Showroom je otvorený. Viac info >>

Sony Alpha A7S III Telo + rozšírená záruka

Kód: SW-418585
Akcia
Značka: Sony
4 458 € –6 %
Sony A7S III
4 458 € –6 % 4 198 € 3 498 € bez DPH
Centrálny sklad
  • Akcia: Pri kúpe tohto produktu môžeš získať 1 rok predĺženej záruky. Viac informácií. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nepredstaviteľná obrazová kvalita

Nový 12.1 MPx full frame snímač so zadným osvetlením typu Exmor R spojený výkonným obrazovým procesorom BIONZ XR vám poskytne vynikajúce výsledky. Obrazový snímač formátu Full Frame prináša inovácie v oblasti zachytávania svetla, zapojenia a optimalizácie výstupu. Výsledkom je dvojnásobná rýchlosť čítania, skvelá kvalita obrazu v celkom rozsahu citlivosti, široký 15-krokový dynamický rozsah a minimalizovaný pohyb uzávierky, ako aj AF s detekciou fázového rozdielu v ohniskovej rovine. Procesor, vďaka architektúre pripravenej na budúcnosť, zrýchľuje vytváranie fotografií a videí vo vysokej kvalite, čo prináša ďalšie možnosti vyjadrenia, a značne zrýchľuje aj reakcie rozhrania fotoaparátu.

A7S III Procesor

Vrcholová kvalita videa

Pre neobmedzený tvorivý potenciál nahráva Sony A7S III až do 4K 120p v 10-bit 4:2:2. Špičkovú kvalitu obrazu dosahuje aj pri zlom osvetlení s rozsahom 80-409,600 ISO.  12,1-megapixelový snímač formátu Full Frame sa vďaka pokročilému zachytávaniu svetla a optimalizácii výstupu stará o nízky šum v celom rozsahu citlivosti a dokáže zachytiť použiteľné snímky aj v takmer úplnej tme.

Nový formát nahrávania XAVC HS používa kódovanie HEVC/H.265, výsledkom čoho je dvojnásobne účinnejšia kompresia než pri kódovaní AVC/H.264, špičková kvalita obrazu a menšia veľkosť súborov. Súčasťou je aj vysokopresná jednotka stabilizácie obrazu a gyroskopický senzor, ktoré sa starajú o optickú stabilizáciu obrazu v 5 osiach. 

Nový aktívny režim sa stará o vyššiu stabilitu pri snímaní videí. Procesor BIONZ XR presne meria chvenie fotoaparátu a opticky ho kompenzuje, čím zachováva kvalitu obrazu. Vďaka tomu je video stabilné aj pri snímaní z ruky na miestach, kde nie je možné použiť stabilizátor, pri kráčaní, a to aj v rozlíšení 4K.

Ultra rýchly a spoľahlivý autofocus 

Systém rýchleho hybridného AF v sebe spája rýchlosť a presnosť. Fotoaparát α7S III dokáže vďaka 759 snímačom s detekciou fázového rozdielu v ohniskovej rovine a 425 bodom s detekciou kontrastu rozptýleným po väčšine plochy nájsť objekt a sledovať ho.

AF na oči v reálnom čase využíva AI, vďaka čomu sú oči dokonale ostré a výkon pri snímaní z profilu či čiastočne zakrytých tvárí je vyšší o 30 %. So sledovaním očí sa môžete sústrediť na kompozíciu, aj to pri malej hĺbke poľa zaostrenia.

Sledovanie v reálnom čase analyzuje informácie o farbe, vzore, hĺbke a tvári objektu, vďaka čomu objekt sleduje. Sledovanie dotykom intuitívne a automaticky sleduje objekt prostredníctvom dotyku na obrazovke LCD.

Pokrok v algoritme AF umožňuje fotoaparátu α7S III automaticky zaostrovať aj v slabých svetelných podmienkach na úrovni EV-6, kde objekty nie je voľným okom takmer vôbec vidno.

#ShowMore#

Stvorené pre profesionálny workflow

Nahrávajte vo fotoaparáte videá s bohatou 10-bitovou hĺbkou a vzorkovaním farieb 4:2:2 a získajte väčšiu flexibilitu pri gradácii obrazu, dodatočnom spracovaní a vytváraní kompozície. Spolu s kódovaním Long GOP je k dispozícii aj All-Intra. To kóduje každú snímku zvlášť pri bitovej rýchlosti až 600 Mb/s, vďaka čomu pri nahrávaní na interné alebo externé médium zachytáva komplexný pohyb presnejšie a následné upravovanie je efektívnejšie.

S-Log3 a S-Gamut3. Cine ako v profi kamkordéroch

Krivka gama S-Log3 a rozsah farieb S-Gamut3.Cine, ktoré sú typické pre profesionálne kamkordéry, poskytujú širší dynamický rozsah a ľahšie zjednocovanie farieb, čím zjednodušujú postprodukciu.

S HLG (Hybrid Log Gamma) je práca s HDR jednoduchšia. Umožňuje vo fotoaparáte vytvárať záznamy pre TV BRAVIA kompatibilné s formátom HLG. Tiež sa stará o plynulú gradáciu z 10-bitovej hĺbky farieb.

Nový procesor na spracovanie obrazu BIONZ XR prináša vylepšenia v oblasti reprodukcie farieb, stability pri rôznych svetelných zdrojoch, prirodzenej gradácie odtieňov, vytvárania prechodov a minimalizácie pohybu uzávierky.

Sony A7S III ISO

Výstup v 16-bitovom formáte RAW cez HDMI

Pre náročnú postprodukciu je cez pripojenie HDMI ku kompatibilným externým rekordérom k dispozícii výstup v 16-bitovom formáte RAW, zatiaľ čo priamo vo fotoaparáte sa zachytáva formát XAVC HS 4K, XAVC S 4K či XAVC S-I 4K a súbory proxy.

Efektívne úpravy cez nahrávanie súborov proxy

Počas nahrávania 4K videí s vysokou bitovou rýchlosťou je možné vo fotoaparáte zároveň generovať súbory proxy v HD (v 8-bitovej alebo 10-bitovej hĺbke). Úpravou menších súborov proxy znížite zaťaženie PC a urýchlite proces doručenia 4K súboru.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bezzrkadlovky Sony
Hmotnosť: 0.699 kg
? Balenie: Telo
Delenie: Profesionálne
? Bajonet: Sony FE
Rozlíšenie videa: 4K
Formát snímača: Full Frame
Dotykový displej: Áno
Max. citlivosť ISO: 409600
Min. citlivosť ISO: 50
Rozlíšenie: 12,1 Mpx
Slow motion: Áno
Snímkovacia frekvencia: 120 sn/s.
Stabilizácia čipu: Áno
Typ hľadáčika: Elektronický
Typ pamäťovej karty: SD / SDHC / SDXC (UHS-II), CFexpress typ A
Výklopný displej: Áno
Obrazový snímač: BSI-CMOS
Rozlišenie fotografií: 4240x2832
Pomer strán fotografií: 16:9, 3:2
Pomer strán snímača: 3:2
Veľkosť snímača (mm): 35,6 x 23,8
Typ obrazového procesora: BIONZ XR
Crop faktor: 1 x
Počet AF bodov: 759
Video formát: XAVC-HS (H.265), XAVC-S-I (All-I)
Rozhranie: USB-C, výstup na sluchátka, vstup na mikrofon, USB PD, HDMI A
Typ akumulátora: Sony NP-FZ100
Rozmery (mm): 129 x 97 x 81
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.