Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Canon EOS M5 +18-150 IS + ADAPTER EF-EOS M

Kód: AQ-C1279C047
1 448 € –29 %
32486 canon eos m5 18 150 is adapter ef eos m
1 448 € –29 % 1 019 € 849 € bez DPH
Skončil predaj
Predĺžená záruka

Detailné informácie

Podrobný popis

Canon EOS M5 +18-150 IS + ADAPTER EF-EOS M

Canon EOS M5 je dlho očakávanou vlajkovou loďou rady systémových fotoaparátov Canon EOS M, ktorá vychádza z osvedčeného modelu Canon EOS M3 a prináša okrem zásadných vylepšení v rýchlosti zaostrenia aj výbornú ergonómiu a praktickosť ovládania. Canon osadil novinku úplne novým 24,2MPix APS-C snímačom technológie Dual Pixel CMOS AF, ktorý umožňuje rýchle, presné a plynulé automatické zaostrovanie vďaka zabudovaným pixelom fázovej detekcie. Okrem toho je novinka vybavená výborným elektronickým OLED hľadáčikom veľkosti 0,39 a rozlíšením 2 360 000Pix s možnosťou korekcie dioptrií a 100% pokrytím zobrazenia fotografovanej scény. Fotoaparát je osadený overenou päticou Canon Hot-Shoe na externé blesky rady Speedlite EX, ktorá je vybavená dátovým rozhraním pre ďalšie externé elektronické príslušenstvo. Bohatá výbava fotoaparátu je podporená novým procesorom spracovania obrazu DIGIC 7, novým 49 bodovým hybridným zaostrovaním AFIII, vstavanou Wi-F s podporou NFCi a výklopným dotykovým 3,2“ displejom technológie sRGB ClearView II (TFT) s rozlíšením 1 620 000Pix a pomerom strán 3:2.


Kompaktný ergonomický dizajn a vynikajúca obrazová kvalita:
Vďaka veľkému APS-C Dual Pixel CMOS AF snímaču s rozlíšením 24,2 Mpix a obrazovému procesoru DIGIC 7 Vás už nebude pri fotografovaní nič limitovať. Nebude pre Vás problém spraviť technicky dokonalé fotografie ani pri nízkej hladine osvetlenia. Zachytávajte fotografie doslova presiaknuté jasom a farbami, ktoré je možné tlačiť až do formátu A1 s fascinujúcou úrovňou detailov. 24,2-megapixelový snímač s veľkosťou APS-C má rovnaké rozmery ako snímače použité v digitálnych zrkadlovkách z radu EOS a ponúka rovnako strhujúcu kvalitu obrazu a to všetko v malom kompaktnom tele.

Vždy správne nastavenia:
V prípade, že nie ste práve najskúsenejší fotograf a na manuálne režimy si ešte netrúfate, môžete využiť skvelú funkciu nového systémového fotoaparátu Canon EOS M5 a zapnúť funkciu automatického rozpoznávania fotografovanej scény. Vy sa už potom len sústredíte na tvorbu dokonalej kompozície fotografie. Technológia inteligentného automatického výberu scény systémového fotoaparátu Canon EOS M5 automaticky analyzuje objekt z hľadiska farieb, jasu a pohybu, pričom dokonca dokáže rozpoznať prítomnosť ľudí v zábere. Tieto informácie sa používajú na výber najvhodnejších nastavení fotoaparátu, aby ste dosiahli najlepšie možné výsledky.

Sloboda vlastného prejavu:
Systémový fotoaparát Canon EOS M5 prináša obrazovú kvalitu digitálnych zrkadloviek do kompaktného prevedenia, ktoré môžete mať neustále so sebou a vziať ho kamkoľvek. Vymieňajte objektívy EF-M podľa potreby a ak by ste v ponuke novej rodiny objektívov EF-M nenašli objektív s potrebným ohniskom a svetelnosťou tak použite adaptér EF-EOS-M za pomoci, ktorého nasadíte ktorýkoľvek objektív zo širokánskej rodiny objektívov EF a EF-S. Adaptér je vybavený premostením kontaktov objektívu a tela fotoaparátu a okrem tvarového prepojenia objektívov EF a EF-S slúži na ich uchytenie v správnej vzdialenosti od roviny snímača čím zachováva zhodný crop. faktor 1,6x aký je obvyklý u APS-C zrkadloviek EOS.

Nespútané možnosti kreativity:
Systémový fotoaparát Canon EOS M5 je tým pravým nástrojom pre kreatívne založených nadšencov fotografie. Vďaka svojej koncepcii s veľkým CMOS snímačom veľkosti APS-C, rýchlej elektronicky riadenej štrbinovej uzávierke (až 1/4000s – 30s), manuálnym režimom (P,A,S,M), štandardnej Hot-Shoe pätici blesku a možnosti využitia širokej palety objektívov EF, EF-S a EF-M Vám a Vašej kreativite už nič nestojí v ceste za hraním sa so svetlom, hĺbkou ostrosti a neskutočnými zábermi. Vytvárajte nádherné zábery s malou hĺbkou ostrosti, kde od jemne rozostreného pozadia je objekt záujmu krásne oddelený zaostrením. Týmto dosiahnete profesionálny vzhľad, ktorý zaručene neostane bez povšimnutia. Využívajte aj ďalšie tradičné fotografické techniky a pokročilé kreatívne efekty obsluhované rýchlymi a jednoduchými ovládacími prvkami.

Jednoduché použitie. Vynikajúce výsledky:
Veľký výklopný dotykový LCD displej typu Clear View II (TFT) s uhlopriečoku 8 cm (3,2”), rozlíšením 1 620 000Pix, pomerom strán 3:2 ponúka intuitívne ovládanie prostredníctvom funkcií ponuky, ako aj možnosť zaostrovania a snímania jedným poklepaním. Vďaka tomuto veľkému dotykovému LCD displeju a v kombinácii s ergonomicky umiestnenými ovládacími tlačidlami budete schopný svoj Canon EOS M5 ovládať rýchlo a ľahko tak, že maximum svojej pozornosti budete sústreďovať na vlastnú tvorivosť a komponovanie fotografie.

Atmosférické fotografie pri slabom osvetlení:
Canon EOS M5 si zachováva prvotriedny výkon aj v podmienkach so slabým osvetlením. Hybridné automatické zaostrovanie je zárukou dokonale ostrých fotografií, kým vyhodnocovacie a meranie expozície volí najoptimálnejšiu rýchlosť uzávierky a clony. Snímanie fotografií z ruky pri nízkej hladine osvetlenia bez použitia externého blesku, alebo statívu už pre Vás nebude problémom vďaka maximálnej citlivosti snímača ISO 12 800 (s možnosťou rozšírenia až na ISO 25 600).

Natáčanie videosekvencií:
Natáčajte videá v rozlíšení Full-HD (1920x1080/60p) v profesionálnej kvalite za pomoci systémového fotoaparátu Canon EOS M5. Vychutnávajte si dokonalú kvalitu obrazu (dokonca aj pri slabom osvetlení) a objavujte nové tvorivé prístupy. Zdokonaľte svoje videá s funkciou Video Snapshot (Video momentka). Nakrúcajte sériu krátkych klipov v dĺžke 2, 4 alebo 8 sekúnd a prehrajte ich spolu ako videoprezentáciu v jednom videosúbore.

Vstavaná Wi-Fi s podporou technológie NFC:
Fotoaparát je vybavený vstavanou Wi-Fi s podporou technológie NFC, ktorá vám umožní jednoducho a rýchlo bezdrôtovo prenášať fotografie a videá z vášho fotoaparátu do iného zariadenia vybaveného Wi-Fi (mobilný telefón, tablet, PC). Okrem jednoduchého a bezproblémového zdieľania vašej tvorby je možné prostredníctvom vstavanej Wi-Fi fotoaparát na diaľku ovládať. Stačí vám k tomu aplikácia do vášho inteligentného zariadenia (mobilný telefón/tablet), ktorú si jednoducho stiahnete a nainštalujete.

 

Charakteristiky systémového fotoaparátu Canon EOS M5:
• Nekompromisná kvalita digitálnej zrkadlovky v kompaktnom prevedení
• 24,2 Mpix Dual Pixel CMOS AF snímač veľkosti APS-C
• Obrazový procesor typu DIGIC 7
• Sekvenčné fotografovanie frekvenciou 7 sn./s. v RAW formáte so zaostrením medzi zábermi
• Sekvenčné fotografovanie frekvenciou 9 sn./s. s počiatočným zaostrením.
• Natívna citlivosť v rozsahu ISO100 – 12800, rozšíriteľná na ISO25600
• Možnosť fotenia do nekomprimovaného formátu RAW(14bit), RAW + JPEG
• Možnosť výberu farebných priestorov sRGB a Adobe RGB
• Vstavaný elektronický OLED hľadáčik veľkosti 0,39 s rozlíšením 2 360 000Pix
• Možnosť použitia rôznych objektívov z rodiny EF-M
• Možnosť nasadenia objektívov EF a EF-S za pomoci adaptéra EF-EOS M
• Možnosť budovania svojho vlastného systému pomocou rozsiahleho príslušenstva
• Elektronicky riadená štrbinová uzávierka (1/4000 s – 30s)
• Automatické zaostrovanie pomocou Dual Pixel CMOS AF s 49 AF bodmi a face detection
• Canon Hot-Shoe pätica s dátovým rozhraním pre použitie bleskov a príslušenstva
• Prenos E-TTL II pomocou kontaktov a synchornizačný čas blesku až 1/200 s
• Video v rozlíšení Full-HD s režimom Video Snapshot (Video momentka)
• Stabilizácia videa aj pre objektívy bez stabilizácie
• Výklopný dotykový 3,2“ LCD displej typu Clear View II (TFT) s rozlíšením 1 620 000 Pix
• Inteligentný automatický výber scény
• Vytvárajte rozostrené pozadia a zanechajte tak skvelý dojem
• Atmosférické fotografie pri slabom osvetlení
• Vstavaná Wi-Fi s podporou technológie NFC

Dodatočné parametre

Kategória: Archív produktov
Hmotnosť: 0.01 kg
? Balenie: Kit
Formát snímača: APS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: