Od 1. 6. sme na novej adrese. Viac info >>

Čistenie snímača

Vrátili ste sa z fotenia, prezeráte si zábery a na oblohe si všimnete neidentifikovateľný objekt? Super! Odfotiť UFO je výzva pre každého fotografa. Ale s najväčšou pravdepodobnosťou máte iba znečistený snímač.

Čistenie snímača zrkadlovky vás podobných fľakov, či bodiek zbaví. Ale pozor! Nielen fotky, ale aj vaša zrkadlovka alebo bezzrkadlovka ocení pravidelné čistenie – minimálne raz ročne. Zabudnite na „zaručené” rady na internete, tie vám totiž môžu poškodiť čip.

V AQT máme ľudí, vybavenie, skúsenosti aj licenciu. Prineste k nám nabitú zrkadlovku bez pamäťovej karty a my snímač vyčistíme do 24 hodín. Expresne už do 60 minút! Nemusíte sa báť poškodenia snímača pri samočistení, máte to u nás aj s 24-hodinovou zárukou na jeho čistotu. A koľko vás to bude stáť? Rozhodne menej ako výmena poškodeného snímača.

Čistenie snímača fotoaparátu

Cenník čistenia snímača

DSLR/Mirrorless Do 24 hodín Expres (na počkanie *)
4/3 a menší 15 € s DPH 25 € s DPH
APSC 20 € s DPH 30 € s DPH
Full Frame ** 25 € s DPH 35 € s DPH

* Pozor! V prípade, že máte záujem o expresné čistenie, overte si telefonicky alebo e-mailom, či máme voľné kapacity.
** Za nadmerne znečistené fotoaparáty Canon EOS 1DX, 1DX EOS Mark II a Nikon D5 sa pripláca + 20%

Nemôžete prísť osobne?

Celý proces môžete bez problémov zrealizovať aj z pohodlia vášho domova. Využívame spoľahlivú kuriérsku spoločnosť, ktorá je poistená a zabezpečí rozvoz výrobkov v rámci SR. Službu si u nás môžete objednať e-mailom za poplatok 10 Eur s DPH. (Zvoz tovaru 5 Eur a odvoz 5 Eur).

Čistenie vykonávame na profesionálnej úrovni s profesionálnou čistiacou technikou. Robíme testovacie fotky pred, aj po čistení snímača. V rámci čistenia snímača vykonávame aj čistenie šachty fotoaparátu, či matnice. Ak máte inú značku ako CANON alebo NIKON, prineste si aj objektív.

Objednávky

Emailom: servis@aqt.sk

Telefonicky: 0904 588 993

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie