Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Canon blesk Speedlite 430 EX III-RT

Kód: 0585C011
299 € –10 %
116(1) canon blesk speedlite 430 ex iii rt
299 € –10 % 268 € 223 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Predĺžená záruka

Detailné informácie

Podrobný popis

Canon Speedlite 430EX III-RT

Využívajte svetlo nevšednými spôsobmi vďaka výkonnému, všestrannému a pritom ľahko prenosnému blesku Speedlite. Rádiofrekvenčný spúšťač umožňuje jednoduché používanie aj bez upevnenia na fotoaparát, čím vám otvára nové brány kreatívneho snímania. 

Výhody
Výkonný a zároveň dosť kompaktný, aby sa s vami vydal kamkoľvek
Jednoduché ovládanie a intuitívne rozhranie
Dosiahnite pomocou diaľkovo ovládaného blesku požadovaný efekt
Snímajte pôsobivé portréty pomocou odrazu svetla
Možnosť integrácie s inými bleskmi Speedlite z radu EOS

Detailné vlastnosti

Výkonný a zároveň dosť kompaktný, aby sa s vami vydal kamkoľvek
Vďaka smernému číslu 43 (m, ISO100) máte k dispozícii dostatočný výkon pre väčšinu možných situácií.

Blesk Speedlite 430EX III-RT váži iba 295 g a meria iba 113,8 mm, takže si na neho vždy jednoducho nájdete miesto v taške.

Vďaka napájaniu pomocou bežne dostupných batérií veľkosti AA sa blesk dokáže úplne nabiť už za 3,2 s.

Jednoduché ovládanie a intuitívne rozhranie
Ovládacie prvky blesku Speedlite 430EX III-RT sa inšpirujú ovládaním mnohých fotoaparátov EOS. Funkčné ovládacie prvky umožňujú jednoduchý prístup k najdôležitejším funkciám, ktoré pohotovo upravíte pomocou ovládacieho kolieska. Prepínač uzamknutia zabraňuje nechcenej zmene nastavení. Displej LCD prehľadne zobrazuje nastavenia a informácie o snímaní, pričom je podsvietený pre prípad použitia pri slabom svetle.

Dosiahnite pomocou diaľkovo ovládaného blesku požadovaný efekt
Bleska Speedlite 430EX III-RT je možné používať aj s odstupom od fotoaparátu a tak simulovať prenikanie svetla z rôznych smerov.

Vďaka možnosti rádiofrekvenčného ovládania je blesky Speedlite 430EX III-RT možné aktivovať zo vzdialenosti až 30 m, pričom nemusia byť s fotoaparátom vzájomne v priamom dohľade. Je ich tak možné rozmiestniť na viac miest a vytvárať ďalšie efekty a osobitú atmosféru.

Blesk Speedlite 430EX III-RT je možné na diaľku ovládať aj opticky, takže ho môžete rýchlo začleniť do existujúcej sústavy bleskov. Pomocou voliteľného vysielača pre blesky Speedlite ST-E2 či integrovaného vysielača Speedlite zabudovaného v niektorých fotoaparátoch EOS ho môžete aktivovať zo vzdialenosti až 10 metrov.

Zoskupte viacero bleskov do skupín a individuálne nastavte intenzitu jednotlivých skupín. Môžete vytvoriť až päť skupín a do každej z nich umiestniť maximálne 15 bleskov.

Snímajte pôsobivé portréty pomocou odrazu svetla
Pohyblivá hlava blesku umožňuje využívať odraz svetla od väčších plôch, ako sú steny či strop, na dosiahnutie jemného svetla bez vzniku tieňov, ktoré je ideálne na snímanie portrétov.

Pomocou vstavaného panela je možné vytvoriť žiarivý efekt odrazu svetla v očiach snímaných osôb a dosiahnuť tak živší výraz tváre.

Dodávaná rozptylka blesku umožňuje vytvoriť ešte jemnejšie svetlo. Súčasťou balenia je aj farebný filter, ktorý slúži na dosiahnutie teplejšej farby svetla blesku, ktorá sa viac podobá farbe okolitého osvetlenia pri snímaní v interiéroch.

Blesk Speedlite 430EX III-RT dokáže záblesk prispôsobiť zornému uhlu objektívu.

Možnosť integrácie s inými bleskmi Speedlite z radu EOS
Kombinovaním modelu Speedlite 430EX III-RT s inými bleskmi, napríklad modelom Speedlite 600EX-RT, je možné vytvoriť sústavu na snímanie pomocou viacerých bleskov.

Ovládajte blesk Speedlite 430EX III-RT nezávisle od fotoaparátu pomocou ovládača blesku, ako napríklad ST-E3-RT, či pomocou integrovaného vysielača pre blesky Speedlite zabudovaného vo fotoaparátoch EOS.

Duálna bezdrôtová aktivácia blesku
Blesk Speedlite 430EX III-RT je pri umiestnení mimo fotoaparátu možné aktivovať pomocou rádiofrekvenčných impulzov alebo opticky, čo fotografom umožňuje väčšiu flexibilitu. Pri použití rádiofrekvenčného ovládania je blesky možné umiestniť až 30 m od fotoaparátu, pričom vzájomne s fotoaparátom nemusia byť priamo na dohľad. Môžete ich tak umiestniť na najrôznejšie miesta, ako napríklad zvonku miestnosti, a použiť ich na osvetlenie cez okno.

Pri optickom ovládaní môžete blesk Speedlite 430EX III-RT aktivovať pomocou fotoaparátov EOS vybavených integrovaným vysielačom pre blesky Speedlite (napr. EOS 760D, EOS 70D a EOS 7D Mark II) zo vzdialenosti až 10 metrov bez použitia ďalšieho príslušenstva.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Blesky Canon
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: