Canon EOS 5DS R Telo + MANFROTTO STATÍV Kód: C2444

Tip
Výrobca: Canon
Doprava zadarmoZadarmo
Canon EOS 5DS R Telo + MANFROTTO STATÍV
3 869 € 3 224 € bez DPH
Na sklade

AKCIA DARČEK: Kúpou tohoto produktu, získate darček značky Manfrotto v hodnote 390€. Viac info TU

AKCIA CASHBACK: Vyberte si k tomuto telu z akciovej ponuky aj objektív a získate od CANONu časť peňazí za nákup späť. Viac info TU

kalkulačka quatro

Súvisiaci tovar

Podrobný popis

Základné charakteristiky fotoaparátu Canon EOS 5Ds R

• Tá najvyššia čistota a rozlíšenie v segmente digitálnych zrkadloviek
• Okamžite reagujte na aktuálny vývoj situácie
• Mimoriadna ostrosť vždy, keď na nej záleží

 

 

 

Detailné vlastnosti

Tlačte snímky s vysokým rozlíšením vo veľkom formáte – A0 a väčšom – s nízkou úrovňou šumu, vernými odtieňmi pleti a výnimočne presnou reprodukciou farieb vďaka výkonným duálnym procesorom DIGIC 6.

Negujúci nízkopásmový filter zvyšuje čistotu a ostrosť snímok s vysokým rozlíšením s minimálnym rizikom vzniku artefaktov, vďaka čomu je fotoaparát EOS 5DS R dobrou voľbou na snímanie v exteriéri alebo v kontrolovaných štúdiových podmienkach.

Vychutnajte si rýchle spracovanie obrazu a odozvu fotoaparátu – dokonca aj pri veľkom objeme údajov zaznamenaných 50,6-MP snímačom – vďaka dvojici procesorov DIGIC 6. Vďaka bezkonkurenčnej schopnosti zaznamenať 50,6-megapixelové snímky zachytíte všetko dianie pri frekvencii snímania 5 sn./s, zatiaľ čo pripojenie USB 3.0 umožní rýchle viazané snímanie a diaľkové ovládanie fotoaparátu.

Technológia AF EOS Intelligent Tracking and Recognition (iTR) využíva informácie o farbách a tvárach na rozpoznanie a sledovanie objektov pohybujúcich sa v zábere. Citlivosť automatického zaostrovania možno prispôsobiť pomocou jednoduchého nástroja, ktorým sa upravuje sledovanie zaostrenia podľa prostredia a objektu snímania, takže ak popred objekt prejdú iné objekty, nemá to na zaostrovanie žiadny vplyv.

Vďaka 61-bodovému systému automatického zaostrovania dokážete zaostriť rýchlo a presne, dokonca aj pri slabom svetle. 41 zaostrovacích bodov krížového typu, vrátane piatich extra citlivých bodov dvojitého krížového typu, poskytuje dokonalú presnosť.

Využívajte všetkých 61 bodov AF naraz alebo ich zoskupujte do pohyblivých zón, ktoré pokryjú objekty mimo stredu. Prípadne môžete vybrať len jeden bod AF na presné zaostrenie na konkrétnu časť scény.

Vďaka ovládacím prvkom chráneným pred vodou a prachom a odolnej konštrukcii z horčíkovej zliatiny môžete snímať s istotou za každých podmienok.

Zásuvky na karty CompactFlash a SD umožňujú automatické zálohovanie súborov priamo počas snímania na jednoduché zdieľanie s klientmi a rozšírenie ukladacej kapacity.

Vytvárajte úžasné kompozitné snímky priamo vo fotoaparáte pomocou režimu viacnásobnej expozície, ktorý vrství viacero snímok na seba s celou škálou automatických možností nastavenia viacnásobnej expozície.

Zaznamenávajte videá EOS v rozlíšení Full HD s tvorivou manuálnou kontrolou nad obrazom a zvukom.

Vytvárajte úžasné časozberné videá so vstavaným predprogramovateľným intervalovým časovačom. Uzávierku možno dokonca na určitý čas uzamknúť v režime dlhodobej expozície (Bulb) pre zábery s výnimočne dlhou expozíciou.

Pomocou štýlu Picture Style Jemné detaily môžete uprednostňovať postupné tóny a detaily zachytené snímačom s vysokým rozlíšením. Zároveň poskytuje parametre priostrenia nastaviteľné priamo vo fotoaparáte, ako je prah a jemnosť pre súbory JPEG – aby ste mohli vytvárať pôsobivé zábery priamo z fotoaparátu.

Bežné konštrukcie digitálnych zrkadloviek využívajú dolnopriepustný filter pred snímačom fotoaparátu na zabránenie vzniku digitálnych artefaktov, ako moaré a nepresné farby. Takéto filtre snímky mierne rozostrujú. Preto sa tento účinok vo fotoaparáte EOS 5DS R neguje za účelom dosiahnutia tých najostrejších snímok. Vďaka nízkemu riziku vzniku artefaktov v dôsledku tejto vlastnosti je EOS 5DS R ideálnou voľbou na snímanie v exteriéri alebo v kontrolovaných podmienkach štúdia, no na iné účely môže byť model EOS 5DS lepšou voľbou.

*Nabíjateľná lítium-iónová batéria LP-E6N, Súprava adaptéra pre striedavý prúd ACK-E6, Zariadenie na bezdrôtový prenos súborov WFT-E7 ver. 2, Battery Grip BG-E11, vysielač Speedlite ST-E2, vysielač Speedlite ST-E3-RT, GPS GP-E2, očnica Eb

 

Obsah balenia:
Fotoaparát: Canon EOS 5Ds R – Telo
Akumulátor: Canon LP-E6N
Nabíjačka: Canon LC-E6 + kábel
Popruh: Canon EW-EOS5DSR
Gumová očnica: Canon Eg
Krytka bajonetu: Canon RF-3
USB kábel: Canon IFC-150U II
Ochranný kryt pre káble: Canon
Software: Canon EOS DIGITAL Solution Disc
Dokumentácia: Návod, záručné listy.

 

 

 

Technická špecifikácia:

Veľkosť snímača: Snímače Full Frame/FX DSLR
Počet megapixelov: 50,6
Citlivosť ISO: 50 - 12800
Rýchlosť sekvenčného snímania: 5
Rýchlosť uzávierky: 1/8000 - 30
Rozlíšenie videa: 1920 x 1080
Stabilizátor obrazu: Stabilizátor je v objektíve
Typ záznamového média: CF + SD/SDHC/SDXC karta
Vstavaný GPS modul: Nie je vybavený GPS príjmačom
Hmotnosť fotoaparátu: 930

 

 

Dodatočné parametre

? Balenie: Telo
Delenie: Profesionálne
Veľkosť snímača: Full-Frame

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: