Získaj zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Canon EOS 80D+EF-S 18-135 IS USM (NANO)

Kód: AQ-1263C041AA
1 428 € 1 190 € bez DPH
Skončil predaj
Predĺžená záruka

Detailné informácie

Podrobný popis

video recenzie   |   detaily produktu   |   technické parametre   |   na stiahnutie

Výkonný, všestranný a pohotový fotoaparát, s ktorým preskúmate vlastnú kreativitu. Fotoaparát EOS 80D je vynikajúci na fotografovanie športov, portrétov, krajín, ulice, cestovateľských zážitkov či záberov pri slabom svetle. Vďaka inovatívnym technológiám zaručujúcim úchvatné výsledky v akejkoľvek situácii je vhodný aj na profesionálne snímanie videí.
80D

Detaily produktu

  • APS-C snímač CMOS s rozlišením 24,2 MPx s obrazovým procesorom DIGIC 6
  • sériové snímanie s frekvenciou 7 sn./s
  • 45 bodov AF krížového typu
  • Live View s funkciou Dual Pixel CMOS AF 
  • 3,0 palcový dotykový displej s meniteľným uhlom
  • bezdrôtové pripojenie pomocou Wi-Fi a NFC
  • snímanie videa v rozlíšení až 1080p a frekvenciou 60sn./s

Systém 45 bodov automatického zostrovania krížového typu

Zachytávajte bleskovú športovú akciu na super ostrých záberoch dokonca aj pod reflektormi vďaka citlivému a presnému systému automatického zaostrovania, ktorý funguje v náročných podmienkach osvetlenia až –3 EV.  Systém využívajúci 45 bodov automatického zaostrovania krížového typu vám poskytuje slobodu výberu bodu alebo oblasti automatického zaostrenia vhodnú pre vašu kompozíciu, pričom ponúka väčšiu presnosť a kontrolu nad širšími oblasťami zaostrovania, vďaka čomu dosiahnete výnimočné výsledky bez ohľadu na to, v ktorej časti záberu sa váš objekt nachádza.

Sériové snímanie frekvenciou 7 snímok/s

Doprajte si najlepšiu možnú šancu na zachytenie letmých momentov vďaka maximálnej rýchlosti sériového snímania 7 snímok/s pri plnom rozlíšení. Ideálne pre spontánne zábery športov a divokej prírody.

Prirodzené snímky pri slabom osvetlení

Snímajte prirodzené fotografie plné atmosféry aj pri poklese úrovne osvetlenia vďaka širokému rozsahu citlivosti ISO 100 až 16 000 (H: 25 600), ktorý znižuje nutnosť použiť blesk a poskytne vám flexibilitu pre kratšie expozičné časy..

Výklopný displeji LCD so živým náhľadom Live View

Objavte kreatívne uhly snímania a vychutnajte si intuitívne ovládanie vďaka 7,7-centimetrovému výklopnému dotykovému displeju LCD Clear View. Pripravte kompozíciu a snímajte akciu z odlišného uhla pohľadu vďaka sériovému snímaniu s funkciou živého náhľadu Live View a automatickým zaostrovaním Dual Pixel CMOS pri frekvencii 5 snímok/s.

Integrovaný vysielač Speedlite

Objavte kreatívne možnosti osvetlenia umiestnením bleskov Canon Speedlite mimo fotoaparátu a ich ovládaním pomocou integrovaného vysielača pre blesk Speedlite modelu EOS 80D.

Ideálne na vytváranie kreatívnych videí

Vytvárajte profesionálne videozáznamy vďaka technológii automatického zaostrovania Dual Pixel CMOS, ktorá poskytuje univerzálny systém automatického zaostrovania na presné sledovanie zaostrenia a plynulé prechody zaostrenia.Ovládanie citlivosti a rýchlosti automatického zaostrovania Dual Pixel CMOS pri snímaní videí vám umožní prispôsobiť sa aktuálnej situácií pri snímaní a dodať vášmu videozáznamu prirodzený vzhľad alebo dojem rýchleho pohybu.

Výkonná kombinácia na snímanie videozáznamov

Ak chcete dosiahnuť dokonalé riešenie na snímanie videozáznamov, skombinujte fotoaparát EOS 80D s flexibilným vysokovýkonným objektívom EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM s technológiou Nano USM, ktorá umožňuje plynulé tiché zaostrovanie pre videozáznamy a super rýchle automatické zaostrovanie pre statické zábery. Doplňte ho voliteľným adaptérom pre funkciu zoomu s pohonom PZ-E1 a dosiahnete presné ovládanie zoomu pri snímaní videozáznamov..

Bezdrôtové ovládania a zdieľania

Snímajte fotografie a videozáznamy bezdrôtovo pomocou kompatibilného inteligentného zariadenia so zobrazením akcie v reálnom čase a ovládaním nastavení. Použitím bezplatnej aplikácie Canon Camera Connect môžete rýchlo ohodnotiť a preniesť fotografie vo formáte JPEG v plnom rozlíšení a videozáznamy vo formáte MP4 do kompatibilných inteligentných zariadení pre možnosť jednoduchého zdieľania odkiaľkoľvek.

Technické parametre

Rozlíšenie 24,2 MPx
Min. citlivosť ISO 100
Max. citlivosť ISO 16 000 je možné rozšíriť na H: 25 600
Druh pamäti SDHC | SDXC | SD
Stabilizácia obrazu nie
LCD obrazovka 7,7 cm (3,0-palcový) dotykový displej Clear View II TFT s meniteľným uhlom, pomerom 3:2 a pribl. 1 040 tis. bodmi
Veľkosť snímača APS-C (22,3×14,9 mm)
Druh snímača CMOS
Zaostrovacie body 45 bodov AF krížového typu
Bajonet Canon | EF / EF-S
Snímiek za sekundu 7
Synchronizácia s bleskom 1/250 sek.
Záznam videa Full HD (1920 x 1080) | 60p
Rozhrania NFC| systémový blesk | káblová spúšť | HDMI | 3.5 jack | Wi-Fi
Časozber nie
Napájanie Li-Ion LP-E6N, nabíjačka LC-E6, grip BG-E14 

Na stiahnutie

basic_spread_bookmark-01      
Manuál      

Dodatočné parametre

Kategória: Archív produktov
Hmotnosť: 0.01 kg
? Balenie: Kit
Delenie: Poloprofesionálne
Formát snímača: APS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: