Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Canon PowerShot G9 X, Čierny

Kód: AQ-C51773
482 € –25 %
16147(5) canon powershot g9 x cierny
482 € –25 % 358 € 298 € bez DPH
Skončil predaj
Predĺžená záruka

Detailné informácie

Podrobný popis

Canon PowerShot G9 X je výborne vybavený digitálny kompaktný fotoaparát, ktorý je určený najmä pre náročných užívateľov – vášnivých amatérskych a profesionálnych fotografov. Canon PowerShot G9 X sa vyznačuje prvotriednou obrazovou kvalitou, jednoduchým ovládaním, výbornou ergonómiou a precízne remeselne spracovaným kovovým telom. Srdcom fotoaparátu je 20,2MPix CMOS snímač s uhlopriečkou 1“, ktorý sa spolu s výkonným obrazovým procesorom DiG!C 6 a opticky stabilizovaným objektívom 28-84mm f/2.0-4.9 IS stará dokonalú obrazovú kvalitu. Fotoaparát má výbornú ergonómiu ovládania, ktorú podporuje 3“ kapacitný dotykový LCD (TFT) so 100% zobrazením uhla záberu, s pomerom strán 3:2 a rozlíšením 1 040 000Pix. Fotoaparát je vybavený vstavanou Wi-Fi (IEEE802.11b/g/n, iba 2,4 GHz) s podporou technológie NFC, pomocou ktorej je možné na diaľku zdieľať fotografie, alebo videosúbory a tiež je možné pomocou voľne dostupnej aplikácie Camera Connect ovládať fotoaparát na diaľku.

20,2MPix CMOS snímač s uhlopriečkou 1“
Veľký 20,2MPix CMOS snímač s uhlopriečkou 1“ využíva až 3x väčšiu svetlocitlivú plochu ako klasické snímače s uhlopriečkou 1/1,7“ a poskytuje tak v porovnaní s nimi podstatne zvýšenú citlivosť ISO (ISO125 – 12800, nastavitenú v 1/3 krokoch) a širší dynamický rozsah. Snímač vyniká pri fotení v slabom osvetlení a menšou hĺbkou ostrosti, ktorá dodáva rozostrenému pozadiu profesionálnejší vzhľad.

31-bodové zaostrenie AiAF prináša presné zaostrenie:
Fotoaparát Canon PowerShot G9 X je vybavený s vysokorýchlostným a spoľahlivým 31-bodovým inteligentným automatickým zaostrovaním. Jeho 31 bodov pokrýva veľkú oblasť záberu, s možnosťou výberu zaostrovacích bodov AF. Vďaka takto rýchlemu zaostrovaniu môžete v režime kontinuálneho zaostrovania fotografovať frekvenciou až 4,3 obrázka za sekundu. So zaostrením na začiatku kontinuálneho fotografovania a bez preostrovania medzi jednotlivými zábermi môžete fotografovať frekvenciou až 6 obrázka za sekundu.

Stabilizovaný vysoko svetelný objektív 28-84mm f/2.0-4.9 IS:
Canon PowerShot G9 X je vybavený výborným stabilizovaným, vysoko svetelným objektívom s univerzálnym transfokačným (zoom) objektívom. Objektív disponuje univerzálnym rozsahom ohniskových vzdialeností 28-84mm (3x zoomom), ktorý je doplnený výbornou svetelnosťou v rozsahu f/2.0-4.9 a výkonnou optickou stabilizáciou IS. Objektív má výbornú obrazovú kvalitu a všetky tieto jeho parametre ho predurčujú k fotografovaniu ostrých a výborne prekreslených záberov aj v tých najzložitejších fotografických podmienkach.
Vďaka 5-osej inteligentnej stabilizácii obrazu sa už nemusíte báť fotografovať, alebo natáčať videá z ruky ani pri dlhších ohniskových vzdialenostiach.

Krásny bokeh vďaka 9 lamelovej clone:
Objektív fotoaparát Canon PowerShot G9 X používa v konštrukcii 9-lamelovú clonu pre vytvorenie čo možno najjemnejšieho rozostreného pozadia a difrakčných svetlých krúžkov s rozostrenými okrajmi tzv. bokeh.

Full HD videozáznam s možnosťou úplnej manuálnej kontroly:
Pre vytváranie kvalitných Full HD videozáznamov je fotoaparát Canon PowerShot G9 X vybavený samostatným tlačidlom zahájenia videozáznamu, možnosťou natáčať frekvenciou 60p vo formáte MPEG-4 AVC/H.264, stereofónnym zvukom vo formáte MPEG-4 AAC-LC, možnosťou zmeny clony počas natáčania, možnosťou manuálneho zaostrovania a možnosťou zmeny expozičného času čím sa ovplyvní rýchlosť premietania videozáznamu.

3“ dotykový LCD display:
Vďaka kvalitnému 3“ kapacitnému dotykovému LCD (TFT) displeju s pomerom strán 3:2 a rozlíšením 1 040 000Pix môžete flexibilne nastavovať a ovládať fotoaparát – napr. dotykom zaostrovať v mieste dotyku. LCD obrazovka využíva farebný gamut sRGB pre dosiahnutie presnej reprodukcie farieb, zreteľnosť fotografií a realistický kontrast.

Vstavaná Wi-Fi:
Vďaka vstavanému Wi-Fi modulu môžete s fotoaparátom Canon PowerShot G9 X zdieľať vašu tvorbu na internete a sociálnych sieťach. Alebo ich prenesiete do inteligentného telefónu či tabletu pomocou pripojenia NFC a tlačidla na pripojenie mobilných zariadení. Pomocou voľne dostupnej aplikácie Canon CameraWindow môžete pridať ku každej fotografii informácie o polohe a ovládať fotoaparát na diaľku prostredníctvom inteligentného telefónu. Využite možnosť pohodlného zálohovania v počítači, alebo cloude vďaka synchronizácii dát. 

Technická špecifikácia:

Veľkosť snímača: Snímače 1“/CX
Počet megapixelov: 20,2
Citlivosť ISO: 125 - 12800
Rýchlosť sekvenčného snímania: 6
Rýchlosť uzávierky: 1/2000 - 30
Rozlíšenie videa: 1920 x 1080
Stabilizátor obrazu: Stabilizátor je v objektíve
Rozsah optického zoomu: 3
Ohnisková vzdialenosť objektívu: 28 - 84
Svetelnosť objektívu: 2 - 4,9
Typ záznamového média: SD/SDHC/SDXC karta
Vstavaný GPS modul: Nie je vybavený GPS príjmačom
Hmotnosť fotoaparátu: 209

 

Balenie obsahuje:
Fotoaparát: Canon PowerShot G9 X
Akumulátor: Canon NB-13L
Nabíjačka: Canon CB-2LH a napájací kábel
Popruh: Canon popruh
Software: Digital Photo Professional, CameraWindow DC, Image Transfer Utility, Program Map Utility
Dokumentácia: Návod, záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Archív produktov
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: