YASHICA FX-D 300 Digital Film Simulation Camera
Kód: FN-134263Podrobný popis
Čaro minulosti s technológiami zajtrajška
Rovnako ako jej súrodenci, aj YASHICA FX-D 300 ponúka analógovo inšpirovanú páčku pre posun filmu a vstavaných šesť filmových simulácií YASHICA – Ruby 60s, Sapphire 70s, Yashica 400, Golden 80s, Mono 400 a B&W 400 – ktoré vás pozývajú spomaliť, premyslene komponovať a vychutnať si rituál každej snímky. Vďaka pokročilým možnostiam úpravy obrazu si môžete zábery prispôsobiť podľa seba a svoje obľúbené nastavenia si uložiť ako vlastné „recepty“.
Fotoaparát je vybavený 50 Mpx snímačom veľkosti 1/1,56" a svetelným objektívom 24 mm f/1,8 s funkciou crop-to-zoom, 3-osovou optickou stabilizáciou obrazu a 2,5× digitálnym priblížením. Vďaka tomu dokáže zachytiť jemné detaily a bohaté tonálne prechody s výnimočnou ostrosťou.
Digitálny režim umožňuje okamžite zachytiť momenty, ktoré sa odohrávajú v zlomku sekundy. Rýchla reakcia a jednoduchý pracovný postup sú ideálne pre situácie, keď potrebujete konať rýchlo alebo uprednostňujete bezstarostné digitálne fotenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Digitálne kompakty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| EAN: | 4582712711130 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Rozlíšenie videa: | 4K UHD (3840x2160) |
| Max. citlivosť ISO: | 12800 |
| Min. citlivosť ISO: | 100 |
| Rozlíšenie: | 50 Mpx |
| ? Stabilizácia snímača (IBIS): | Nie |
| Typ hľadáčika: | Nemá hľadáčik |
| Výklopný displej: | Áno |
| Farba: | Čierno-strieborná |
| Displej: | Výklopný |
| Doplnkové vlastnosti: | Vstavaný blesk |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 25 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 76 mm |
| Optický zoom: | 3x |
| Slot na karty: | 1slot |
| ? Zameranie: | Fotografia |
| Ohnisková vzdialenosť: | 24 mm – 60 mm |
| Optický zoom: | 2.5x |
| Formát fotografie: | JPEG |
| Formát videa: | MP4 (H.264) |
| Typ pamäťovej karty: | microSD / microSDHC / microSDXC |
| Korekcia expozície: | ±2 EV po 1/3 |
| Svetelnosť objektívu: | f/1.8 |
| Typ akumulátoru: | YASHICA City Battery (NP-40) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.