Získaj zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Sony Alpha A7, telo

Kód: SW-418055
1 078 € –4 %
Sony Alpha A7 Telo ILCE 7 1
1 078 € –4 % 1 028 € 857 € bez DPH
Skončil predaj

Detailné informácie

Podrobný popis

Funkcie

Dokonalosť pre všetkých

Fotoaparátom α7 Full Frame veľkosti do dlane: prenosnosť a výkon v jednom. Snímač 24,3 Mpx 35 mm Full Frame v tele s polovičnou hmotnosťou v porovnaní s digitálnou zrkadlovkou je novou métou na trhu.

SONY-ILCE-7-Alfa-7_img1

Čakajú na vás úžasné snímky

S rozlíšením 24,3 megapixelov sa snímač 35 mm Full Frame Exmor® fotoaparátu α7 vyrovná špičkovým digitálnym zrkadlovkám. A vďaka najnovšiemu procesoru BIONZ X od spoločnosti Sony a pokročilému automatickému zaostrovaniu ponúka model α7 výnimočné detaily, citlivosť a kvalitu. Pripravte sa na výkon, ktorý prenesie vaše fotografovanie na novú úroveň.

SONY-ILCE-7-Alfa-7_img2

Reprodukcia detailov a redukcia difrakcie

Dve nové technológie zvýraznia plný výkon snímača a objektívov. Technológia reprodukcie detailov zamedzuje vzniku príliš výrazných kontúr, ktoré spôsobujú problémy pri väčšine digitálnych záberov. Redukcia difrakcie potláča efekt vychýlenia, ktorý spôsobuje, že svetelné body vyzerajú rozmazané obzvlášť pri použití malej clony (veľké hodnoty clonového čísla). Táto technológia berie do úvahy nastavenie clony a verne obnoví čistotu svetelných bodov a iných jemných detailov a zaručí nádherné krajinky, portréty a iné druhy záberov.

SONY-ILCE-7-Alfa-7_img3

Redukcia šumu v špecifickej oblasti

Redukcia šumu v špecifickej oblasti je teraz ešte výkonnejšia než v minulosti. Selektívne rozdelí obraz na oblasti na základe vzoriek (ako sú okraje, štruktúry a rovnomerne sfarbené oblasti, napríklad modrá obloha) a potom na každú oblasť aplikuje najvhodnejší spôsob redukcie šumu a zvýši tak kvalitu obrazu obzvlášť pri nastaveniach vysokej citlivosti. Spolu s technológiou reprodukcie detailov spoločnosti Sony ponúka neuveriteľne čistý a detailný obraz.

SONY-ILCE-7-Alfa-7_img4

16-bitové spracovanie a 14-bitový formát RAW

16-bitové spracovanie obrazu a výstup v 14-bitovom formáte RAW pomáhajú zachovať maximálne množstvo detailov a produkujú zábery najvyššej kvality s bohatými farebnými odtieňmi. 14-bitový formát RAW (Sony ARW) zaručí optimálnu kvalitu pre neskoršie úpravy obrazu (pomocou aplikácie Image Data Converter alebo iného softvéru).

Ovládacie prvky, prispôsobenie a ovládanie

Napriek kompaktnej veľkosti má fotoaparát α7 predné a zadné ovládacie prvky na intuitívne nastavenie expozície, ovládacie koliesko nastavenia citlivosti ISO a ovládací prvok kompenzácie expozície. Rozhranie Quick Navi Pro zobrazí všetky hlavné parametre snímania na displeji LCD, takže môžete rýchlo potvrdiť nastavenia a upraviť ich podľa potreby bez vyhľadávanie v osobitných ponukách. Vďaka prispôsobeniu tlačidiel môžete snímať vlastným štýlom a priradiť často používané funkcie k prispôsobiteľným tlačidlám podľa vlastného výberu. Ktorúkoľvek zo 46 funkcií môžete jednoducho priradiť k niektorému z 9 tlačidiel. Až 12 hlavných funkcií môžete priradiť tlačidlu Fn a získať tak k nim rýchly prístup.

Systém a povrchová úprava na ochranu pred prachom

Aby boli fotografie bezchybné, ultrazvukový mechanizmus ochrany pred prachom vibruje vždy pri vypnutí fotoaparátu a odstraňuje tak akékoľvek prachové častice z obrazového snímača. Antistatický náter taktiež chráni snímač pred prachom a inými čiastočkami počas výmeny objektívu.

Filmovanie vo formáte Full Frame

Jedinečné spojenie 35 mm snímača Full Frame, zvukových funkcií a flexibility vymeniteľných objektívov prináša novú úroveň výroby filmov v prenosnej podobe. Nový obrazový procesor BIONZ X s vyššou rýchlosťou taktiež po prvý krát umožňuje vo filmoch použiť redukciu šumu v špecifickej oblasti a technológiu reprodukcie detailov, vďaka čomu získate mimoriadne jemné detaily a výnimočne nízku úroveň šumu. Funkcie ako obrazové efekty, plný výstup HDMI® pre externý monitor, režimy P/A/S/M, plný progresívny formát 1080p AVCHD a výber formátu záznamu 60p/24p pridávajú ďalšie možnosti.

Hľadáčik XGA OLED Tru-Finder

Tento hľadáčik má vysoké rozlíšenie 1 024 x 768 bodov, vylepšenú technológiu OLED a napriek kompaktnému telu rovnaký trojšošovkový optický systém, ako sa používa v špičkovom modeli α99. Hľadáčik zobrazí účinok nastavení fotoaparátu, takže môžete presne sledovať výsledky. Vychutnáte si bohaté farebné odtiene a trojnásobne väčší kontrast ako pri modeli α99. K dispozícii máte aj špičkové funkcie ako 100 % pokrytie zobrazovacieho poľa, široký pozorovací uhol, režimy zobrazenia informácií, funkcia vystupňovania a kontrola zaostrenia zväčšením.

#ShowMore#;

Nahrávanie a monitorovanie zvuku

Počas nahrávanie a prehrávania videa môžete monitorovať zvuk pomocou slúchadiel pripojených k fotoaparátu α7 prostredníctvom konektoru pre slúchadlá, kontrolovať úrovne pomocou displeja alebo pripojiť profesionálne zvukové zariadenia vďaka súprave štandardného adaptéra XLR.

Pokročilé rýchle hybridné automatické zaostrovanie

Mnoho funkcií pomáha pri automatickom zaostrovaní fotoaparátu α7: nový rýchly procesor BIONZ X, vysokorýchlostný vstup obrazového snímača s formátom Full Frame a novo vyvinutý algoritmus priestorovej detekcie objektu automatického zaostrovania, ktorý v reálnom čase riadi analýzu zaostrovania pomocou informácií o priestorovej frekvencii a optimálne ovláda pohon objektívu.

Automatické zaostrenie očí

Táto funkcia zaručí dokonalú ostrosť tváre s nízkou hĺbkou poľa, aj keď je snímaná osoba čiastočne odvrátená od fotoaparátu. Vďaka extrémne presnej detekcii očí, ktorá sa dokáže zamerať na jedinú zreničku, bude tvár dokonale ostrá. Po dosiahnutí zaostrenia sa ako potvrdenie zobrazí nad zameraným okom zelené orámovanie. Automatické zaostrenie očí môžete používať, keď je táto funkcia priradená prispôsobiteľnému tlačidlu, takže ju používateľ môže okamžite aktivovať v závislosti od scény.

Video vo vysokom rozlíšení Full HD 60p

Tvorte filmy úžasnej čistoty, ktoré sa prehrávajú mimoriadne plynulo – nahrávajte vo vysokom rozlíšení Full HD (1 920 x 1 080 pixelov) v formáte AVCHD ver. 2.0 (progresívny) s extrémne vysokou snímkovou frekvenciou 60 snímok/s. Fotoaparát α7 podporuje aj záznam videa vo formáte 24p, ktorý dodáva filmom jemný vzhľad, ktorý si milovníci filmov spájajú s kinom.

Špecifikácie objektívu

 • Snímač Exmor® CMOS Full Frame 24,3 Mpx
 • Procesor BIONZ X zaručí špičkové detaily a zníženie úrovne šumu
 • Systém vymeniteľných objektívov E-mount
 • Hľadáčik XGA OLED Tru-Finder™ s vysokým kontrastom a rozlíšením
 • Jednoduché zdieľanie a ovládanie vďaka technológiám Wi-Fi® a NFC jedným dotykom
 • KOMPATIBILITA OBJEKTÍVU: Objektívy s objímkou E-mount od spoločnosti Sony
 • TYP SNÍMAČA: Snímač Exmor® CMOS s formátom 35 mm Full Frame (35,8 × 23,9 mm)
 • POČET PIXELOV (EFEKTÍVNY): Približne 24,3 megapixela
 • CITLIVOSŤ ISO (ODPORÚČANÝ INDEX EXPOZÍCIE): Statické zábery: ISO 100 – 25600 (hodnoty ISO od ISO 50 môžete nastaviť ako rozšírený rozsah citlivosti ISO), AUTO (ISO 100 – 6400, nastaviteľný dolný a horný limit), Video: Ekvivalent ISO 200 – 25600, AUTO (ekvivalent ISO 200 – 6400)
 • VÝDRŽ BATÉRIE (FOTOGRAFIE): Približne 270 záberov (hľadáčik)/približne 340 záberov (displej LCD) (norma CIPA)
 • HĽADÁČIK - TYP: Elektronický hľadáčik XGA OLED (farebný) 1,3 cm (typ 0,5)
 • TYP MONITORA: Zap./vyp.

Veľkosť a hmotnosť

 • ROZMERY (Š X V X H): 126,9 x 94,4 x 54,8 mm, 126,9 x 94,4 x 48,2 mm (od držadla po monitor); 5 x 3 3/4 x 2 1/4 palca, 5 x 3 3/4 x 1 15/16 palca (od držadla po monitor)
 • HMOTNOSŤ: 416 g (iba telo)/474 g (s batériou a médiom)

Čo sa nachádza v balení

 • Kryt na telo
 • Kryt pätice pre príslušenstvo
 • Kábel Micro USB
 • Manžeta okulára
 • Nabíjateľná batéria NP-FW50
 • Napájací kábel
 • Popruh na plece
 • Sieťový adaptér AC-UB10

Dodatočné parametre

Kategória: Archív produktov
Hmotnosť: 0.01 kg
? Balenie: Telo
Delenie: Profesionálne
? Bajonet: Sony FE
Rozlíšenie videa: Full HD
Formát snímača: Full Frame
Druh snímača: CMOS
Dotykový displej: Áno
Max. citlivosť ISO: 51200
Min. citlivosť ISO: 100
Rozlíšenie: 24,3 Mpx
Slow motion: Nie
Stabilizácia čipu: Áno
Typ hľadáčika: Elektronický
Typ pamäťovej karty: SD / SDHC / SDXC, Memory Stick
Výklopný displej: Áno
Fotoaparát: System Camera Body
Rozlišení (Pixel): 6.000 x 4.000
Rozlišení čipu v mil. pixlech: 21 - 30
Rozlišení čipu (mil. pixel): 24,3
Sensor Chip: CMOS
Senzorový čip (mm): 35,8 x 23,9
HDMI: ano
Bluetooth: ne
NFC: ano
WLAN: ano
CF: ne
Microdrive: ne
SD: SD / SDHC / SDXC
MMC: ne
xD: ne
Memory Stick: Memory Stick Pro Duo / Pro Duo HG
3D fotografie: ne
3D Panorama funkce: ne
Výměnná optika: ano
Bajonetový uzávěr: Sony E-Mount
Nastavení ostrosti: Autofokus
Hledáček: elektronické
Snimky s bleskem: Vestavěný blesk, T TL ovládání blesku
GPS příjemce: ne
Poměrové měření: ano
Měření bodového světla: ano
Centrální měření: ano
Automatický program: ano
Automatické časování: ano
Automatické regulování clony: ano
Manuální expozice: ano
Rychlost/čas závěrky (s): 30 - 1/8.000
Max. rozlišení videa (pixel): 1.920 x 1.080
Full HD video záznam (1080p): 60fps
HD video záznam (720p): 30fps
Typ: LCD
Touchscreen: ne
Diagonála displeje (cm): 7,5
Diagonála displeje (palce "): 3,0
Live-View: ano
Podvodní fotoaparát: ne
dánština: ano
němčina: ano
angličtina: ano
finština: ano
francouzština: ano
řečtina: ano
italština: ano
holandština: ano
norština: ano
polština: ano
portugalština: ano
ruština: ano
švédština: ano
španělština: ano
čeština: ano
turečtina: ano
maďarština: ano
Barva: černá
Šířka (mm): 126,9
Výška (mm): 94,4
Hloubka (mm): 48,2
Hmotnost (g): 416

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: