Príď sa pozrieť do nášho showroomu. Viac info >>

Požičovňa

V AQT rozumieme, že nie je možné vlastniť každý jeden profesionálny objektív alebo fotoaparát. Občas sa totiž naskytne príležitosť na fotenie odlišných záberov, než zvyčajne. Zároveň si uvedomujeme, že mnohí fotografi si pred kúpou konkrétneho zariadenia potrebujú prácu s ním najskôr kreatívne vyskúšať, aby vedeli, či im bude vyhovovať. Aj preto sme sa rozhodli zákazníkom ponúknuť možnosť požičať si profesionálnu techniku Canon. Ponúkame vám telá digitálnych zrkadloviek, kamery, objektívy s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, zoom objektívy, či dokonca Canon Cinema Lens. Prezrite si zoznam dostupnej foto techniky, ktorú vám ponúka naša požičovňa fotoaparátov a objektívov, s aktuálnym cenníkom.

Požičať techniku

Ako to funguje?

 • Vytvorte si u nás objednávku prostredníctvom nášho webu, telefonicky na čísle +421 904 588 993 alebo e-mailom na obchod@aqt.sk.
 • U nás v showroome spíšeme jednoduchú zmluvu o zapožičaní techniky. V prípade, že si požičiavate techniku na diaľku, zmluvu a bližšie informácie obdržíte mailom.
 • Uhradíte vratnú zálohu. Buď v hotovosti, alebo prevodom prostriedkov na náš účet.
 • Techniku je potrebné vrátiť osobne do nášho Showroomu, alebo prostredníctvom zmluvného kuriéra. 
 • Skontrolujeme prevzatú techniku a v prípade že bude všetko v poriadku vám bude vrátená záloha.
 • Následne vám vystavíme faktúru za prenájom techniky.

Doručenie a vyzdvihnutie techniky

Techniku od nás si môžete požičať aj v prípade, že nie ste z Bratislavy. Ochotne vám ju zašleme prostredníctvom našej kuriérskej služby, ktorá je poistená a zabezpečí rozvoz výrobkov v rámci SR. Službu si u nás môžete objednať e-mailom za poplatok 10 Eur s DPH. (Zvoz tovaru 5 Eur a odvoz 5 Eur). V takomto prípade je potrebné uhradiť zálohu vopred, minimálne dva dni, na číslo účtu: SK0911000000002625134040 s poznámkou "Záloha za požičanie techniky".

Osobný odber

Ak preferujete osobný odber, radi vás privítame v našom Showroome. Cestu k nám nájdete v sekcii kontakt v hornom menu. V takomto prípade môžete zálohu uhradiť na mieste, techniku si skontrolovať a rovno prevziať.

Čo budete potrebovať

 • Na to aby sme vám zapožičali techniku sa budete musieť preukázať minimálne jedným dokladom totožnosti (občiansky preukaz, vodičský preukaz alebo cestovný pas), s ktorým bude narábané v súlade s nariadením GDPR.
 • Podpísať zmluvu a zapožičaní techniky.
 • Uhradiť vratnú zálohu. (Záloha sa môže meniť po vzájomnej dohode zmluvných strán.)

Dôležité informácie

 • Za jeden deň prenájmu sa považuje maximálne 24 hodín.
 • Možnosť zapožičať krátkodobo (od jedného dňa), ale aj dlhodobo. Pri dlhšej dobe prenájmu je cena na vyžiadanie.
 • Pre stálych zákazníkov AQT máme zvýhodnené ceny a nižšie zálohy
 • Hodnota zábezpeky pre jednotlivé produkty je v tabuľke. Techniku cez nás nie je možné poistiť mimo predajne. V prípade poškodenia, straty alebo odcudzenia bude táto zábezka použitá na opravu alebo zakúpenie nového zariadenia.

Požičanie cez víkend

Požičanú techniku je možné vyzdvihnúť a vrátiť len počas otváracej doby. Nie je možné si zapožičať techniku, počas víkendu len na jeden deň. Za techniku, ktorú si zapožičiate od piatka poobedia do pondelka rána (10:00) zaplatíte cenu ako za dvojdňový prenájom.

Pre viac informácií nás kontaktujte mailom na obchod@aqt.sk alebo telefonicky na čísle 0904 588 993.