúce otázky. Viac informácií o predajni sa dočítate TU. Mapu ako sa k nám dostanete si môžete pozrieť zase TU. Telefonický kontakt: 0904 588 993

Možnosti platby

Platba v showroome

Vašu objednávku môžete zaplatiť v hotovosti, alebo platobnou kartou. Akceptované sú platobné karty Visa, Visa Elektron, MasterCard, Maestro. Celková cena objednávky pre platbu v showroome musí byť nižšia ako 5000 €.

Platba kartou cez GoPay

Vašu objednávku môžete dokončiť aj platbou prostredníctvom zabezpečenej brány GoPay. Jednoducho zadáte údaje zo svojej platobnej karty a potvrdíte. Maximálna celková cena objednávky pre platbu prostredníctvom GoPay je 3000 € s DPH.

Platba prevodným príkazom

Celkovú cenu vašej objednávky môžete uhradiť aj bankovým prevodom na účet uvedený v objednávke. Po odoslaní objednávky budete čakať na faktúru, ktorú Vám po spracovaní pošleme na e-mail. Platbu môžete vložiť osobne na náš účet, alebo uhradiť prevodom prostredníctvom internet bankingu. Ako variabilný symbol uvediete číslo faktúry.

Poistenie zásielky

Stále máte strach objednať si tovar za niekoľko tisíc cez internet? V AQT sa nemusíte ničoho báť. Môžete sa spoľahnúť, váš tovar je vždy poistený proti poškodeniu alebo odcudzeniu počas celej prepravy. Tovar je starostlivo zabalený a už len čaká kým sa dostane ku vám.

Doprava-Zadarmo-Nad-30-Eur

Doprava zadarmo

Pripravili sme pre vás mimoriadnu akciu „Doprava zadarmo“, ktorá platí pri kúpe produktov Canon v hodnote 30 € a viac. Vyberte si z našej pestrej ponuky, vrátane kompletného príslušenstva. Okrem toho získavate dopravu zadarmo automaticky pri nákupe akejkoľvek inej značky ale až nad sumu 100,00 €. Tovar doručujeme výhradne v rámci Slovenskej republiky a to cez kuriérsku službu GLS.

Príklad: potrebujete slnečnú clonu na fotoaparát značky Canon, ktorá stojí 30,00 € alebo viac? Žiadny problém. Vytvoríte objednávku, zaplatíte prevodným príkazom a my vám tovar bezplatne doručíme. Alebo si chcete objednať fotoaparát Nikon za 300,00 €? Žiadny problém. Vytvoríte si objednávku, zvolíte spôsob úhrady 300,00 € a my vám tovar bezplatne doručíme na požadovanú adresu.

*Akcia Doprava zdarma neplatí pre balíky nad 10kg, nadrozmerné balíky a Expesnú dopravu "Bratislava express". V prípade zneužitia tejto akcie si vyhradzujeme právo akciu zrušiť, alebo doručenie zadarmo odmietnuť...