Manfrotto mini aluminium ball head
Kód: ST-MHMINIBALLSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Malá hliníková guľová hlava je opatrená univerzálnym vnútorným závitom v spodnej časti. Vďaka nemu je kompatibilný s akoukoľvek podporou a môže pojať kameru do hmotnosti 1 kg.
Je veľmi kompaktná a ľahká. Umožňuje fotografovanie na výšku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Statívové hlavy pre foto |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| EAN: | 8024221651737 |
| Typ hlavy: | Guľová |
| Materiál: | Hliník |
| Vrchné uchytenie: | 1/4" závit |
| Vodováha: | Nie |
| Nosnosť: | 1 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár