Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Čistenie snímača

Vrátili ste sa z fotenia, prezeráte si zábery a na oblohe si všimnete neidentifikovateľný objekt? Super! Odfotiť UFO je výzva pre každého fotografa. Ale s najväčšou pravdepodobnosťou máte iba znečistený snímač.

Čistenie snímača zrkadlovky vás podobných fľakov, či bodiek zbaví. Ale pozor! Nielen fotky, ale aj vaša zrkadlovka alebo bezzrkadlovka ocení pravidelné čistenie – minimálne raz ročne. Zabudnite na „zaručené” rady na internete, tie vám totiž môžu poškodiť čip.

V AQT máme ľudí, vybavenie, skúsenosti aj licenciu. Prineste k nám nabitú zrkadlovku bez pamäťovej karty a my snímač vyčistíme do 24 hodín. Expresne už do 60 minút! Nemusíte sa báť poškodenia snímača pri samočistení, máte to u nás aj s 24-hodinovou zárukou na jeho čistotu. A koľko vás to bude stáť? Rozhodne menej ako výmena poškodeného snímača.

Čistenie snímača fotoaparátu

Cenník čistenia snímača

DSLR/Mirrorless Do 24 hodín Expres (na počkanie *)
4/3 a menší 15 € s DPH 25 € s DPH
APSC 20 € s DPH 30 € s DPH
Full Frame ** 25 € s DPH 35 € s DPH

* Pozor! V prípade, že máte záujem o expresné čistenie, overte si telefonicky alebo e-mailom, či máme voľné kapacity.
** Za nadmerne znečistené fotoaparáty Canon EOS 1DX, 1DX EOS Mark II a Nikon D5 sa pripláca + 20%

Nemôžete prísť osobne?

Celý proces môžete bez problémov zrealizovať aj z pohodlia vášho domova. Využívame spoľahlivú kuriérsku spoločnosť, ktorá je poistená a zabezpečí rozvoz výrobkov v rámci SR. Službu si u nás môžete objednať e-mailom za poplatok 10 Eur s DPH. (Zvoz tovaru 5 Eur a odvoz 5 Eur).

Čistenie vykonávame na profesionálnej úrovni s profesionálnou čistiacou technikou. Robíme testovacie fotky pred, aj po čistení snímača. V rámci čistenia snímača vykonávame aj čistenie šachty fotoaparátu, či matnice. Ak máte inú značku ako CANON alebo NIKON, prineste si aj objektív.

Objednávky

Emailom: servis@aqt.sk

Telefonicky: 0904 588 993