Canon EOS 5DS Telo + MANFROTTO STATÍV Kód: C2443

Tip
Výrobca: Canon
Doprava zadarmoZadarmo
Canon EOS 5DS Telo + MANFROTTO STATÍV
3 679 € 3 066 € bez DPH
Na sklade

AKCIA DARČEK: Kúpou tohoto produktu, získate darček značky Manfrotto v hodnote 390€. Viac info TU

AKCIA CASHBACK: Vyberte si k tomuto telu z akciovej ponuky aj objektív a získate od CANONU časť peňazí za nákup späť. Viac info TU

kalkulačka quatro

Súvisiaci tovar

Podrobný popis

Základné charakteristiky EOS 5DS 

• Tá najvyššia čistota a rozlíšenie v segmente digitálnych zrkadloviek
• Okamžite reagujte na aktuálny vývoj situácie
• Mimoriadna ostrosť vždy, keď na nej záleží

 

Detailné vlastnosti

50,6-megapixelový plnoformátový snímač CMOS dokáže zaznamenať neuveriteľnú úroveň detailov. Toto mimoriadne vysoké rozlíšenie umožňuje rozsiahle orezávanie pri zachovaní úžasnej obrazovej kvality. Dokonca aj integrované režimy snímania s orezaním 1,3x a 1,6x poskytujú 30,5 resp. 19,6-megapixelové súbory.

Tlačte snímky s vysokým rozlíšením vo veľkom formáte – A0 a väčšom – s nízkou úrovňou šumu, vernými odtieňmi pleti a výnimočne presnou reprodukciou farieb vďaka výkonným duálnym procesorom DIGIC 6.

Vychutnajte si rýchle spracovanie obrazu a odozvu fotoaparátu – dokonca aj pri veľkom objeme údajov zaznamenaných 50,6-MP snímačom – vďaka dvojici procesorov DIGIC 6. Vďaka bezkonkurenčnej schopnosti zaznamenať 50,6-megapixelové snímky zachytíte všetko dianie pri frekvencii snímania 5 sn./s, zatiaľ čo pripojenie USB 3.0 umožní rýchle viazané snímanie a diaľkové ovládanie fotoaparátu.

 

Pokročilé sledovanie a rozpoznávanie objektov

Technológia AF EOS Intelligent Tracking and Recognition (iTR) využíva informácie o farbách a tvárach na rozpoznanie a sledovanie objektov pohybujúcich sa v zábere. Citlivosť automatického zaostrovania možno prispôsobiť pomocou jednoduchého nástroja, ktorým sa upravuje sledovanie zaostrenia podľa prostredia a objektu snímania, takže ak popred objekt prejdú iné objekty, nemá to na zaostrovanie žiadny vplyv.

 

Širokouhlé 61-bodové automatické zaostrenie

Vďaka 61-bodovému systému automatického zaostrovania dokážete zaostriť rýchlo a presne, dokonca aj pri slabom svetle. 41 zaostrovacích bodov krížového typu, vrátane piatich extra citlivých bodov dvojitého krížového typu, poskytuje dokonalú presnosť.

 

Výber bodu automatického zaostrenia

Využívajte všetkých 61 bodov AF naraz alebo ich zoskupujte do pohyblivých zón, ktoré pokryjú objekty mimo stredu. Prípadne môžete vybrať len jeden bod AF na presné zaostrenie na konkrétnu časť scény.


Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Vďaka ovládacím prvkom chráneným pred vodou a prachom a odolnej konštrukcii z horčíkovej zliatiny môžete snímať s istotou za každých podmienok.


Dve zásuvky na pamäťové karty

Zásuvky na karty CompactFlash a SD umožňujú automatické zálohovanie súborov priamo počas snímania na jednoduché zdieľanie s klientmi a rozšírenie ukladacej kapacity.

 

*Nabíjateľná lítium-iónová batéria LP-E6N, Súprava adaptéra pre striedavý prúd ACK-E6, Zariadenie na bezdrôtový prenos súborov WFT-E7 ver. 2, Battery Grip BG-E11, vysielač Speedlite ST-E2, vysielač Speedlite ST-E3-RT, GPS GP-E2, očnica Eb
Dodatočné parametre

? Balenie: Telo
Delenie: Profesionálne
Veľkosť snímača: Full-Frame

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: