Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Canon XC10 + CFast 128GB

Kód: BH-0565C025
1 888 € 1 573 € bez DPH
Skončil predaj
Predĺžená záruka

Detailné informácie

Podrobný popis

XC10

Malá kamera do dlane, ktorá umožňuje snímať video v rozlíšení 4K a fotografie, je určená pre amatérov, ktorí si potrpia na vysokej kvalite, a kreatívnych profesionálov.
Súbory XF-AVC s vysokou bitovou rýchlosťou – skvelé pre postprodukciu.
Jednoduchá integrácia do existujúcich systémov.
Popustite uzdu svojej kreativite vďaka spomalenému a zrýchlenému záznamu
Vstavané rozhranie WiFi na jednoduché ovládanie prehľadávača/inteligentné ovládanie zariadenia

Hlavné vlastnosti

• Snímač CMOS s veľkosťou 1,0 palca optimalizovaný pre videozáznamy aj statické zábery
• Zaznamenávajte interne záznamy v rozlíšení 4K rýchlosťou až 305 Mb/s/4:2:2/8 bitov alebo v rozlíšení Full HD rýchlosťou až 50 Mb/s/4:2:2/8 bitov vďaka kodeku XF-AVC H.264 od spoločnosti Canon
• Snímajte 12-megapixelové statické zábery alebo 8,29-megapixelové statické zábery z videozáznamov v rozlíšení 4K
• Podpora funkcie Canon Log (s 12-krokovým dynamickým rozsahom) a funkcie gama so širokým dynamickým rozsahom
• Zaznamenávajte zábery v rozlíšení 4K interne na kartu CFast 2.0 alebo zábery v rozlíšení Full HD/fotografie na kartu SD
• Citlivosť ISO až 20 000 poskytuje výnimočné výsledky pri slabom osvetlení a zabudovaný filter ND poskytuje jasné svetlo
• 10-násobný zoom pri vysokom rozlíšení s optickým stabilizátorom obrazu
• Kompaktný a ergonomický dizajn s vyklápacím displejom LCD, lupovým hľadáčikom a otáčacím držadlom
• Zachyťte každú akciu spomalene (HD) a zrýchlene (až 4K)
• Diaľkové ovládanie Wi Fi prostredníctvom prehľadávača alebo inteligentného zariadenia

XF AVC

XF AVC je vysoko univerzálny formát súborov 4K od spoločnosti Canon, ktorý využíva efektívny kodek H.264 na poskytovanie výnimočnej kvality obrazu pri vysokých bitových rýchlostiach, vďaka čomu dokáže kamera XC10 zaznamenávať zábery v rozlíšení 4K rýchlosťou až 305 Mb/s pri 25p alebo v rozlíšení Full HD rýchlosťou 50 Mb/s pri 50p. Novo vyvinutý formát súborov XF-AVC sa jednoducho integruje do existujúcich systémov, vďaka čomu sa zvyšuje efektivita postprodukcie.

DIGIC DV5

Vďaka procesoru DIGIC DV5 od spoločnosti Canon má kamera XC10 výrazne väčšie možnosti spracovania ako predchádzajúci procesor, vďaka čomu je možné zaznamenávať videozáznamy vo formáte 4K vysokou bitovou rýchlosťou spolu s podporou funkcie Log a mnohých ďalších základných funkcií kamery.

Zvýšenie vzorkovacej frekvencie obsahu HD

Spracovanie obsahu HD s vyššou vzorkovaciou frekvenciou je pokročilý algoritmus na spracovanie obrazu, ktorý ruší Bayerov filter a ktorý využíva vysoký výkon snímania obrazu v rozlíšení 4K pri Full HD zázname. Kamera sníma obraz v rozlíšení 4K, pričom sa kanály RGB rozdeľujú do troch samostatných 8-megapixelových signálov v rozlíšení 4K a signály RGB v rozlíšení 4K sa potom interne zmenia na multiplexové a zredukujú sa na signál Full HD (1 920 x 1 080). Zvyšuje sa tým vnímané rozlíšenie a umožňuje vám zaznamenávať výraznejšie jasnejší obraz v rozlíšení Full HD.

Snímač CMOS s veľkosťou 1,0 palca

Veľký 1-palcový snímač Canon CMOS je optimalizovaný tak, aby poskytoval zábery vo vysokom rozlíšení, s vysokou citlivosťou, nízkym šumom pri snímaní videozáznamov aj fotografií. Nádherne plytká hĺbka ostrosti zväčšuje rozsah kreatívneho výrazu.

Kreatívna flexibilita

Vychutnávajte si možnosti vysokokvalitného kreatívneho snímania vďaka vysoko univerzálnemu kodeku XF-AVC H.264 od spoločnosti Canon. Snímajte výnimočné videá v rozlíšení 4K rýchlosťou až 305 Mb/s/4:2:2/8 bitov na jednoduchú integráciu do existujúcich pracovných postupov využívajúcich rozlíšenie 4K alebo snímanie dlhotrvajúcich vysokokvalitných videozáznamov v rozlíšení Full HD rýchlosťou 50 Mb/s/4:2:2/8 bitov.

Statické zábery vo vysokom rozlíšení a statické zábery z videozáznamov v rozlíšení 4K

Jednoducho snímajte nádherné 12-megapixelové zábery vo vysokom rozlíšení a rozhodnite sa, ako sa budú zobrazovať a zaznamenávať, výberom jedného z viacerých rôznych nastavení vzhľadu a funkcií nastavenia. Okrem toho môžete extrahovať a ukladať najlepšie zábery z videozáznamu v rozlíšení 4K zaznamenaním 8,29-megapixelových statických záberov.

Priestor na manévrovanie

Pre maximálnu slobodu pri postprodukcii poskytuje vstavaná funkcia Canon Log Gamma zábery vysokej kvality a až 12 krokov dynamického rozsahu. Keďže funkcia gama so širokým dynamickým rozsahom často dosahuje široký dynamický rozsah až 800 %, avšak nevyžaduje postprodukčné spracovanie, je ideálna tam, kde sa vyžadujú jednoduché a rýchle pracovné postupy.

Zaznamenávajte výnimočné zábery v rozlíšení 4K interne

Zaznamenávajte výnimočné videozáznamy v rozlíšení 4K vysokou bitovou rýchlosťou na internú pamäťovú kartu CFast 2.0 a videozáznamy v rozlíšení Full HD alebo statické zábery na samostatnú internú kartu SD. Využívajte veľké množstvo výhod snímania záberov v rozlíšení 4K pri snímaní v rozlíšení Full HD vďaka vyššej kvalite a výrazne čistejším výsledkom, ktoré zabezpečuje funkcia zvýšenia vzorkovacej frekvencie obsahu HD.

Výnimočný výkon pri akomkoľvek osvetlení

Zaznamenávajte zábery s nízkym šumom v akokoľvek náročných podmienkach vďaka citlivosti ISO až 20 000, ktorá poskytuje väčšiu citlivosť a vynikajúce výsledky pri slabom osvetlení. Vstavaný filter ND ešte viac vylepšuje nastavenie expozície pri jasnom svetle alebo tam, kde je potrebné použiť širšiu clonu.

10-násobný zoom s optickým stabilizátorom obrazu

Kamera XC10 je vybavená 10-násobným optickým zoomom, ktorý je optimalizovaný na zaznamenávanie záberov v rozlíšení 4K. Objektív má samostatné manuálne ovládané prstence na zaostrovanie a výber zoomu a disponuje systémom kombinovanej optickej a elektronickej stabilizácie obrazu, ktorý poskytuje plynulé stabilné zábery pri snímaní z ruky alebo pri pohybe (elektronická stabilizácia obrazu nie je k dispozícii vo všetkých režimoch snímania).

Kompaktný ergonomický dizajn vrátane lupového hľadáčika

Kompaktná ľahká a ergonomicky skonštruovaná kamera XC10 disponuje otočnou rukoväťou a veľkým vyklápacím panelom LCD, aby ste mohli jednoducho snímať z rôznych uhlov. Vysokokvalitná kapacitná dotyková obrazovka umožňuje jednoduchý prístup k režimom a ponukám snímania a ich jednoduché ovládanie. Na pohodlnejšie snímanie na úrovni očí alebo pri snímaní pri jasnom svetle je k dispozícii optický hľadáčik/lupa.

Nahrávanie spomaleného a zrýchleného pohybu

Rozšírte svoje kreatívne možnosti o spomalený záznam vo vysokej kvalite rýchlosťou až 1/4 (videozáznamy v rozlíšení HD) alebo snímajte zrýchlene najvyššou rýchlosťou až 1 200x (videozáznamy v rozlíšení až 4K).

Diaľkové ovládanie Wi Fi

Vstavané rozhranie Wi Fi vám umožňuje ovládať kameru diaľkovo prostredníctvom webového prehľadávača, smartfónu alebo tabletu, čo je ideálne pri snímaní z dronu alebo pri umiestňovaní kamery na nezvyčajné miesta.

Obsah balenia

Videokamera
Jednotka hľadáčika
Clona objektívu
Batéria LP-E6N
Kompaktný napájací adaptér CA-570
Diaľkový ovládač RC-6
Popruh
Vysokorýchlostný kábel HDMI HTC-100/S
Kábel rozhrania IFC-300PCU/S

Dodatočné parametre

Kategória: Archív produktov
Hmotnosť: 1.2 kg
Rozlíšenie videa: 4K

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: