Získaj zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Canon CN-E30-300mm T2.95-3.7 L S

Kód: AQ-C1624
35 239 € 29 366 € bez DPH
Na objednávku
Predĺžená záruka

Tovar je možné objednať telefonicky alebo mailom po vzájomnej dohode, keďže sa jedná o výrobok určený osobitne pre jedného zákazníka, na ktorý sa vzťahuje ustanovenie bodu 5 § 12 zákona 108/2000 Z.z.. Cena bude určená na základe aktuálnej ponuky od Canon Slovakia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlajková loď zoom teleobjektívov Canon cinema lens, ktorý je určený tým najnáročnejším filmárom, ktorý chcú dokonalý výstup, perfektnú flexibilitu a zároveň výstup v 4K kvalite.

Nekompromisny vývoj firmy Canon priniesol objektív s absolútne dokonalým optickým výkonom, ktorý je ľahší a menší, ako hociaký iný model konkurencie.

Dych vyrážajúce výstupy z tohto objektívu vás až oklamú, či si vôbec zadovážiť pevné cinema sklo, keď z tohto objektívu dokážete dostávať také unikátne výstupy. Jednoducho sklo s minimálnym optickým skreslením a dokonalou ostrosťou.

Od stredu až po samý okraj obrazu je Cinema objektív krásne ostrý, jemný a zároveň so správnou dávkou kontrastu.

Dokonca aj kameramani, ktorí sú zvyknutí na produkciu a prácu so štandardným B4 bajonetom si nájde tento objektív jednoduché a praktické využitie.

Ovládanie ostriacaho či zoomovacieho prstenca je absolútnym pôžitkom. Presnosť a jemnosť práce s týmto objektívom si jednoducho zamilujete.

 

Teleobjektív Canon CN-E30-300mm T2.95-3.7 L S s bajonetom EF ponúka vynikajúci optický výkon a navyše širokú škálu tvorivých možnosti. Tento teleobjektív je absolútnym rivalom v svojej triede, hlavne pre perfektný zoom, ktorým ste schopný pokryť každú scénu, ktorú práve natáčate, no zároveň viete pracovať s hĺbkou ostrosti, lebo tento objektív Vám ponúkne svetelnosť  F/2.95 - 3.7.

Jednoducho tento objektív je robustnej konštrukcie s výnimočnou použiteľnosťou a flexibilitou je ideálnou voľbou na výrobu a produkciu high-end filmov.

 

Výhody:

- Kompatibilný s EF bajonetom 35mm

- Veľký asférická 4K objektív - bezkonkurenčný optický výkon

- 11 čepeľových členov pre atraktívne rozostrenie

- Menší a ľahší než bežné objektívy

- Schopnosť vnútorného zaostrovania minimalizuje zmeny v uhle pohľadu

- Podporuje štandardné Cinema príslušenstvo

- Zjednotený priemer  predných členov objektívu, pre lepšiu polohu ozubených kolies objektívu

Dodatočné parametre

Kategória: Filmové objektívy zoomové
Hmotnosť: 0.01 kg
? Bajonet: Canon EF-CN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: