Showroom je otvorený ako výdajné miesto. Viac info >>

Sony Alpha A7R IV - Telo

Kód: SW-418515
3 999 € –3 % 3 896 € 3 247 € bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Majstrovské vyjadrenie. Bezzrkadlovka formátu Full Frame α7R IV od Sony podporuje víziu a možnosti vyjadrenia, ktoré sa očakávali len od fotoaparátov stredného formátu, no ponúka aj špičkovú rýchlosť v kompaktnom tele. Zistite, ako vyššia odolnosť a možnosti pripojenia zlepšujú produktivitu.

Výnimočný cit pre detail

Snímač Exmor R™ CMOS Full Frame s rozlíšením 61, 0 Mpx a procesor BIONZ X™ na spracovanie obrazu zabezpečujú skvelé rozlíšenie, jemnú gradáciu a nízky šum, čím ponúkajú nový rozmer detailov očakávaný profesionálmi. Fotoaparát α7R IV zachytí atmosféru každej scény a textúru objektov.

1675

61 Mpx snímač CMOS Full Frame so zadným osvetlením

Nový obrazový snímač Exmor R CMOS vyniká neprekonateľným vysokým rozlíšením. Vďaka zadnému osvetleniu zabezpečuje vysokú citlivosť a nízky šum, a to aj napriek mimoriadne vysokému počtu pixelov 61,0 Mpx.

Najnovší procesor na spracovanie obrazu

Procesor na spracovanie obrazu BIONZ X spolu so špičkovým systémom LSI maximalizuje výkon snímača s vysokým rozlíšením a prináša až 15-krokový dynamický rozsah.

Hľadáčik UXGA OLED Tru-Finder s 5,76 mil. bodov

Elektronický hľadáčik s rozlíšením 5,76 milióna bodov reprodukuje jemné detaily s približne 1,6-násobne vyšším rozlíšením ako α7R III. S režimom vysokej kvality môžete snímať s vysokou presnosťou, realisticky, bez moiré a deformácií. Plynulejšie snímanie záberov s frekvenciou 120/100 sn./s zjednodušuje sledovanie pohyblivých objektov.

#ShowMore#

1789

Najrýchlejšie sériové snímanie vo svojej triede

Fotoaparát α7R IV si okrem výnimočného rozlíšenia obrazu pomocou mechanickej uzávierky zachováva aj rýchlosť snímania až 10 snímok/s (8 snímok/s v režime sériového snímania Live View), vďaka čomu môžete zachytiť rozhodujúce chvíle, ako pohyb zvery, bez straty jemných detailov, čo zas umožňuje zobrazovacia schopnosť vysokého rozlíšenia 61,0 Mpx.

Užitočné rozlíšenie 26,2 MP s orezávaním APS-C

Vďaka výnimočnému rozlíšeniu obrazu môžete stále udržiavať pozoruhodne vysoké rozlíšenie snímok približne až 26,2 MP dokonca aj po orezaní obrázka Full Frame na APS-C. Fotoaparát α7R IV teda dokáže aktívne snímať vo Full Frame s rozlíšením 61,0 MP. Dá sa to využiť napríklad pri fotografovaní vtákov, kde sa zvyčajne vyžaduje orezanie na zväčšenie nasnímaných záberov.

Zaostrovanie na oči a sledovanie očí zvierat v reálnom čase

Vďaka zlepšenému algoritmu teraz fotoaparát α7R IV podporuje sledovanie ľudských aj zvieracích očí a umožňuje rýchlu, presnú a automatickú detekciu a sledovanie. Podpora zvieracích očí zlepšuje snímanie zvierat vo voľnej prírode alebo obľúbených domácich miláčikov, keď sa vám do výhľadu dostane prekážka alebo keď často meníte orientáciu fotoaparátu z horizontálnej na vertikálnu.

1673

AF na oči v reálnom čase: evolúcia v snímaní

AF na oči v reálnom čase je evolúciou v snímaní portrétov. Táto technológia využívajúca AI poskytuje okamžitú a presnú detekciu očí, ako aj sledovanie umožňujúce ostré a jasné zaostrenie na tvár objektu. Zvládne to dokonca aj pri fotografovaní rýchlo sa pohybujúcich modelov. Fotograf sa môže sústrediť na kompozíciu a práca mu pôjde hladšie.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bezzrkadlovky Sony
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.665 kg
? Balenie: Telo
Delenie: Profesionálne
? Bajonet: Sony FE
Rozlíšenie videa: 4K
Formát snímača: Full Frame
Druh snímača: CMOS
Dotykový displej: Áno
Max. citlivosť ISO: 102400
Min. citlivosť ISO: 50
Rozlíšenie: 61 Mpx
Rýchlosť snímania: 10 sn./s
Slow motion: Áno
Stabilizácia čipu: Áno
Typ hľadáčika: Elektronický
Typ pamäťovej karty: SD / SDHC / SDXC (UHS-II)
Výklopný displej: Áno
Obrazový snímač: BSI-CMOS
Pomer strán: 3:2
Veľkosť snímača: 35.7×23.8
Typ obrazového procesora: BIONZ X
Počet AF bodov: 567
ISO: 100 - 32 000
Typ pamäťovej karty: SD / SDHC / SDXC
Záznam videa: 4K UHD (3840x2160)
Rozmery (mm): 128.9 x 96.4 x 77.5
Utesnenie (prach/vlhkosť): Ano
Rozhranie: USB-C, Sony Multi-Interface
Typ akumulátoru: NP-FZ100
Výklopný displej: Ano
Stavový displej: Ano

Product Feature | Alpha 7R IV | Sony | α

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
R Avatar autora Otázka 10.3.2021 22:36
Dobrý deň, rozmýšľam ako je to možné, že v USA napr. v BH Photo stojí tento istý model po prepočte necelých 2400 € za telo vrátane poplatkov ... to cena 3896 € je vrátane nejakého pro objektívu Sony FE 24-70mm ? Lebo ak je cena iba za telo, tak sa skôr oplatí vycestovať do USA a spolu s letenkou (ktorá tam aj späť stojí 500 €) a telom kúpeným priamo tam človek ešte ušetrí 1000 € ... Ďakujem
Odpovedať
PV Avatar autora Odpoveď 15.3.2021 10:19
Dobrý deň, pri tomto produkte nie je objektív súčasťou balenia, jedná sa iba o samotné telo fotoaparátu. Cenu produktov odporúča pre danú krajinu vendor, nehovoriac o tom, že u BH Photo je to zrejme iba nejaká lokálna časovo obmedzená zľava, aké pravidelne robievame aj u nás. POZOR! Pri dovoze zo zahraničia treba počítať s tým, že ceny môžu predajcovia uvádzať bez DPH teda +20% a tovar bude následne preclený pri prevoze na Slovensko čo je zase +15%. Je možné, že nakoniec sa dostanete na tú istú, alebo vyššiu cenu ako keby ste tovar kupovali priamo na našom území. Pri kúpe z USA treba počítať aj s tým, že na tovar nemusí byť uplatniteľná záruka v autorizovanom servise v EU, pretože je tento tovar podľa sériového čísla identifikovateľný a určený pre iný trh. U nás je dokonca momentálne akcia s predľženou zárukou na 3 roky pri fyzickej osobe. Nakoniec nemáte ani garanciu pôvodu tovaru a či už náhodou nebol produkt spustený, používaný, testovaný alebo dlhodobo niekde vystavený. AQT je profesionálny a špecializovaný foto obchod, ktorý musí spĺnať tie najťažie podmienky kontraktov od značiek, ktoré predáva. Tie sú následne garanciou nie len pri samotnom predaji, ale aj pri záručnom, či pozáručnom servise. Zákazník má u nás istotu toho čo kupuje, má profesionálne poradenstvo od školeného personálu. Naša firma má viac ako 20 rokov skúseností a verte nám, že cena na tomto fotoaparáte je adekvátna jeho kvalite. Rozhodnutie kde tovar zakúpite je, samozrejme, na Vás. Veríme, že sme Vám aspoň trochu pomohli. Prajeme pekný deň.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.