Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Objektív Tamron SP 35mm F/1.8 Di VC USD pre Nikon + 5 rokov záruka

Kód: PE-581213
728 € –26 %
16816 objektiv tamron sp 35mm f 1 8 di vc usd pre nikon
728 € –26 % 538 € 448 € bez DPH
Skončil predaj

Detailné informácie

Podrobný popis

Objektív Tamron SP 35mm F/1.8 Di VC USD pre Nikon je štandardná širokouhlý objektív s minimálna zaostrovacia vzdialenosťou 20cm pre full frame digitálne zrkadlovky. Prirodzená perspektíva a zorné pole pre inštinktívny zachytenie obrazu. Poskytuje ideálnu rovnováhu medzi výkonom a funkčnosťou na zabezpečenie neočakávaných príležitostí pre kreatívne fotografovanie. Je to rýchly štandardný objektív pre tých, ktorí preferujú širokouhlé fotografovanie.

VLASTNOSTI:


Objektív má vďaka využitiu sofistikovaných sklenených materiálov a modernej optické konštrukciu, pri použití široko otvorené clony F/1.8 vynikajúca obrazovú kvalitu s až maximálnou korekciou farebnej vady.

Konštrukcia objektívu SP 35mm F/1.8 Di USD (Model F012) sa skladá z 10 členov v 9 skupinách zahŕňajúce 2 lisované sklenené asférické členy, 1 LD sklo (Low Dispersion) a 1 XLD sklo (eXtra Low Dispersion).

Zakrivenie poľa účinne napravujú asférické členy, aby zabezpečili rovinnosť obrazovej roviny, zatiaľ čo efektívne kompenzujú sférické a komatické aberácie na dosiahnutie vynikajúcej rovnomernosti v celom rozsahu.

LD a XLD skla kompenzujú chromatickej aberácie, ktoré majú tendenciu vznikať u objektívov s vysokou svetelnosťou, a tým zaisťujú krištáľovo čistý obraz.

Stabilizátor obrazu pomáha zamedziť rozostrenie snímok vplyvom chvenie fotoaparátu.

Tamron 35mm s maximálnou svetelnosťou F/1.8 pre full frame digitálne zrkadlovky
Veľmi vysoká svetelnosť F/1.8 bola vybraná ako súčasť náročných cieľov návrhu, ktorý zahŕňal dosiahnutie vynikajúceho optického výkonu a zníženie najbližšej vzdialenosti na fotografovanie. Konštrukcia objektívu je vyladená do najmenších detailov a zachováva si aj tak kompaktné rozmery pre lepšiu a pohodlnejšiu manipuláciu.

Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 0.2m, najlepšie vo svojej triede
Zaostrovacia vzdialenosť pouhých 0.2m, ktorou sa získa pomer zväčšenia 1: 2.5 je najlepšou možnosťou zaostrenia veľmi z blízka medzi pevnými objektívy s vysokou svetelnosťou vo formáte full frame vo svojej triede. Konštrukcia plávajúcich optických členov (s posunom optických členov) zaisťuje najlepší zobrazovacie výkon. Kvalita obrazu je výborná v celom rozsahu vzdialeností, od najbližších až po normálne.

Optimálne relatívna osvetlenie = žiadne temné kúty
Na snímkach urobených niektorými objektívy s vysokou svetelnosťou môžu vznikať z dôvodu nerovnomerného rozloženia svetla tmavé rohy alebo vinetácie. Pri plnej clone je celková úroveň osvetlenia dobre vyvážená a optimalizovaná. Vzhľadom k tomu, že aj v rohoch vzniká však dostatočné množstvo osvetlenie, si fotografi môžu vychutnať užití plne otvorené clony.

Povrchová úprava eBAND bola použitá k dôkladnému potlačenie nežiadúcich zábleskov a tieňov

Obe použitej povrchovej úpravy, eBAND (Extended Bandwidth & amp; Angular-Dependency) a BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) poskytujú výborný antireflexné efekt a sú aplikované na povrch primárnych členov pre zaistenie maximálnej priepustnosti svetla. Na absolútne minimum sú redukované vnútorné odlesky z povrchu členov, ktoré spôsobujú nežiaduce záblesky a tiene. Povrchová úprava eBAND, hybridný nano-štruktúrovaná vrstva s extrémne nízkym indexom lomu, v kombinácii s viacvrstvovou antireflexnou technológiou povrchovej úpravy účinne znižuje odlesky dopadajúceho svetla-niečo, čoho sa nedá dosiahnuť použitím bežných antireflexných povrchových úprav.Vysokorýchlostné AF s ultrazvukovým ostriacim motorom USD (Ultrasonic Silent Drive)

AF je rýchly a tichý vďaka integrácii USD motora, ktorý umožňuje mimoriadne presný pohon zaostrenie s vysokým krútiacim momentom a spätnú reakcií. Vzhľadom na to, že krútiaci moment USD motora je generovaný vlnami ultrazvukových vibrácií, je prevádzkový hluk samotného motora extrémne nízky a prakticky nepostrehnuteľný.Fluórovaný povrchová úprava na prednom členovi odpudzuje vodu a nezanecháva odtlačky prstov

Fotografickým objektívom bola prispôsobená technológia fluóru povrchové úpravy, vyvinuté pre použitie v priemyselnej optike. Je to povrchová úprava, odpudzujúca vodu, olej a je nanesená na povrch predného dielca, čo umožňuje okamžité odstránenie nečistôt a škvŕn. Povrchová úprava poskytuje vysokú úroveň odolnosti, ktorá bude po celé leta udržovať jej účinnosť.Konštrukcia odolná proti vlhkosti pre vonkajšie fotografovanie aj za nepriaznivého počasia

Tesnenia sú umiestnené v oblasti bajonetu a na ďalších dôležitých miestach objektívu, aby sa zabránilo prenikaniu vlhkosti a/alebo dažďových kvapiek. Táto vlastnosť poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany pri vonkajšom fotografovanie za nepriaznivého počasia.Kruhová clona pre lepšiu bokeh
9ti lamelová kruhová clona si udržuje takmer kruhový tvar aj pri zaclonenie o dva expozičné stupne z plne otvorenej clony. Úžasne vyladeného rozostrenie v pozadí predmetu možno získať bez tvorby nežiaducich obrysov tvaru clony.

Kompatibilný s Adobe a SILKYPIX softvérom

Dodávaný s pokročilým editačnom softvérom SILKYPIX Developer Studio 4.0, ktorý ponúka možnosť korekcie rôznych aberácií (priečna farba, skreslenie, relatívna osvetlenie) na základe optických konštrukčných dát tohto špecifického objektívu.

Dodatočné parametre

Kategória: Archív produktov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.45 kg
Zorný uhol: Základné
? Bajonet: Nikon F
Vhodný pre formát snímača: APS-C, Full Frame
Svetelnosť: f/1.8
? Optický stabilizátor: Áno
Makro režim: Nie
Ostrenie: USD
Priemer filtra: 67 mm
CouCode: CN
CutCode: 90021100
WarDur: 744

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: