Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Canon EOS R7, telo + cashback 50 €

Kód: 5137C003
1 449 € –0 %
Canon EOS R7, telo  + cashback 50 €
1 449 € –0 % 1 436 € 1 197 € bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Canon EOS R7 spája výhody systému EOS R s obrazovým snímačom APS-C. Ten ponúka významné výhody pre fotografických nadšencov a tvorcov obrazového obsahu. Vďaka tomu, že fotoaparát je vybavený APS-C snímačom, bolo možné vyrobiť menší, ale zároveň veľmi rýchly a výkonný fotoaparát, ktorý potrebám spomenutých skupín zákazníkov dokonale vyhovie. Model EOS R7, ktorý vychádza z radu EOS 7D, je vhodný pre fotografov voľnej prírody a športu, ktorí využijú orez ohniskovej vzdialenosti snímačom APS-C a rovnako mimoriadnu rýchlosť a automatické zaostrovanie so sledovaním objektu inšpirované vyššími modelmi tohto radu.

Vyskúšajte novú úroveň precíznosti a rýchlosti

Model EOS R7 prenáša do formátu APS-C technológiu inteligentného automatického nastavenia, akou sú vybavené aj vysoko výkonné Full-frame fotoaparáty Canon. Vďaka technológii automatického ostrenia so zdvojenými fotodiódami snímača Dual Pixel CMOS AF ll s technológiou hĺbkového učenia môžu používatelia sledovať objekty, vrátane vozidiel, zvierat a ľudí, s presnou detekciou hlavy, tváre a očí na 100% plochy snímky. Fotoaparát EOS R7 dokáže automaticky ostriť pri slabom osvetlení až do úrovne -5 EV, respektíve -4 EV a až do clony f/22 s nasadenými telekonvertormi.

canon_eos-r7_integrate_expand_d2c8142348f04b18aa504df6afcf66ba

Produkujte kvalitnejší obsah s rozlíšením 4K

Fotoaparát EOS R7 vychádza v ústrety rastúcej potrebe zhotovovať statické snímky aj videozáznam. Dokáže natáčať video v rozlíšení 4K 60p alebo 4K 30p, ktoré je prevzorkované z rozlíšenia 7K, respektíve 6K, čím je dosiahnutá najvyššia možná kvalita obrazu. EOS R7 ponúka ďalší režim 4K 60p s orezom, ktorý ešte viac predlžuje dosah – ideálny na filmovanie zveri vo voľnej prírode. EOS R7 ako prvý model sAPS-C snímačom ponúka EOS gamma krivku Canon Log 3 a farebný priestor Cinema Gamut, takže poskytuje väčšiu flexibilitu pri spracovaní. Oba modely sú ideálne pre tých, ktorí si budujú popularitu na sociálnych sieťach – podporujú vertikálny záznam videa a sú vybavené technológiou stabilizácie obrazu za pohybu.

Rýchle a spoľahlivé automatické ostrenie

Canon EOS R7 umožňuje ľahko sledovať vtáky za letu alebo športovcov v pohybe za akýchkoľvek podmienok. Taktiež je možné presúvať bod zaostrenia dotykom. Model EOS R7 sa zapisuje do histórie ako prvý fotoaparát systému EOS R, ktorý je vybavený kombinovaným ovládaním AF pomocou multifunkčného ovládača a kolieska. Jediný pohyb palca alebo otočenie voliča sprístupňuje ovládanie bodu AF vrátane rýchleho a pohodlného nastavenia a zobrazenia ostriacich bodov pri spätnom prehrávaní.

#showmore#

Vysoko kvalitné snímky a videozáznam na cestách

V modeli EOS R7 je použitý rovnaký stabilizačný systém ako pri fotoaparátoch EOS R6, EOS R5 a EOS R3. Ponúka svetovo najvyššiu úroveň stabilizácie obrazu, a to až o 8 expozičných hodnôt. Je ideálny pre tých, ktorí fotografujú za pohybu alebo z ruky. Prvýkrát pri fotoaparátoch EOS slúži systém IS na vyrovnávanie horizontu pri aktivovanej funkcii „Automatická nivelácia“ a tiež kompenzuje vertikálne otrasy pri fotografovaní v novo pridaných režimoch panorámy alebo panorámovania.

336411

Novovyvinutý snímač formátu APS-C s rozlíšením 32,5 miliónov bodov použitý vo fotoaparáte EOS R7 ponúka oproti plnoformátovým prístrojom predĺžený dosah pri rovnakom ohnisku s vysokou ostrosťou – ideálne pre športových fotografov a fotografov voľnej prírody, ktorí si potrebujú priblížiť akciu. Technológia Dual Pixel RAW spolu s režimami HEIF, Compact RAW a HDR dávajú značnú slobodu pri postprodukcii a umožňujú dosiahnuť lepšiu tonalitu scény. Nástroj Digital Lens Optimizer automaticky generuje najkvalitnejšie snímky JPEG priamo vo fotoaparáte – koriguje vady objektívu bez vplyvu na rýchlosť a odozvu pri fotografovaní.

Špičková rýchlosť uzávierky

EOS R7 je dokonale vybavený na jednoduché zachytenie každého okamihu – majú najrýchlejšiu mechanickú uzávierku pre kontinuálne snímanie zo všetkých fotoaparátov APS-C EOS s frekvenciou 15 snímok za sekundu a tiež elektronickú uzávierku s frekvenciou 30 snímok za sekundu. Fotoaparát ponúka maximálnu rýchlosť mechanickej uzávierky 1/8000 sekundy a 1/16000 sekundy pri elektronickej uzávierke, takže dokáže ostro zachytiť aj rýchlo sa pohybujúce objekty. Nový fotoaparát je postavený na najnovšom procesore DIGIC X. Reaguje teda veľmi rýchlo a dokáže takmer okamžite spracovávať zachytený obraz. Režim sériového snímania rýchlosťou 30 snímok za sekundu do formátu RAW umožňuje pracovať s takto zhotovenými zábermi ako s videom a jednoducho vyberať jednotlivé snímky. Ak je aktivovaný režim predbežného snímania, prístroj zachytí scénu už 0,5 sekundy pred stlačením spúšte.

Malý, ale odolný

Kompaktný, avšak robustný EOS R7 má konštrukciu odolnú voči poveternostným vplyvom, takže je s ním možné fotografovať aj v náročných podmienkach.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezzrkadlovky Canon
Hmotnosť: 0.559 kg
? Balenie: Telo
Delenie: Poloprofesionálne
? Bajonet: Canon RF
Rozlíšenie videa: 4K
Formát snímača: APS-C
Dotykový displej: Áno
Max. citlivosť ISO: 32000
Min. citlivosť ISO: 100
Rozlíšenie: 32,5 Mpx
Stabilizácia čipu: Áno
Typ hľadáčika: Elektronický
Výklopný displej: Áno
Typ pamäťovej karty: SD / SDHC / SDXC (UHS-II)
Rozhranie: USB 3.2, USB-C, micro HDMI, Jack 3,5 mm
Formát médií: MPEG-4, AVC/H.264, MP4, H.265, JPEG, RAW
Pomer strán snímkov: 3:2
Veľkosť snímača (mm): 22.3 x 14.8
Typ obrazového procesora: DIGIC X
Spôsob merania expozície: Zónové, Stredové, Bodové, Matrix
Korekcia expozície: ± 3 EV po 1/3 EV, ± 3 EV po 1/2 EV
Najdlhší expozičný čas: 30
Najkratší expozičný čas: 1/8000
Rýchlosť sériového snímania: 30 sn./s
Typ akumulátora: LP-E6NH
Rozmery (mm): 132 x 90,4 x 91,7
Utesnenie (prach/vlhkosť): Áno
Farba: Čierna

Canon EOS R7

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
M Avatar autora | 6.10.2022
Foťák je solídne spracovaný, rýchly a nemôžem mu nič vytknúť. To že idem do APS-C som vedela a teda som aj s menšími nedokonalosťami, vyplývajúcimi z tohto čipu, rátala :) V každom prípade to má aj svoje výhody a tie prevýšili tie nevýhody. Čo sa týka personálu, tak maximálna spokojnosť, vidno, že chalani sa vyznajú a robia prácu, ktorá ich baví. Takže ak riešiť niečo s foto technikou, tak určite v AQT :)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: