Čistenie snímača

cistenie-snimaca-aqt-01

Vrátili ste sa z fotenia, prezeráte si snímky a zrazu na oblohe vidíte letieť neidentifikovateľný objekt? Super, odfotiť UFO je výzva pre každého fotografa. Ale s najväčšou pravdepodobnosťou máte iba znečistený snímač. Mať UFO na jednej fotke je zaujímavé, ale mať ho aj na portréte, každej snímke z dovolenky či rodinnej oslavy je otrava. Chcete mať opäť čisté fotky?

Čistenie snímača zrkadlovky vás týchto bodiek či fľakov zbaví. Ale pozor! Nemyslite si, že si necháte snímač vyčistiť a už to nikdy nemusíte riešiť. Nielen kvalita vašich fotiek, ale aj zrkadlovka ocení pravidelné čistenie – minimálne jedenkrát ročne. Zabudnite na „zaručené rady“ na internete, tie vám čip skôr poškodia ako vyčistia.

My v AQT máme na to ľudí, vybavenie, skúsenosti aj licenciu – vy nám pošlete svoju zrkadlovku nabitú, bez popruhu, objektívu a SD karty a my vám snímač štandardne vyčistíme do 24 hodín, expresne už do 60 minút. Nemusíte sa báť poškodenia snímača pri samočistení a u nás to máte aj s 24-hodinovou zárukou na jeho čistotu. A koľko vás to bude stáť? Rozhodne menej ako výmena poškodeného snímača.

 

CENNÍK ČISTENIA SNÍMAČOV:

 SENZOR  NORMAL  EXPRES
 APSC snímač  18 € s DPH  23 € s DPH
 Full Frame snímač / Mirrorless  25 € s DPH  30 € s DPH

 

NEZABUDNITE:

  • batériu nabiť naplno  (ideálne originál)
  • dajte dole popruh a vyberte pamäťovú kartu

  

KONTAKT NA TECHNIKA: 

E-mail: servis@aqt.sk, Telefon: 0904 588 993

Adresa: 

AQT.sk - Aquamat, s.r.o.

Vlčie hrdlo - Refinery Gallery,

824 12, Bratislava

 

Aby sa vášmu aparátu nič nestalo, pošleme vám ho kuriérom DHL. Za 3 eurá vám ho dovezie priamo domov, neriešite nekonečné rady na pošte a UFO z fotografií zmizne.

Čistenie vykonávame na profesionálnej úrovni s profesionálnou čistiacou technikou. Robíme testovacie fotky pred aj po čistení snímača. V rámci čistenia snímača, vykonávame aj čistenie šachty fotoaparátu – kontaktujte nás na 0904 588 993

Iné značky napríklad ako SONY, PENTAX čistíme najskôr do 24 hodín a v tomto prípade si doneste aj objektív.

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.