Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Canon EOS R6 Mark II telo + cashback 100 € + predĺžená záruka

Kód: 5666C004
Cashback
Značka: Canon
2 499 € –13 %
52469777224 aa0550416b o
2 499 € –13 % 2 156 € 1 797 € bez DPH
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Canon EOS R6 Mark II je všestranný bezzrkadlový fotoaparát pre všetkých kreatívnych tvorcov, ktorý kombinuje špičkový fotografický výkon s pokročilými funkciami videa. Prístroj s bajonetom typu RF dokáže snímať rýchlosťou 40 snímok za sekundu, mimoriadne presne automaticky ostriť aj pri slabom osvetlení a filmovať vo formátoch 6K RAW 4K UHD. EOS R6 Mark II je najnovším modelom radu prístrojov pre fotografickú a filmovú prácu. Využíva výhody bajonetu RF a latku nastavenú modelom EOS R6 zvyšuje jedinečnou kombináciou špičkového výkonu, mimoriadnej rýchlosti, stability a profesionálnych filmových funkcií.

Automatické zaostrovanie, ktoré predvída váš ďalší krok

Naša ďalšia generácia systému automatického zaostrenia s umelou inteligenciou s technológiou hĺbkového učenia prináša ešte vyšší výkon – je o 80 % rýchlejšia ako pôvodný model EOS R6. Model EOS R6 Mark II rozpoznáva a sleduje viac objektov s ešte vyššou rýchlosťou, spoľahlivosťou a presnosťou než doteraz.

Zachyťte dokonalé okamihy práve včas

Zaznamenajte vzácne momenty rýchlosťou až 40 snímok/s s úžasnou kvalitou obrazu, dokonca aj v takmer úplnej tme. Automatické zaostrovanie založené na umelej inteligencii s technológiou hĺbkového učenia sleduje rýchlo sa pohybujúce objekty, nech sa nachádzajú kdekoľvek na snímke.

Tvorba filmov bez kompromisov

Záznamy v rozlíšení 4K 60p s prevzorkovaním v plnej šírke vyzerajú jednoducho úžasne. Intuitívne funkcie, napríklad inteligentné automatické zaostrovanie a výkonný stabilizátor obrazu, zjednodušujú dosahovanie profesionálnych výsledkov.

358942

6K ProRes RAW

Ak chcete získať maximálnu flexibilitu a kvalitu obrazu, snímajte video vo formáte 6K ProRes RAW pomocou externého rekordéra ATOMOS V+. Záznamy sa ľahšie stupňujú a majú väčší dynamický rozsah. Dodatočné rozlíšenie umožňuje orezať záznam a súčasne zachovať kvalitu 4K.

Výkonný procesor DIGIC X a vylepšený snímač CMOS

Fotoaparát R6 Mark II je vytvorený podľa vzoru modelov R5, R6 a 1D X Mark III a je vybavený procesorom DIGIC X, ktorý dokáže spracovávať vysokorýchlostné série snímok a videá vo vysokom rozlíšení 4K. Podporuje sériové snímanie rýchlosťou až 40 snímok za sekundu pri použití elektronickej uzávierky alebo 12 snímok za sekundu pri použití mechanickej uzávierky, pričom pred každým záberom sa načíta AF a AE. Vylepšený procesor poskytuje aj lepší výkon pri slabom osvetlení s rozsahom citlivosti rozšíreným od ISO 100-102400 a s možnosťou ďalšieho rozšírenia na ISO 204800 pre prácu vo veľmi náročných svetelných podmienkach. Výkon procesora dopĺňa 24,1-megapixelový snímač CMOS spolu s novou generáciou technológie automatického zaostrovania Dual Pixel CMOS AF II pre rýchlejší a spoľahlivejší výkon AF.

Vždy pripravený zachytiť akýkoľvek moment

Zachytenie rozhodujúceho momentu nebolo nikdy jednoduchšie. Model EOS R6 Mark II sníma až 40 snímok za sekundu s elektronickou uzávierkou a 12 snímok za sekundu mechanicky. V režime 30 snímok za sekundu vo formáte RAW9 vám funkcia snímania s predstihom umožní zachytiť momenty, ktoré sa odohrali až 0,5 sekundy pred tým, ako ste stlačili tlačidlo.

Sloboda fotografovania bez statívu

Vstavaný stabilizátor obrazu EOS R6 Mark II pracuje ruka v ruke s optickým stabilizátorom obrazu v mnohých objektívoch značky Canon. Výsledkom je ochrana pre otrasmi v rozsahu až 8 krokov2 pri snímaní bez statívu.

Zdokonalené možnosti videa podľa požiadaviek používateľov

EOS R6 Mark II je jediný fotoaparát vo svojej triede, ktorý dokáže snímať video vo formáte 4K 60p UHD na plnú šírku snímača so súčasným automatickým zaostrovaním Dual Pixel CMOS AF II. Všetky zábery v 4K vznikajú prevzorkovaním z 6K výstupu zo snímača, jeho výsledkom je vynikajúca obrazová kvalita. Pre nezávislých filmárov, ktorí požadujú ešte lepšie výsledky, ponúka EOS R6 Mark II výstup 6K RAW prostredníctvom HDMI, ktorý je možné zaznamenať na rekordér Atomos Ninja V+ vo formáte ProRes RAW. Tým získavajú detailnejšie prekreslený obraz a možnosť v postprodukcii upravovať parametre ako napríklad vyváženie bielej.

#showmore#

V režime videa je možné aktivovať záznam v predstihu 3 alebo 5 sekúnd – v takom prípade fotoaparát v pohotovostnom režime nepretržite sníma, takže umožňuje zachytiť akciu ešte pred stlačením spúšte. Ideálne pre neopakovateľné okamihy alebo nepredvídateľné scény.

Ešte stabilnejšie filmy

Stabilizátor obrazu modelu EOS R6 Mark II rozpoznáva viac druhov pohybu fotoaparátu než iné kamery. Pri snímaní videa sa k vstavanému stabilizátoru obrazu a optickému stabilizátoru obrazu pripája funkcia digitálneho stabilizátora obrazu videozáznamu, vďaka čomu záznam vyzerá ako profesionálne nasnímaný pomocou gimbalu.

Udržiava zaostrenie

Ak je na modeli EOS R6 Mark II pre AF zapnutá možnosť len detekcie, fotoaparát nepreostrí na pozadie, keď sa snímaný objekt dostane mimo záberu. Je to funkcia inšpirovaná naším fotoaparátom Cinema EOS C70, ktorá napodobuje činnosť profesionálneho asistenta zaostrenia na dosiahnutie filmových výsledkov.

Priekopnícke funkcie v oblasti tvorby filmu – upozornenie na nepravé farby

Vďaka ďalšej technológii spoločnej s radom Canon Cinema EOS upozorňuje EOS R6 Mark II na nepravé farby prostredníctvom ľahko viditeľného zobrazenia aktuálnych expozičných úrovní. Šesť farieb, z ktorých každá predstavuje odlišnú úroveň jasu, tvorí prekrývajúcu vrstvu v hľadáčiku a na zobrazení obrazovky.

Vychutnajte si temnotu

24,2-megapixelový snímač modelu EOS R6 Mark II poskytuje ideálnu rovnováhu medzi rýchlosťou, kvalitou obrazu a výkonom pri slabom osvetlení. Schopnosť zaostrovania pri slabom osvetlení až do –6,5 EV (čo je menej ako pri svite polmesiaca) dopĺňa maximálna citlivosť ISO 102400 a stabilizátor obrazu, ktorý je účinný až v rámci 8 krokov.

358939

Nástroj na vyjadrenie tvorivého zámeru

EOS R6 Mark II zachováva komfortné a ergonomické ovládanie prístrojov systému EOS a EOS R, takže prechod na nový model bude pre existujúcich používateľov úplne jednoduchý. Multifunkčné sánky s rozhraním novej generácie umožňujú používať fotoaparát EOS R6 Mark II s novým radom príslušenstva vrátane novo uvedeného blesku SPEEDLITE EL-5. Toto príslušenstvo je možné použiť bez káblov a v niektorých prípadoch aj bez batérií.

Telo je vysoko odolné, ako je pri prístrojoch značky Canon zvykom, a dokáže vzdorovať nepriaznivým poveternostným podmienkam. Elektronický hľadáčik s vysokým rozlíšením 3,69 milióna bodov a snímkovou frekvenciou 120 sn./s poskytuje krištáľovo čistý obraz pri fotografovaní aj filmovaní. Okrem toho EOS R6 Mark II zdedil od modelu EOS R3 asistenčnú funkciu zobrazenia imitujúceho optický hľadáčik, ktorá poskytuje prirodzený obraz s detailmi v tieňoch aj svetlách, s dobrou viditeľnosťou v tmavých oblastiach a gradáciou. EOS R6 Mark II je tiež kompatibilný s rovnakými batériami LP-E6 a batériovým gripom ako používa model EOS R6, ale s výdržou batérie predĺženou približne o 50% pri použití LCD displeja.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezzrkadlovky Canon
Hmotnosť: 0.7 kg
? Balenie: Telo
Delenie: Profesionálne
? Bajonet: Canon RF
Rozlíšenie videa: 4K UHD (3840x2160)
Formát snímača: Full Frame
Dotykový displej: Áno
Max. citlivosť ISO: 102400
Min. citlivosť ISO: 100
Rozlíšenie: 24,2 Mpx
Stabilizácia čipu: Áno
Typ hľadáčika: Elektronický
Výklopný displej: Áno
Materiál: Hliník
Farba: Čierna
Typ pamäťovej karty: SD / SDHC / SDXC (UHS-II)
Rozhranie: USB-C, micro HDMI, výstup na slúchadlá, vstup pre mikrofón, Wi-Fi, Bluetooth
Formáty videa: MPEG-4, AVC/H.264, H.264, H.265
Formáty fotografií: JPEG, RAW
Pomer strán snímkov: 16:9, 1:1, 3:2, 4:3
Pomer strán snímača: 3:2
Veľkosť snímača (mm): 35.9 x 23.9
Automatické čistenie snímača: Áno
Typ uzávierky: Mechanická uzávierka / elektronická uzávierka
Rozlišenie fotografií: 6000x4000
Typ obrazového procesora: DIGIC X
Spôsob merania expozície: Zónové, Stredové, Bodové, Matrix
Korekcia expozície: ± 3 EV po 1/3 EV, ± 3 EV po 1/2 EV
Najdlhší expozičný čas: 1/8000
Rýchlosť sériového snímania: 12 sn./s
Typ akumulátora: LP-E6NH
Rozmery (mm): 138.4 x 98.4 x 88.4
Utesnenie (prach/vlhkosť): Áno

Canon EOS R6 Mark II initial review (from San Diego!)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: