Získaj zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Canon EOS M3 Telo

Kód: AQ-C3401201
474 € 395 € bez DPH
Skončil predaj
Predĺžená záruka

Detailné informácie

Podrobný popis

Canon EOS M3


• Výkon a tvorivosť, ktoré si môžete vziať kamkoľvek
• Buďte spontánni. Vychutnajte si rýchle a pohotové zaostrovanie
• Bezdrôtové ovládanie fotoaparátu a zdieľanie snímok

 

 

Detailné vlastnosti


Prenosný výkon digitálnej zrkadlovky
Fotoaparát EOS M3 sa vďaka svojmu ľahkému a štýlovému telu jednoducho prenáša a poskytuje vám všetky možnosti a výkon digitálnej zrkadlovky aj s vymeniteľnými objektívmi.

Používateľsky prívetivé dotykové rozhranie
Používajte oceňované ergonomické rozhranie na intuitívnej dotykovej obrazovke (1 040 000 bodov sRGB) na zaostrovanie a snímanie jediným ťuknutím, prechádzajte ponukami a jednoducho zobrazujte snímky. Obrazovku možno otočiť smerom nahor o 180˚ (ideálne na autoportréty) a smerom nadol o 45˚ na snímanie sponad hlavy.

Buďte spontánni. Vychutnajte si rýchle a pohotové zaostrovanie
Reagujte inštinktívne na zmeny situácie a s ľahkosťou zachytávajte rýchlu akciu vďaka nepretržitému snímaniu v plnom rozlíšení pri frekvencii 4,2 snímky za sekundu – dokonca aj pri snímaní vo formáte RAW.

Rýchle a ostré automatické zaostrovanie
Zaostríte až 6,1x rýchlejšie ako s pôvodným modelom EOS M vďaka pokročilému systému Hybrid CMOS AF III. Systém automatického zaostrovania rýchlo a presne prinesie super ostré výsledky vďaka 49 zaostrovacím bodom rozptýleným po zábere, ktoré pokrývajú až 80 % jeho plochy na výšku a 70 % na šírku.

Bezdrôtové ovládanie fotoaparátu a zdieľanie snímok Creative Assist
Prebuďte v sebe umelca s režimom Creative Assist, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie nastavení fotoaparátu prostredníctvom dotykovej obrazovky. Svoje úpravy si môžete prezerať v reálnom čase, naučiť sa, ako sa premietajú do tradičných nastavení fotoaparátu a dokonca môžete svoje obľúbené nastavenia ukladať a zdieľať.

Plne manuálne ovládanie
Prevezmite úplnú odbornú kontrolu kedykoľvek chcete s funkciami, ako ergonomicky umiestnený predný volič, volič kompenzácie expozície a rozsiahle možnosti prispôsobenia, ktoré budú vyhovovať vášmu štýlu snímania. Snímajte v 14-bitovom formáte RAW a získajte široké možnosti v postprodukcii

Rozšírte svoj systém
Vymeňte objektív a pozrite sa na svet z iného uhla pohľadu. Vyberte si z radu objektívov EF-M alebo použite jeden zo 70 objektívov skonštruovaných pre digitálne zrkadlovky EOS pomocou adaptéru EF-EOS M. Pridajte ďalšie voliteľné príslušenstvo, ako sú blesky EOS Speedlite, elektronický hľadáčik alebo externý mikrofón.

Snímajte videá tak, ako snímate fotografie
Vytvárajte úžasné videá v rozlíšení Full HD (1080p) pri 30 sn./s vo formáte MP4 s rýchlym a plynulým automatickým zaostrovaním vďaka pokročilému systému Hybrid CMOS AF III. Dotykový automatické zaostrovanie vo videách umožňuje vytvárať plynulé filmové efekty posunu zaostrenia. Zvýraznenie obrysov pri ručnom zaostrení zobrazí ostré oblasti vašej scény.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Archív produktov
Hmotnosť: 0.01 kg
? Balenie: Telo
Formát snímača: APS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: