Blackmagic Pocket Camera Battery Grip
Kód: BM-CINECAMPOCHDXBTSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Battery grip pre Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K vám umožní nakrúcať cca. 2 hodiny na jedno nabitie.
Je kompatibliný s batériami LP-E6.
Vďaka unikátnemu dizajnu z uhlíkových vlákien, nekĺzavým rukovätiam a vysúvacím zásobníkom, ktorý pojme 2 batérie série L.
Nabíjanie batérií v rukoväti môžete dosiahnuť aj pomocou 12V jednosmerného napájacieho pripojenia fotoaparátu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batériové gripy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 9338716006254 |
| Určenie batérie: | pre Blackmagic Design |
| Kompatibilita: | Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K / 6K |
| Typ: | Battery Grip (rukoväť s batériami) |
| Počet batérií: | 2x LP-E6 (súčasne) |
| Ovládacie prvky: | spúšť, záznam, zoom tlačidlá |
| Pripojenie: | USB-C (nabíjanie a dáta) |
| Materiál: | hliník + plast |
| Závit pre statív: | 1/4" |
| Rozhranie: | rozširuje konektivitu kamery |
| Napájanie kamery: | cez grip (bez internej batérie kamery) |
| Farba: | čierna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.