Fujifilm X100VI strieborný
Kód: AQ-16821793Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Fujifilm X100VI ponúka výnimočnú kvalitu fotografií a videa vo vreckovom, ľahkom tele. Ideálny fotoaparát na každodenné použitie, ktorého funkciami nabitá špecifikácia vám pomôže vytvárať nezabudnuteľný obsah. X100VI je šiesta generácia zo série X100. Pri zachovaní obľúbeného dizajnu a kompaktných rozmerov je X100VI vybavený novým 40,2 megapixelovým snímačom X-Trans™ CMOS 5 HR a vysokorýchlostným procesorom na spracovanie obrazu X-Processor 5, ktorý poskytuje vysokú kvalitu obrazu a vysoký výkon. Okrem toho bola v rade X100 po prvýkrát začlenená novo vyvinutá funkcia stabilizácie obrazu s účinnosťou až 6,0EV, pri zachovaní charakteristických kompaktných rozmerov a nízkej hmotnosti.
Jeden a jediný model X100VI
Fotoaparát X100VI, šiesta generácia pôvodného radu X, je dokonalou kombináciou dotykového dizajnu a najnovších zobrazovacích technológií spoločnosti Fujifilm. Je vybavený 40,2-megapixelovým snímačom X Trans CMOS 5 HR a obrazovým procesorom X-Processor 5, ktorý poskytuje výnimočné fotografie a nádherné video v rozlíšení až 6,2K. Výkon automatického zaostrovania je pôsobivý vďaka najmodernejšiemu algoritmu automatického zaostrovania a technológii AI s hlbokým učením, pričom táto technológia zlepšuje detekciu objektov. Vďaka tomu možno úspešne sledovať širší okruh objektov vrátane zvierat, vtákov a vozidiel, ako aj ľudí.
Vyššie rozlíšenie, väčšia sloboda
Prenosný a ľahký fotoaparát FUJIFILM X100VI vám pomôže vytvoriť nezabudnuteľný obsah. Kombinuje klasický, na dotyk príjemný dizajn založený na voliči s najpokročilejšou technológiou digitálneho spracovania obrazu od spoločnosti Fujifilm a prináša 1,5× vyššie rozlíšenie akom predchádzajúci model X100V pri takmer dvojnásobnej rýchlosti.
Najmodernejšie automatické zaostrovanie
Výkon automatického zaostrovania je pôsobivý vďaka najmodernejšiemu algoritmu automatického zaostrovania a technológii hlbokého učenia AI, ktorá zlepšuje detekciu objektov. Vďaka tomu možno úspešne sledovať širší okruh objektov vrátane zvierat, vtákov a vozidiel, ako aj ľudí.
Šesťkroková stabilizácia obrazu
Keď je málo svetla, fotoaparát X100VI zaručuje, že fotografie zostanú ostré a videá stabilné vďaka systému stabilizácie obrazu v tele (IBIS) až so šiestimi stupňami. Vnútorné gyroskopické snímače minimalizujú vplyv chvenia fotoaparátu v kritických okamihoch tým, že zisťujú pohyby a vibrácie v piatich osiach.
Profesionálne videofunkcie
Okrem 40,2-megapixelových fotografií poskytuje fotoaparát X100VI aj video v profesionálnej kvalite priamo z fotoaparátu v rozlíšení až 6,2K/30p. Tvorcovia obsahu na cestách môžu tiež použiť jeden z 20 zabudovaných jedinečných režimov simulácie filmu od spoločnosti Fujifilm vrátane nového režimu REALA ACE a prevziať kontrolu pomocou dvoch možností F-Log na maximalizáciu flexibility pri postprodukčných pracovných postupoch.
Vylepšený vysoký výkon na ďalšie rozšírenie fotografických možností
X100 VI je prvým fotoaparátom zo série X100, ktorý ponúka 5-osovú stabilizáciu obrazu s až 6,0EV. V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi radu X100 nastalo mierne zvýšenie hmotnosti a veľkosti, ale bez kompromisov v oblasti mobility . „Advanced Hybrid Viewfinder“ umožňuje užívateľovi voľne prepínať medzi optickým hľadáčikom (OVF) a elektronickým hľadáčikom (EVF), pričom stále ponúka rangefinder štýl fotografovania, ktorý je charakteristickým znakom radu X100. Elektronický hľadáčik je vybavený panelom OLED s vysokým rozlíšením (3,69 mil. Bodov).
Sofistikovaný dizajn s maximálnou funkčnosťou
Rovnako ako u predchádzajúcich modelov bol použitý hliník na hornú a spodnú plochu tela X100VI . Hliník má vysoký stupeň voľnosti pri tvarovaní, je lisovaný a opracovaný pre ostré hrany a povrch je jemne otryskaný pre hladkú textúru. Okrem toho je na povrchu použitý eloxovaný hliník , ktorý poskytuje vysoko kvalitný vzhľad.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Digitálne kompakty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.521 kg |
| EAN: | 4547410528282 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Rozlíšenie videa: | DCI-4K (4096 x 2160) |
| Priemer filtra: | 49 mm |
| Max. citlivosť ISO: | 51200 |
| Min. citlivosť ISO: | 80 |
| Rozlíšenie: | 26,1 Mpx |
| ? Stabilizácia snímača (IBIS): | Nie |
| Typ hľadáčika: | Hybridný |
| Výklopný displej: | Áno |
| Farba: | Strieborná |
| Displej: | Výklopný |
| Doplnkové vlastnosti: | Vstavaný blesk, Dotykový display |
| Formát snímača: | APS-C |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 35 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 35 mm |
| Slot na karty: | 1slot |
| Svetelnosť pri max. ohnisku: | f/2.0 |
| Svetelnosť pri min. ohnisku: | f/2.0 |
| ? Zameranie: | Fotografia |
| Ohnisková vzdialenosť: | 23 mm |
| Maximálna clona: | f/16 |
| Typ pamäťovej karty: | SD/SDHC, SD / SDHC / SDXC (UHS-II) |
| Rozhranie: | USB-C |
| Formát súborov: | MP4, JPEG, MPEG-4, RAW, TIFF, HEIF |
| Pomer strán snímača: | 3:2 |
| Rozlišenie fotografií: | 7728 x 5152 |
| Typ obrazového procesora: | X-Processor 5 |
| Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: | 10 cm |
| Korekcia expozície: | ± 5 EV po 1/3 EV |
| Spôsob merania expozície: | Zónové, Stredové, Bodové, Matrix |
| Najkratší expozičný čas: | 1/4000 |
| Najdlhší expozičný čas: | 60 |
| Rýchlosť sériového snímania: | 30 sn./s |
| Typ akumulátora: | NP-W126S |
| Rozmery (mm): | 128 x 74,7 x 53 |
| Utesnenie (prach/vlhkosť): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.