Canon PowerShot SX740 HS LITE Travel Kit, čierny
Kód: 2955C040Podrobný popis
+ púzdro DCC-2400 + stativ JOBY GorillaPod ======================================== 40 x optický zoom 4K - mimoriadne vysoké rozlíšenie DIGIC 8 výkonný procesor 5-osová stabilizácia 20,3-megapixelový snímač CMOS obrazovka LCD s otáčaním o 180 stupňov 10 sn./s sériové snímanie Bluetooth®
Dodatočné parametre
| Kategória: | Digitálne kompakty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8714574689197 |
| ? Balenie: | Travel kit |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Áno |
| Rozlíšenie videa: | 4K UHD (3840x2160) |
| Max. citlivosť ISO: | 3200 |
| Min. citlivosť ISO: | 100 |
| Rozlíšenie: | 20,3 Mpx |
| ? Stabilizácia snímača (IBIS): | Nie |
| Typ hľadáčika: | Nemá hľadáčik |
| Výklopný displej: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Displej: | Výklopný |
| Doplnkové vlastnosti: | Vstavaný blesk |
| Formát snímača: | 1/2.3" |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 24 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 960 mm |
| Optický zoom: | 40x |
| Slot na karty: | 1slot |
| Svetelnosť pri max. ohnisku: | f/6.9 |
| Svetelnosť pri min. ohnisku: | f/3.3 |
| ? Zameranie: | Fotografia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.