Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Canon CN-E14.5-60mm T2.6 L S

Kód: AQ-C1622
33 739 € 28 116 € bez DPH
Na objednávku
Predĺžená záruka

Tovar je možné objednať telefonicky alebo mailom po vzájomnej dohode, keďže sa jedná o výrobok určený osobitne pre jedného zákazníka, na ktorý sa vzťahuje ustanovenie bodu 6/c § 7 zákona 102/2014 Z.z.. Cena bude určená na základe aktuálnej ponuky od Canon Slovakia. (cca 33739€)

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlajková loď zoom teleobjektívov Canon cinema lens, ktorý je určený tým najnáročnejším filmárom, ktorý chcú dokonalý výstup, perfektnú flexibilitu a zároveň výstup v 4K kvalite.

Nekompromisny vývoj firmy Canon priniesol objektív s absolútne dokonalým optickým výkonom, ktorý je ľahší a menší, ako hociaký iný model konkurencie.

Dych vyrážajúce výstupy z tohto objektívu vás až oklamú, či si vôbec zadovážiť pevné cinema sklo, keď z tohto objektívu dokážete dostávať také unikátne výstupy. Jednoducho sklo s minimálnym optickým skreslením a dokonalou ostrosťou.

Od stredu až po samý okraj obrazu je Cinema objektív krásne ostrý, jemný a zároveň so správnou dávkou kontrastu.

Dokonca aj kameramani, ktorí sú zvyknutí na produkciu a prácu so štandardným B4 bajonetom si nájde tento objektív jednoduché a praktické využitie.

Ovládanie ostriacaho či zoomovacieho prstenca je absolútnym pôžitkom. Presnosť a jemnosť práce s objektívom Canon CN-E14.5-60mm T2.6 L S - EF bajonetom si jednoducho zamilujete.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Filmové objektívy zoomové
Hmotnosť: 0.01 kg
? Bajonet: Canon EF-CN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: