Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Canon EOS C300 EF kit

Kód: AQ-C1515
7 400 € –18 %
6252(1) canon eos c300 ef kit
7 400 € –18 % 5 999 € 4 999 € bez DPH
Skončil predaj
Predĺžená záruka

Detailné informácie

Podrobný popis

Canon EOS C300

Nenechajte žiaden príbeh nevypovedaný
Revolučná profesionálna filmárska kamera EOS C300 spája osvedčenú video technológiu Canon s kvalitnými objektívmi a kreativitou EOS. Vymeniteľné objektívy EF ponúkajú bezkonkurenčnú slobodu na rozpovedanie každého príbehu.

Výhody

8,3 MP Super 35 mm CMOS senzor; Full HD
Možnosť výmeny objektívu (držiak EF)
Kompaktný, modulárny, ľahký
50 Mb/s MPEG-2 MXF na kartu CF
Vysoká citlivosť, nízky šum
Canon Log Gamma
24,00p pre produkciu videa
Diaľkové ovládanie cez Wi-Fi
Jednoduchá integrácia do pracovného toku

Detailné vlastnosti

8,3 MP Super 35 mm CMOS senzor; Full HD

8,3 MP Super 35 mm CMOS senzor navrhnutý a vyrobený spoločnosťou Canon špeciálne na zachytávanie videa poskytuje 3-kanálové spracovanie RGB pre záznam vo Full HD. Technológia senzora Canon poskytuje špičkový obraz vo vysokom rozlíšení s vysokou citlivosťou, nízkou hladinou šumu, menším počtom artefaktov z dôvodu pohybujúcej sa uzávierky a nízkou spotrebou energie, pričom tieto charakteristiky idú ruka v ruke s typickými prínosmi rozmerného snímača - napr. nádherne plytkou hĺbkou poľa.
Možnosť výmeny objektívu (držiak EF)

Držiak EF modelu EOS C300 prináša optické dedičstvo systému vymeniteľných objektívov Canon a premieňa ho na dedikovaný nástroj na produkciu videa - s obrovským potenciálom vďaka širokému sortimentu cenovo dostupných a jedinečných objektívov. 3 elektronické vstavané ND filtre zvyšujú univerzálnosť snímania.
Kompaktný, modulárny, ľahký

Model EOS C300 sa vyznačuje ultra-kompaktnými rozmermi, pričom základná záznamová zostava váži len 1669g (bez objektívu). Odnímateľné držadlo, rukoväť a multi-uhlový ovládací panel sú zárukou maximálnej manévrovacej schopnosti, zatiaľ čo robustné a vodeodolné telo je skonštruované z komponentov z horčíkovej zliatiny v záujme zvýšenej odolnosti a pevnosti.
50 Mb/s MPEG-2 MXF na kartu CF

Nahrávajte súbory vo vysielacom formáte MPEG-2 MXF pri dátovom toku 50 Mb/s (4:2:2) na dve pamäťové karty CF – k dispozícii máte aj možnosť striedavého a simultánneho nahrávania. Štandardizované výstupy zahŕňajú HD-SDI, v kombinácii s konektormi Timecode, Genlock a Synch na snímanie viacerými kamerami.
Vysoká citlivosť, nízky šum

Model EOS C300 sa vyznačuje zvýšenou citlivosťou: obraz s nízkou hladinou šumu je možné zachytávať pri citlivosti až ISO 20000, čo umožňuje zariadenie použiť prakticky v ľubovoľných svetelných podmienkach.
Canon Log Gamma

Rozšírené možnosti prispôsobenia obrazu zahŕňajú vstavanú funkciu Canon Log Gamma, ktorá prináša obraz s neutrálnou kvalitou a veľkým dynamickým rozsahom (800 %) pre maximálnu slobodu pri post-produkcii. Nastavujte viac ako 90 premenných obrazu a ukladajte ich v podobe vlastných obrazových profilov do fotoaparátu alebo na pamäťovú kartu.
24,00p pre produkciu videa

Režimy PAL, NTSC a 24,00p sú súčasťou štandardnej výbavy, pričom ponúkajú frekvenciu snímania od 23,98p do 59,94i. Nastavujte spomalený alebo zrýchlený pohyb v prírastkoch po 1 sn./s v záujme tvorivej flexibility.
Diaľkové ovládanie cez Wi-Fi

Bezdrôtovo ovládajte nastavenia kamery (napr. ISO, zaostrenie, clonu a filtre ND) prostredníctvom notebooku, tabletu alebo inteligentného telefónu; to všetko s použitím jednoduchého používateľského rozhrania v prostredí webového prehliadača. (Vyžaduje sa voliteľný bezdrôtový adaptér.)
Jednoduchá integrácia do pracovného toku

Model EOS C300 sa poľahky integruje do pracovných tokov, keďže nasnímané videosekvencie sú kompatibilné s väčšinou najpoužívanejších profesionálnych softvérových balíkov NLE.

Dodatočné parametre

Kategória: Archív produktov
Hmotnosť: 0.01 kg
Rozlíšenie videa: Full HD

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: